wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Usługi

stron: 1 z 15  « poprzednia  [...,7,8,9,10,11,12,13,14,15]

stron 143

Agencja pracy Kaktus -zwiększ swoje szanse na dobrą pracę!

adres: http://agencja-pracy-warszawa.eu/

tytuł: Agencja pracy Kaktus -zwiększ swoje szanse na dobrą pracę!

opis: Jeżeli interesuje Cię dobra praca, jaka będzie odpowiadała Twoim umiejętnościom czy kwalifikacjom, to nie zwlekaj i już dziś zdecyduj się na kompletne usługi naszej firmy. Oferujemy dostęp do setek aktualnych i atrakcyjnych ofert od naszych Partnerów.

Reklama Kielce - Superreklamy

adres: http://www.superreklamy.com

tytuł: Reklama Kielce - Superreklamy

opis: Superreklamy to miejsce w którym odbiorca ma szansę złożyć zamówienie na specjalne projekty reklam - de facto we wszelkiej wersji. Nowatorskie projekty kolektywu kreślarskiego posiadającego wielkie doświadczenie w marketingu są produkowane na podstawie preferencji klienta. Z racji tego finalny projekt ma okazję okazać się rzeczywistym przebojem. Kreatywność pracowników to nie jedyny walor jednostki. Kooperacja z pozostałymi firmami umożliwia wszechstronną obsługę kompletnego projektu. Od fazy wdrożenia po publikowanie ogłoszeń czy powieszenie bilbordu. Superreklamy.com to gwarancja dobrze wykonanej reklamy.

JBS Market Research -doradztwo marketingowe

adres: http://badania-rynku.eu/

tytuł: JBS Market Research -doradztwo marketingowe

opis: Firma JBS Market Research to uznana marka słynąca z fachowych analiz rynku i badań marketingowych. Proponowane przez nas usługi badania rynku bardzo często stanowią podstawowe źródło informacji dla każdego właściciela firmy, który chce sprawdzić rynek przed rozpoczęciem kampanii reklamowej czy wypromowaniem nowego produktu. Działania prowadzimy z użyciem innowacyjnych instrumentów w każdej fazie procesu– począwszy od zdiagnozowania potencjalnego adresata, ankietowanie po zalecenia i instrukcje do strategii. W każdej sprawie swoje usługi dostosowujemy do aktualnych potrzeb czy wymagań Klientów. Decydując się na współpracę z nami możesz być pewny efektywności i realnych wyników gdyż badania oparte są na licznej grupie ankietowanych - stąd dane są unikalne i odzwierciedlają realną kondycję badanego rynku.

hale namiotowe warszawa Protan Elmark

adres: http://protan-elmark.com.pl/hale-namiotowe-warszawa

tytuł: hale namiotowe warszawa Protan Elmark

opis: Protan Elmark to prężnie rozwijająca się norweska firma, zajmująca się produkcją wysokiej jakości hal namiotowych. W naszej ofercie znaleźć można hale magazynowe, przemysłowe, imprezowe oraz wiele innych. Wszystkie projekty realizowane są indywidualnie na miarę potrzeb naszych klientów.

Tłumacz Poznań Biuro Punkt

adres: http://www.biuro-punkt.pl/pl/tlumacz-poznan.html

tytuł: Tłumacz Poznań Biuro Punkt

opis: Firmy oraz organizacje, które współpracują z zagranicznymi partnerami, powinny poszukać wsparcia profesjonalistów. Biuro Tłumaczeń Punkt posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dzięki stałej współpracy z native speakerami, Biuro Punkt sprawnie poradzi sobie nawet z zaawansowanymi tekstami specjalistycznymi. Nasi tłumacze są specjalistami w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia czy technika. W razie potrzeby,tłumacz poznań Biuro Punkt wykona również tłumaczenia przysięgłe większości języków europejskich i pozaeuropejskich. Naszą mocną stroną jest terminowe realizowanie zleceń, ale także tłumaczenie obszernych treści z dnia na dzień. Biuro tłumaczeń Punkt wyznaje zasadę, zgodnie z którą profesjonalny tłumacz tworzy pozytywny wizerunek każdej firmy podczas negocjacji, konferencji czy targów międzynarodowych. Oferujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne na terenie całej Polski.

Profi Credit Opinie

adres: http://www.proficredit.waw.pl/

tytuł: Profi Credit Opinie

opis: Mrowie ludzi posiada obecnie kłopoty finansowe z którymi nie potrafi się rozprawić. Przeszkody w wynagradzaniu kolejnych kwot za poprzednio zaciągnięte pieniądze doprowadzają do etapu w jakim klient idzie po następną pożyczkę. Rozwiązaniem dobrym dla do tej pory zadłużonych jest Profi Credit - instytucja o rozległych historiach w kwestii udzielania pożyczek. Pozytywne okoliczności uzgodnienia oraz elastyczny system uiszczenia to wielka pomoc w trakcie egzystowania w pułapce kredytowej. Witryna prezentuje komentarze o Profi Credit, jakimi dzielą się dotychczasowi klienci.

CRM firmy more7 Polska

adres: http://crm7.pl

tytuł: CRM firmy more7 Polska

opis: Obecnie satysfakcja klienta jest warunkiem powodzenia w biznesie, dlatego niezwykle ważnym elementem jest skuteczna komunikacja z odbiorcą. CRM7 dla logistyki od more7 Polska ułatwia osiągnięcie tego celu. Unikalna aplikacja firmy more7 Polska, działającej na rynku informatycznym od 1999 roku, jest nowatorskim i bezpiecznym systemem zarządzania relacjami z klientem. Został doceniony przez profesjonalistów z branży IT, przynosząc zarazem firmie wiele nagród. CRM7 usprawnia pracę firmy podczas etapu planowania i zarządzania. Podstawową zaletą pracy z systemem jest jego prosta obsługa, a także pomoc specjalistów IT. Można go ponadto zintegrować z dowolnym klientem pocztowym i pozostałymi stosowanymi w firmie aplikacjami oraz dostosować indywidualnie do potrzeb konkretnej branży.

Pomoc drogowa Wroclaw

adres: http://pomocdrogowa24hwroclaw.pl

tytuł: Pomoc drogowa Wroclaw

opis: Tarapaty z samochodem albo stłuczka są najpowszechniejszymi czynnikami, jakie sprawiają, że kontaktujemy z apelem o interwencje. Kiedy jedziesz samochodem osobowym lub dostawczym w okolicach dolnego śląska lub obwodnicy A8, to w przypadku kłopotów masz możliwość liczyć na firmę mającą wiele lat doświadczenia. Firma oferuje usługi t.j.: holowanie pojazdu, drobne naprawy na drodze, pełne oznakowanie miejsca wypadku oraz przewóz zakupionych aut. Przeważnie wystarczy pojedynczy telefon, aby uzyskać potrzebną pomoc. Ufamy że nasze zdolności wyciągną klientów z trudnych tarapatów na trasie.

Ogród pełen inspiracji

adres: http://inspiracjedlaogrodu.pl

tytuł: Ogród pełen inspiracji

opis: Planowanie przestrzeni przydomowej wiąże się często z uwarunkowaniami terenu. Śledząc wpisy na polecanym blogu możesz zmienić swoje otoczenie bez trudu. Ciekawe projekty i oryginalne rozwiązania dadzą możliwość urządzenia miejsca, w którym chce się odpoczywać, spotykać z rodziną i spędzać czas wolny. Korzystając z porad zamieszczanych na blogu masz szansę poprawić wygląd swojego otoczenia i usprawnić jego funkcjonalność.

Tłumacz francuski Bydgoszcz CLKP

adres: http://www.clkp.pl/tlumacz-francuski-bydgoszcz

tytuł: Tłumacz francuski Bydgoszcz CLKP

opis: Funkcjonujące na rynku od ponad 25 lat, biuro tłumaczeń Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz oferuje usługi dla firm oraz osób prywatnych. Aby zagwarantować najwyższy poziom usług, biuro tworzy stały zespół doskonale przygotowanych tłumaczy. Dzięki temu mają Państwo pewność, że materiały trafiają tylko do najwyższej klasy specjalistów. Biuro realizuje tłumaczenia języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i ukraińskiego. Współpracujący z nami tłumacze realizują przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne dotyczące: prawa, handlu, ekonomii, techniki, medycyny, chemii, informatyki, motoryzacji. Tłumaczenie najwyższej jakości może być dostępne w korzystnej cenie, o czym przekonali się liczni klienci biura – instytucje, urzędy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne.

Szukaj Usługi w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu