wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Usługi

stron: 1 z 15  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

stron 145

http://psychologia.gao.pl

adres: http://psychologia.gao.pl

tytuł: http://psychologia.gao.pl

opis: Psychologia nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. W zasadzie psychologia dotyczy ludzi, ale mówi się o psychologii zwierząt (czyli zoopsychologii), chociaż zachowaniem się zwierząt zajmuje się także dziedzina biologii – etologia. Nauki, z których czerpie psychologia, to głównie socjologia, antropologia, filozofia i biologia, ale dzięki wypracowaniu własnych metod eksperymentalnych psychologia jest nauką samodzielną.

http://www.zest.com.pl

adres: http://www.zest.com.pl

tytuł: http://www.zest.com.pl

opis: Firma "Zest" sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości parasoli przeciwdeszczowych znanej angielskiej marki ZEST oraz trzech innych renomowanych mark: NEX, AIRTON, PRIZE. W Polsce firma ZEST działa od 1999 roku. Od tego czasu nasze produkty zyskały bardzo dobrą opinię zarówno wśród kontrahentów, jak i klientów indywidualnych. Współpracujemy z najlepszymi sklepami i sieciami handlowymi w Polsce. Parasole firmy ZEST kojarzone są przede wszystkim z wysoka jakością produktów, zawsze modna stylistyką, połączona z elegancją i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. W pracy pomaga nam nie tylko doświadczenia, ale także serce. To czyni nasze parasole bliskie Państwa oczekiwaniom i wyobrażeniom.

http://aranzacjawroclaw.gao.pl

adres: http://aranzacjawroclaw.gao.pl

tytuł: http://aranzacjawroclaw.gao.pl

opis: Gdy każdy z nas znajdzie się już w swoich wymarzonych czterech ścianach lub wybuduje swój wymarzony dom. Stanie przed problemem jakim aranżacja wnętrz wrocław. Bardzo często, ten etap jest już zaplanowany na w momencie rozpoczęcia budowy domu, jednak nie każdy o tym myśli odpowiednio wcześniej. Sądząc, że projektowanie wnętrz jak tak proste, iż nie muszą korzystać z usług firm zewnętrznych lub osób zajmujących się tym zawodowo.

http://www.ecodlafirm.pl/

adres: http://www.ecodlafirm.pl/

tytuł: http://www.ecodlafirm.pl/

opis: W ostatnich 5 latach cena energii elektrycznej rosła średnio 13% rocznie i nadal zapowiadany jest trend wzrostowy, dlatego coraz więcej polskich Przedsiębiorców szuka oszczędności i zabezpieczenia przed dalszym systematycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Od lipca 2007, dzięki wejściu Polski do Unii Europejskiej, mogą Państwo dokonać swobodnego wyboru sprzedawcy energii elektrycznej, tym bardziej, że różnice cenowe energii elektrycznej u różnych operatorów sięgają aż 30 %.

http://www.sdgsystem.pl

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: http://www.sdgsystem.pl

opis: Zajmujemy się organizowaniem wszystkich rodzajów głosowań. Posiadamy elektroniczne, bezprzewodowe urządzenia do liczenia głosów pozwalające na prowadzenie głosowań bez zbędnych opóźnień. Oprócz tego oferujemy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta realizujemy transmisje internetowe oraz rejestrujemy audio i wideo. Organizujemy także interaktywne konferencje, szkolenia oraz eventy. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na rzetelne oraz bezproblemowe wykonanie każdego zlecenia.

 

http://izagielnik.strefa.pl

adres: http://izagielnik.strefa.pl

tytuł: http://izagielnik.strefa.pl

opis: Kiedy masz dosyć płaskiej ściany; kiedy chcesz aby dom, biuro, miejsce, w którym przebywasz stało się niepowtarzalne i niezwykłe…spotkaj się ze mną. Wspólna rozmowa zaowocuje projektem i realizacją, spełniającą Twoje oczekiwania. Malarstwo ścienne podkreśli indywidualność i sprawi, że poczujesz się we wnętrzu wyjątkowo.

http://marketing-mobilny.com.pl

adres: http://marketing-mobilny.com.pl

tytuł: http://marketing-mobilny.com.pl

opis: Serwis jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych marketingiem mobilnym w tym marketingiem SMS/MMS czy też reklamą SMS. Zupełnie za darmo zamieszczamy metody tworzenia kampanii SMS, możliwości zastosowania masowej wysyłki SMS do wysyłania SMS w formie krótkich komunikatów, takich jak powiadomienia SMS, przypomnienia SMS. Dodatkowo każda kampania SMS jest przez nas śledzona i badana. Wyniki analiz są również dostępnej na naszej stronie. Rzetelna wiedza na temat możliwości wysyłki SMS pojedynczych i hurtowych SMS jest bezcenna nie tylko dla przedsiębiorców, ale też dla wszystkich zainteresowanych tematem marketingu mobilnego.

http://tidesoftware.pl

adres: http://tidesoftware.pl

tytuł: http://tidesoftware.pl

opis: TideSoftware.pl produkuje oprogramowanie dla firm, usprawniające marketing mobilny. Powiadomienia SMS o ważnych wydarzeniach mogą być wysyłane do wielu odbiorców dzięki masowej wysyłce SMS. Przekazywanie inforamcji odbywa się w bardzo prost sposób, bo poprzez wysyłanie SMS. Przydatnym narzędziem dla firm jest możliwość wysyłania reklam SMS. Nasze API do SMS/MMS i SMS Sender umożliwia wysyłkę SMS – ów z różnych aplikacji, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każdą kampanię SMS.

http://inwentaryzacja.cdd.com.pl/

adres: http://inwentaryzacja.cdd.com.pl/

tytuł: http://inwentaryzacja.cdd.com.pl/

opis: Centrum usług księgowych prowadzi głównie rachunkowość przedsiębiorstw z różnych grup kapitałowych. Monitorowanie finansów polega między innymi na: audycie formalnym i finansowym doręczanych faktur, aktualizowaniu bazy kooperantów, obsługiwaniu obrotów i sald licznych odbiorców, obliczaniu podatku i wystawianiu deklaracji VAT a także opracowywaniu całorocznego bilansu finansowego przedsiębiorstwa podług standardów finansowych UE.

http://transpak-przewozy.cdd.com.pl

adres: http://transpak-przewozy.cdd.com.pl

tytuł: http://transpak-przewozy.cdd.com.pl

opis: Niezwykle dbamy o bezpieczeństwo transportu powierzonych nam przesyłek. Niemniej wszystko może się wydarzyć, z tej przyczyny realizowane przez naszą firmę przewozy Anglia Polska w wartość usługi mają dodane ubezpieczenie na wypadek utraty i uszkodzenia. Wszystko po to aby umożliwić Państwu większy spokój podczas przewozu do Polski i Anglii paczek. W zależności od wartości przesyłki Zleceniodawca powinien uiścić regulaminowe opłaty według cennika Transpak. W momencie, kiedy wartość przesyłki jest większa niż 50,00 zł Usługobiorca ma obowiązek jej ubezpieczenia poprzez napisanie w liście nadawczym w rubryce „ wartość ubezpieczenia” faktycznej wartości przesyłki. Zapraszamy.

Szukaj Usługi w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu