wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

zakładanie stron » rośliny chronione w ojcowskim parku narodowym

strony eu

stron: 1 z 11  « poprzednia  [...,3,4,5,6,7,8,9,10,11]

http://www.liliogrod.wbud.pl

katalog: Firmy/Budowlane

adres: http://www.liliogrod.wbud.pl

tytuł: http://www.liliogrod.wbud.pl

opis: Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ogrodów oraz terenów zielonych oraz ich realizacją wykonawczą - zakładaniem ogrodów. Wykonujemy projekty zagospodarowania terenu różnorodnych obiektów na terenie Poznania i okolic. Ogrody to nasza pasja, której poświęcamy się bez reszty. Z wielką dbałością dobieramy rośliny do ogrodów i na tarasy.

http://fotele-gabinetowe.tdnet.com.pl/
http://fotele-gabinetowe.tdnet.com.pl/

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://fotele-gabinetowe.tdnet.com.pl/

tytuł: http://fotele-gabinetowe.tdnet.com.pl/

opis: Nowatorskie zaprojektowanie wnętrz biurowych ma niebagatelny wpływ na pomysłowość oraz szybkość pracowników. Dodatkowe rośliny, właściwe światła oraz ustawienie mebli nie jest tylko nieznaczącą błahostką ale istotnym warunkiem ogromnie oddziałującym na komfort i skuteczność pracy. Officia rewitalizuje przestrzenie biurowe już od dłuższego czasu, zaopatrując je w nowe fotele gabinetowe, stoły konferencyjne oraz lady recepcyjne. Zapraszamy na naszą stronę.

 

http://www.wolinpn.pl/
http://www.wolinpn.pl/

katalog: Szkolnictwo/Ekologia/Parki narodowe/Woliński

adres: http://www.wolinpn.pl/

tytuł: http://www.wolinpn.pl/

opis: Informacje o położeniu, warunkach przyrodniczych, szlakach turystycznych, punktach widokowych, rezerwacie żubrów, edukacji ekologicznej. Karty poszczególnych miejscowości położonych w pobliżu parku ze szczegółową genezą ich powstawania.

 

Domy na sprzedaż Piekary Śląskie

katalog: Firmy/Budowlane

adres: http://osiedlesielanka.pl/

tytuł: Domy na sprzedaż Piekary Śląskie

opis: Własna posiadłość w ślicznej dzielnicy jest marzeniem wielu osób. Niepowtarzalną okazję posiadają osoby zainteresowane kupnem posiadłości w okolicach Tarnowskiej Góry. Zaprojektowane okazuje się tam osiedle Sielanka, w które skład wchodzą domki atrakcyjne mające certyfikaty świadczące o olbrzymiej możliwości. Osiedle położone jest w atrakcyjnej okolicy w pobliżu ogromnego parku, gdzie możesz udać się na wycieczkę z rodziną. Również zdobycie się do centrum nie stanowi problemu, Sielanka okazuje się położona od tego tylko 4 km.

http://agrodom.veus.pl
http://agrodom.veus.pl

katalog: Wakacje/Agroturystyka

adres: http://agrodom.veus.pl

tytuł: http://agrodom.veus.pl

opis: Gospodarstwo agroturystyczne Agro-Dom położone jest u podnuża Karkonoszy w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Opawa to miejscowość graniczna i znajduje się w samym sercu Sudet. Z tego miejsca w Sudetach wszędzie jest blisko. Na południe od Opawy źródła Bobru, na wschód zalew Bukówka a od zachodu Opawa przytulona jest do wschodniej części Karkonoszy. Do Państwa dyspozycji przez cały rok pozostaje: - Kilkanaście miejsc noclegowych w pokojach 2-4 osobowych, wszystkie pokoje wyposażone sa w łazienki ( prysznic, toaleta, umywalka ) Ilość pokoi: 5 Max ilść osób 17 Pokoje 2 osobowe: 3 Pokoje 3 i więcej osobowe 2 - salon z aneksem kuchennym i jadalnia ( w pełni wyposażona kuchnia ) - duża sala kominkowa z zapleczem kuchennym idealna na przyjęcia i imprezy - ogród dla gości z placem zabaw dla dzieci i miejscem na ognisko, parking - duża weranda i wiele przestrzeni użytkowej dla gości pod dachem - do dyspozycji stół do ping-ponga, rowery, grill i piłki - w pobliżu kompleks sportowy boisko, kort, plac zabaw, nowo wybudowane centrum rekreacji Cena 30-35 zł od osoby za dobe, zniżki dla dzieci, oraz przy dłuższych pobytach - konieczna rezerwacja - tel. 691-700-047 W Opawie jest słaby zasięg sieci tel. kom. więc prosimy próbować dzwonić kilka razy lub wysłać sms !

 

http://www.ojcowizna.com.pl
http://www.ojcowizna.com.pl

katalog: Wakacje/Agroturystyka

adres: http://www.ojcowizna.com.pl

tytuł: http://www.ojcowizna.com.pl

opis: Ojcowski Park Narodowy najmniejszy park narodowy w Polsce. Strona zawiera informacje przyrodnicze, historyczne, turystyczne

 

stronywww.eu