wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Usługi

stron: 1 z 14  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

stron 140

http://www.nierdzewne-balustrady.com.pl/

adres: http://www.nierdzewne-balustrady.com.pl/

tytuł: http://www.nierdzewne-balustrady.com.pl/

opis: Wykonujemy konstrukcje balustrad i poręczy oraz inne elementy z nierdzewnej stali (produkcji szwedzkiej) przy użyciu profesjonalnych maszyn i narzędzi, pozwalających na wykonanie elementów z dokładnością do 0,02mm. W naszej firmie materiały te są cięte, obrabiane, spawane i czyszczone przez doświadczonych pracowników, dzięki czemu uzyskujemy efekt jednolitego elementu /walory estetyczne/. Stosujemy różne rodzaje obróbki powierzchni stali: poler, szlif /satyna/ oraz łączenie tych elementów z innymi materiałami takimi jak: szkło, drewno itp.

 

http://www.dlugierzesy.eu/

adres: http://www.dlugierzesy.eu/

tytuł: http://www.dlugierzesy.eu/

opis: Przedłużone rzęsy zapewniają naturalny wygląd bez konieczności codziennego makijażu. Dzięki tej metodzie wydłużania Twoje oczy zyskają na wyrazistości. Rzęsy mają są różnej grubości i długości, są indywidualnie dobierane dla każdej Klientki. Są one odporne na łzy, pot, wodę oraz temperaturę, dlatego możesz z nimi pływać, ćwiczyć i opalać się. Metoda jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, ponieważ stosowany klej jest najwyższej jakości i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs. Rzęsy po takim zabiegu są wydłużone, podkręcone, o zwiększonej objętości, wodoodporne a efekt utrzymuje się przez okres kilku miesięcy.

 

http://www.hydrowir.pl/

adres: http://www.hydrowir.pl/

tytuł: http://www.hydrowir.pl/

opis: Hydrościeranie niskociśnieniowe oparte jest na czyszczeniu graffiti z zastosowaniem wody i granulatów całkowicie nieszkodliwych dla czyszczonego podłoża oraz dla środowiska naturalnego. Metoda polega na rotacyjnym zawirowaniu wody i granulatu pod niskim ciśnieniem 0,5 do 2,5 bara. Ta technologia umożliwia również czyszczenie na sucho. Można ją stosować do wykonywania delikatnych prac przy czyszczeniu graffiti, jak również do czyszczenia ozdób fasadowych np. pomniki, co sprawia, że jest zalecana przez architektów do renowacji zabytków.

 

http://www.auxilia.pl

adres: http://www.auxilia.pl

tytuł: http://www.auxilia.pl

opis: Wielu Polaków traktuje odzyskiwanie odszkodowania jako przykry obowiązek. Co jednak zrobić, gdy proponowana przez zakład ubezpieczeń kwota nie wystarcza na pokrycie strat lub nie pozwoli na leczenie skutków wypadku?. Nie wszyscy z nas wiedzą, że możemy skutecznie walczyć o swoje prawa..

http://www.gardinio.pl/

adres: http://www.gardinio.pl/

tytuł: http://www.gardinio.pl/

opis: Posiadam wieloletnie doświadczenie w aranżacji balkonów i tarasów oraz zakładaniu ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Ciekawe rozwiązania projektowe połączone z funkcjonalnością, sprawiają, że pielęgnacja ogrodu to przyjemność i relaks. Ogród tworzony z pasją daje radość i satysfakcję zarówno twórcom jak i jego właścicielom. Przykłady realizacji projektów balkonów i ogrodów oraz tarasów na stronie www firmy.

 

http://www.monikadekoracje.pl

adres: http://www.monikadekoracje.pl

tytuł: http://www.monikadekoracje.pl

opis: DEKORACJA SALI Posiadamy bardzo szeroką gamę kolorystyczną tkanin oraz odpowiednio dobraną do nich paletę kolorystyczną balonów i innych dodatków. Dekoracje kwiatowe: - kwiatowa dekoracja stołu Pary Młodej - kompozycje na stoły gości - kule i stroiki z kwiatów - bukiety i kompozycje wolnostojące - misy z pływającymi kwiatami i świecami Dekoracje materiałowe: - obrusy, skirting, lambrekiny - podwieszane materiały - pokrowce na krzesła Dekoracje balonowe: - kule, serca, kwiaty, litery, kolumny, girlandy, obrączki, łuki helowe, stroiki helowe, balony strzelające, Para Młoda z balonów, inne. DEKORACJA KOŚCIOŁA Doskonałym tłem dla uroczystości ślubnej będzie z pewnością wystrój kościoła - poczynając od ukwiecenia naw, a kończąc na pełnej dekoracji ołtarza. Proponujemy: - dekoracje krzeseł i klęczników Pary Młodej oraz świadków - dekoracje ławek - brama – pergola z materiałem i kwiatami sztucznymi - aleje stojaków zdobione kompozycjami kwiatowymi lub świecami - dekoracja ołtarza kwiatami - dywan DEKORACJA OKOLICZNOŚCIOWA Dekoracje balonowe towarzyszą różnym imprezom i wydarzeniom. Dzięki balonom każda impreza będzie niezapomniana i wyjątkowa. Wykonujemy dekoracje na: - Studniówki - Sylwestra - Jubileusze (18-stki, urodziny) - Andrzejki - Walentynki - Halloowen - Narodziny i Chrzest Św. - Komunię Św. - Kinder bale - Święta - inne

http://www.autoskupwarszawaiokolice.hotmoto.pl

adres: http://www.autoskupwarszawaiokolice.hotmoto.pl

tytuł: http://www.autoskupwarszawaiokolice.hotmoto.pl

opis: Jesteśmy firmą rodzinną zajmujemy się skupem samochodów używanych z terenu warszawy i okolic INTERESUJĄ NAS POJAZDY W KAŻDYM STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM Samochody niesprawne odbieramy własnym transportem ZAPRASZAMY!!! KONTAKT DO NAS: 502 210 351 , 602 246 880 , E-MAIL.mariola.lowicka@gmail.com W OFERTACH E-MAIL. PROSZĘ O PODANIE TEL.KONTAKTOWEGO, DANYCH SAMOCHODU, KILKU ZDJĘĆ I WSTĘPNEJ CENY.DZIĘKUJĘ

http://www.atechserwis.pl/

adres: http://www.atechserwis.pl/

tytuł: http://www.atechserwis.pl/

opis: Atech jest autoryzowanym centrum serwisowym branży elektronicznej. Od lat naprawiamy sprzęt rtv i agd marek takich jak : Samsung ,Philips, Toshiba, Sharp, Orion, Otake, Zelmer, Lenco, Botti. Jesteśmy obdarzeni największym w kraju doświadczeniem jeżeli chodzi o regenerację sprzętu firmy Panasonic. Przez kilkanaście lat działalności na rynku elektronicznym naprawiliśmy tysiące urządzeń zyskując przy tym mnóstwo zadowolonych klientów. Jeżeli pragniesz, by twój sprzęt został naprawiony w krótkim czasie, fachowo i dokładnie to powinieneś skorzystać właśnie z naszych usług. Nasza firma została utworzona w połowie lat 90' co świadczy o naszym ogromnym doświadczeniu w branży sprzętu rtv i agd. Nasi klienci za pomocą specjalnie stworzonej infolinii mają bardzo prosty sposób komunikacji z naszym serwisem. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

 

http://www.wrozby-tarot.pl

adres: http://www.wrozby-tarot.pl

tytuł: http://www.wrozby-tarot.pl

opis: Ezoteryka: Wróżby, horoskopy i różne metody wróżbiarskie. Informacje na temat: Tarot i jego historia, chiromancja, runy, numerologia, znaczenie imion, sennik, zioła. Ciekawe artykuły ze świata magii wróżek i wróżbitów.

http://www.opiekanadgrobem.warszawa.pl

adres: http://www.opiekanadgrobem.warszawa.pl

tytuł: http://www.opiekanadgrobem.warszawa.pl

opis: W POLSKICH MEDIACH O NASZEJ FIRMIE:www.EURYDYKA.com Usługi nasze kierujemy do osób które osobiście nie mogą zadbać o miejsce spoczynku najbliższych. Sprawimy, że groby Waszych bliskich będą zawsze czyste i zadbane, a świeże kwiaty i palące się znicze będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych. Proponujemy Państwu następujące usługi na terenie Warszawy i okolic sprzątanie grobu uprzątnięcie bezpośredniego otoczenia grobu umycie nagrobka zapalenie znicza złożenie wiązanki dostarczenie wiązanki na pogrzeb odśnieżenie grobu sprzątnięcie grobu po pogrzebie inne usługi w zależności od Państwa potrzeb KAMIENIARSTWO NAGROBKOWE --- przez SKYPA ( z zagranicy) OPIEKA NAD MIEJSCAMI PAMIĘCI NARODOWEJ Gwarantujemy wysoką i rzetelną jakość świadczonych usług udokumentowanych zdjęciami.

Szukaj Usługi w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu