wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Usługi

stron: 1 z 15  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

stron 145

http://kolobrzeg.poduszka.pl

adres: http://kolobrzeg.poduszka.pl

tytuł: http://kolobrzeg.poduszka.pl

opis: Kołobrzeg położony u ujścia rzeki Parsęty, w sąsiedztwie licznych lasów, charakteryzuje się bogatą historią oraz niepowtarzalnym urokiem. Miasto pełni funkcje turystyczno – uzdrowiskowe i z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym ośrodkiem wypoczynkowym nad polskim morzem. Walory uzdrowiskowe miasta zostały docenione nie tylko wśród naszych rodaków, ale stały się również atrakcyjne w oczach zagranicznych turystów. Miasto charakteryzuje się także bogatym życiem kulturalnym. Liczne imprezy sportowe, rozrywkowe czy kulturalne są dobrą alternatywą dla osób poszukujących ciekawych możliwości spędzenia czasu wolnego. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się Regaty Smoczych Łodzi, Sunrise Festival oraz Międzynarodowy Festiwal "Muzyka w Katedrze".

http://www.foto-kaminski.pl

adres: http://www.foto-kaminski.pl

tytuł: http://www.foto-kaminski.pl

opis: Bardzo mi miło gościć Was na mojej stronie. Szeroko rozumianą Fotografią Ślubną zajmuję się od 20 lat. Jest to wynik połączenia zainteresowań z pracą zawodową. Zgromadzone w ten sposób doświadczenie staram się wykorzystać tak aby poziom moich prac z roku na rok był coraz wyższy. Wysoką jakość fotografii gwarantuje używany przeze mnie profesjonalny sprzęt marki Nikon. Każde ujęcie jest dla mnie wyjątkowe a zdjęcia z aparatu poddawane są mniej lub bardziej szczegółowej obróbce. Moje motto to „zawsze można zrobić coś lepiej”. Jestem otwarty na niekonwencjonalne propozycje. Ze swojej strony staram się robić wszystko aby zachować dla Was ten szczególny Dzień jak najpiękniej. Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich zdjęć. Przy okazji dziękuję wszystkim Parom Młodym, które zgodziły się na upublicznienie ich wizerunku.

http://www.wesole-zabki.pl

adres: http://www.wesole-zabki.pl

tytuł: http://www.wesole-zabki.pl

opis: Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji. Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

http://www.3pietro.com

adres: http://www.3pietro.com

tytuł: http://www.3pietro.com

opis: Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu jakie czeka na każdego człowieka. Celem każdego fotografa jest sprawić, aby ten dzień ten uwiecznić – zachować najważniejsze i najistotniejsze wydarzenia z ceremonii ślubnych. Fotografia jest naszą pasją już od bardzo wielu lat, dzięki nam będziesz miał pewność, że te wyjątkowe chwile zostaną uwiecznione w sposób profesjonalny. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą jak również do skorzystania z naszych usług.

http://zespolymuzyczne.gao.pl

adres: http://zespolymuzyczne.gao.pl

tytuł: http://zespolymuzyczne.gao.pl

opis: Istnieje bardzo prosta definicja zespołów muzycznych, jest to nic innego jak grupa artystów wspólnie wykonujących muzykę. Istnieją 3 rodzaje zespołów muzycznych: zespół wokalny – wykorzystujący głosy, zespół instrumentalny – wykorzystujący instrumenty muzyczne oraz zespół wokalno-instrumentalny wykorzystujący jednocześnie głosy oraz instrumenty. Zespół złożony z większej liczby członków określa się mianem orkiestry; W muzyce poważnej zespoły dzieli się na: zespoły wokalne (chóry) oraz zespoły instrumentalne. Bardzo często na scenach możemy spotkać połączenie tych dwóch formacji, które razem tworzą zespół instrumentalno-wokalny. W tzn:masowej muzyce rozrywkowej najczęściej mamy do czynienia z zespołami wokalno-instrumentalnymi, jednak pewne rodzaje muzyki mają pewne tendencje np: w muzyce rockowej możemy zauważyć znacznie więcej zespołów muzycznych niż np: w muzyce pop gdzie ten rodzaj muzyki może wykonywać sam wokalista. W jazzie natomiast znacznie bardziej popularne są zespoły instrumentalne.

http://www.naprawyelektroniczne.pl

adres: http://www.naprawyelektroniczne.pl

tytuł: http://www.naprawyelektroniczne.pl

opis: Wykonujemy naprawy elektronicznej aparatury pomiarowej. Są to różne rodzaje urządzeń elektronicznych stosowanych w pomiarach i badaniach w laboratoriach, w telekomunikacji, w przemyśle oraz innych dziedzinach. Naprawiamy zasilacze, multimetry, analizatory, generatory, mierniki wszelkiego typu itp. Na wykonywane usługi udzielamy gwarancji.

 

http://www.hurt-odziezy.eu

adres: http://www.hurt-odziezy.eu

tytuł: http://www.hurt-odziezy.eu

opis: Zajmujemy się sprzedażą odzieży używanej sortowanej oraz niesortowanej z Anglii oraz Austrii. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towaru. Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Jakość towaru jest dostosowany odpowiednio do ceny zakupu. Jakość odzieży niesortowanej zawsze jest pod naszą kontrolą. Jesteśmy małą hurtownią dlatego przywiązujemy dużą wagę do jakości towaru. Sami testujemy nasz towar zanim damy go do sprzedaży hurtowej. Towar jest pakowany w reklamówki fundacyjne lub w bigbag około 150kg. Najmniejsza ilość towaru jaką można zakupić w naszej hurtowni to 100kg.

http://www.zastawastolowa.pl

adres: http://www.zastawastolowa.pl

tytuł: http://www.zastawastolowa.pl

opis: Nasza firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1998r. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu cateringowego oraz zastawy stołowej jak również organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie, którym z chęcią się z Państwem podzielimy i dołożymy wszelkich starań aby Wasza impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wybierając naszą firmę pamiętajcie, że: Wasz sukces jest naszym sukcesem i że u nas drogi jest tylko klient (czyli Wy)

http://www.arturro.ecom.net.pl

adres: http://www.arturro.ecom.net.pl

tytuł: http://www.arturro.ecom.net.pl

opis: JARI PRZEPROWADZKI Wrocław to sprawdzona firma na terenie Wrocławia i okolic chcesz przewieść lodówkę,pralkę? Czy inny sprzęt zadzwoń DO NAS !!! JARI PRZEPROWADZKI jest firmą zajmującą się głownie Przeprowadzkami biur osób prywatnych na terenie Wrocławia i całej Kraju Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży transportowej. Jeżeli szukasz najlepszej firmy, która pomoże Ci się przeprowadzić do nowego mieszkania, domu lub do nowej siedziby Twojej firmy, z chęcią Ci pomożemy! Nie zwlekaj, nie czekaj, po prostu zadzwoń do nas, zapytaj o darmową wycenę i zaczniemy działać! Postaw na sprawdzoną firmę. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą, zanim skorzystasz z usług innych firm!

http://podroze.gao.pl

adres: http://podroze.gao.pl

tytuł: http://podroze.gao.pl

opis: Nowo powstający blog na temat podróży małych i dużych dostarczy wam interesujących i bardzo zaskakujących wiadomości na temat wielu zakątków świata jak i najczęstszych wakacyjnych celów podróży. Nasz serwis to również innowacyjny zbiór wskazówek i porad w jaki sposób łatwo i szybko zaplanować podróż. Jakie ciekawe miejsca warto zwiedzić oraz na co zwrócić uwagę podczas pobytu w danym kraju.

Szukaj Usługi w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu