wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Usługi

stron: 1 z 15  « poprzednia  [...,3,4,5,6,7,8,9,10,...]  następna »

stron 145

http://www.carnaval-place.wrotapolski.pl/

adres: http://www.carnaval-place.wrotapolski.pl/

tytuł: http://www.carnaval-place.wrotapolski.pl/

opis: Trzeba pamiętać, iż za błędy w rachunkowości można słono zapłacić. Bez znaczenia, czy to będzie nieprawidłowo naliczony podatek, czy też błędne naliczenie płac, możemy być narażeni na kary pieniężne między innymi Urzędu Skarbowego lub ZUS. Chyba nie warto ryzykować. Z biurem rachunkowym Carnaval masz pewność dobrze wykonanej usługi księgowej. Księgowość przedsiębiorstwa to złożona sprawa oraz niezmiernie szeroki zakres działań. Rozliczenia płac, podatki, wszelakie ubezpieczenia emerytalne, rentowe, zdrowotne, należności i wszelakie płatności, to zaledwie fragment pojęcia, pod którym chowa się hasło - rachunkowość przedsiębiorstw. Zleć prowadzenie rachunkowości w swoim przedsiębiorstwie - biuru rachunkowemu Carnaval.

http://warszawa-sprzataniegrobow.pl

adres: http://warszawa-sprzataniegrobow.pl

tytuł: http://warszawa-sprzataniegrobow.pl

opis: Profesjonalna firma zajmująca się pielęgnacją grobów. Istniejemy na rynku usług mycia grobów już od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest pielęgnacja pomników nagrobnych wykonanych z różnego rodzaju kamienia. Nasze usługi obejmują wszystkie warszawskie cmentarze. Ponadto wykonujemy szeroko pojęte prace kamieniarskie. Działamy z myślą o osobach zapracowanych które nie są w stanie poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

 

http://www.przedluzaniewlosow.biz/

adres: http://www.przedluzaniewlosow.biz/

tytuł: http://www.przedluzaniewlosow.biz/

opis: Jak sama nazwa wskazuje przedłużanie włosów Loki ma na celu zmianę wizerunku. Dzięki takiemu zabiegowi na parę miesięcy możemy przemienić się w całkowicie inną osobę. W tym miejscu warto dodać, iż cały proces powinien być kontrolowany przez wysokiej klasy fachowców stylizacji oraz fryzjerstwa, tak ażeby nie narazić włosów na problemy zdrowotne. W zależności od rodzaju naszych naturalnych włosów jak również i typu fryzury, który planujemy uzyskać, przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim Loki trwa zazwyczaj do paru godzin. Ważne przy tym jest jeszcze, czy pragniemy mieć przedłużenie wykonane z naturalnych włosów czy też tak zwanych sztucznych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

http://abrasivi.pl

adres: http://abrasivi.pl

tytuł: http://abrasivi.pl

opis: Sprzedaż produktów firmy ABRASIVI obejmuje szeroką gamę materiałów ściernych przeznaczonych specjalnie do obróbki metalu, drewna, tworzyw sztucznych i marmuru. Włóknina ścierna to bardzo elastyczny materiał ścierny odporny na wodę i rozpuszczalniki, o wysokiej zdolności do nadawania struktury matowanej a także niskim stopniu odkształcania i odbarwiania obrabianych przedmiotów.Włóknina ścierna nie zmienia się pod wpływem pracy umożliwiając jego wielokrotne użytkowanie oraz stałą wydajność.

http://www.autowiraz.pl

adres: http://www.autowiraz.pl

tytuł: http://www.autowiraz.pl

opis: Wychodząc na przeciw wyzwaniom współczesnej techniki kadra stale podnosi kwalifikacje w zakresie mechaniki pojazdowej, elektryki oraz elektroniki samochodowej. W celu pozyskiwania jak największej ilości usatysfakcjonowanych klientów prowadzimy kompleksowy serwis oponiarski przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn zapraszamy na sezonową wymianę opon, a jeśli nie dysponujecie państwo miejscem na ich składowanie, możemy również je przechować w naszym magazynie.Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie aut.

http://extra-clean.pl

adres: http://extra-clean.pl

tytuł: http://extra-clean.pl

opis: Extra Clean to największa i najlepiej rozkręcająca się firma sprzątająca w Szczecinie. Z jej usług korzystają biura, składy, sklepy, hale handlowe, uczelnie oraz inne instytucje. Extra Clean przygotowała również propozycję dla ludzi prywatnych. Dlaczego wskazane jest skorzystać z usług Extra Clean? Przedsiębiorstwo zatrudnia najlepszych, ciągle doskonaląc ich kwalifikacje i rozszerzając wiedzę na temat konserwacji oraz porządkowania pomieszczeń. Extra Clean używa najwyższej jakości produktów czyszczących! Przedsiębiorstwo dostosowuje swoją ofertę do danego klienta i pertraktuje z nim cenę usługi. Serdecznie zapraszamy na witrynę internetową!

http://sekretplus.pl

adres: http://sekretplus.pl

tytuł: http://sekretplus.pl

opis: detektyw gorzów, monitoring gorzów, ochrona osób i mienia gorzów, windykacja gorzów

http://www.mediahub.pl

adres: http://www.mediahub.pl

tytuł: http://www.mediahub.pl

opis: To bardzo istotna zaleta. Centrum Biznesu Łódź taką wizytówkę można nadać nowo powstałemu biurowcowi. Ten dziesiecio piętrowy budynek, o powierzchni przekraczającej 5 tysięcy metrów kwadratowych zlokalizowany jest w takim punkcie Łodzi, że śmiało możemy powiedzieć, że wszędzie jest blisko.

http://english-talk.pl

adres: http://english-talk.pl

tytuł: http://english-talk.pl

opis: Internetowa szkoła języka angielskiego EnglishTalk oferuje naukę bez wychodzenia z domu. Dzięki nowoczesnej technice uczeń, siedząc wygodnie przed własnym komputerem, może przeprowadzać konwersacje z lektorem oraz rozwiązywać ćwiczenia online. Profesjonalna kadra gwarantuje efekty w postaci poprawy znajomości języka angielskiego. Lekcje odbywają się w dogodnych dla uczniów terminach, przy większej ilości lekcji - zniżki i promocje.

http://mbfoto.com.pl/

adres: http://mbfoto.com.pl/

tytuł: http://mbfoto.com.pl/

opis: Wybór fotografa na ten jedyny dzień w życiu nie jest łatwy. Jeżeli jednak marzycie o zdjęciach wyjątkowych, oryginalnych i bezpretensjonalnych, a przede wszystkim zgodnych z Państwa oczekiwaniami zapraszam do skorzystania z moich usług. Zdjęcia ślubne to najpiękniejsza pamiątka z niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju uroczystości. MB FOTO to firma młoda i kreatywna. Fotografia jest moją pasją oraz sposobem na życie. Obracam się w środowisku fotografów, dzięki czemu inspirujemy się wzajemnie i wymieniamy doświadczeniem tak, aby być jak najlepiej przygotowanymi do pracy. Posiadam profesjonalny sprzęt, który jest wyspecjalizowany w fotografii plenerowej i reportażowej. Taki sprzęt wymaga wiele od fotografa, dlatego szkolę się u profesjonalistów i stale rozwijam swoje umiejętności.

Szukaj Usługi w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu