wizytówka stron

szukaj stron WWWWyposażenie wnętrz

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Wyposażenie wnętrz

 

stron 9

WYJĄTKOWE DRZWI DLA DOMU

adres: http://drzwi-zewnetrzne-drewniane.tdnet.com.pl

tytuł: WYJĄTKOWE DRZWI DLA DOMU

opis: Stosunkowo nie tak dawno jedyne dostępne drzwi na rynku wykonane były w większości przypadków z drewna. Zdarzały się oczywiście drzwi stalowe, jednak raczej jako wyposażenie specjalistycznych wnętrz, wymagających bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. W dzisiejszej dobie dzięki firmie Goliats Opisu s.c. mamy już szeroki wybór, poczynając od aluminiowych po całkowicie szklane.modeli.

Hanna Wars - Architekt wnętrz

adres: http://www.studio-7.com.pl

tytuł: Hanna Wars - Architekt wnętrz

opis: Studio-7 to grono projektantów, jaki przeważnie pochłania się aranżowaniem awangardowych mieszkań. Wyjątkowe projekty uzyskiwane są biorąc pod uwagę o materiały stosownej próby co powoduje, że efekt finalny potrafi być imponujący. Duże doświadczenie w aranżowaniu dużej ilości posiadłości nie tylko w kraju jak i w Niemczech daje dostęp do rozległej wiedzy i wybornym wyczuciu gustu. Kooperacja z różnymi specjalistami zajmującymi się przykładowo fabrykacją mebli, grafiką czy fabrykowaniem materiałów. To zapewnia doskonały efekt finalny przy zachowaniu przyzwoitej zapłaty.

Antyki – dla prawdziwych miłośników sztuki.

adres: http://www.antyki24.biz/

tytuł: Antyki – dla prawdziwych miłośników sztuki.

opis: Firma Cacyk antyki Łódź już dziś jest w stanie zaoferować Państwu niezmiernie intratne ceny za skup oryginalnych antyków. Dodatkowo u nas odnajdą Państwo do zakupu wszelkiego typu antyczne oraz zabytkowe produkty w bardzo dobrych kwotach. Nasza firma Cacyk od wielu lat na rynku nie tylko skupuje jak i sprzedaje antyki, różnorakie meble antyczne, lecz również na indywidualne życzenie Klientów trudni się wyszukiwaniem bardzo konkretnych produktów, jak i odrestaurowaniem antycznych mebli.

http://www.plytki-basenowe.eu

adres: http://www.plytki-basenowe.eu

tytuł: http://www.plytki-basenowe.eu

opis: O ile potrzebują Państwo płytek do wyłożenia pływalni, to namawiamy do przejrzenia oferty Stone Max. Oferowane przez nas płytki basenowe to nie tylko wybitna marka ale też oryginalny wzór. Z powodu szczególnej niewrażliwości na działanie pogody oraz czynników chemicznych rewelacyjnie spełniają swoją funkcję. Płytki basenowe naszej hurtowni można zamontować w pływalniach odkrytych jak i wewnątrz budynków. Uzyskały znaczny stopień antypoślizgowości, dzięki czemu są stabilne także na powierzchniach pochyłych. Za sprawą bogatej gamy barw i zdobień mogą Państwo zaprojektować niespotykane kompozycje.

Oryginalne projekty mebli

adres: http://www.meblekarina.pl/

tytuł: Oryginalne projekty mebli

opis: Meble Karina świadczy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia mebli na wymiar już od 2010 roku. Duże zaciekawienie aranżacją wnętrz skłoniło nas do otworzenia firmy dokładnie o takim profilu. Nasze meble robimy z pasją. Każde zadanie jest rozpatrywane poważnie, każdy projekt jest spersonalizowany. Stosowane są jedynie materiały najlepsze, które wcześniej poddajemy testom. Projektujemy głównie: meble kuchenne, meble pokojowe, garderoby, szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami, ale nie boimy się nawet i tych najbardziej niespotykanych mebli. Dotychczas działaliśmy głównie na Lubelszczyźnie, ale jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w każdym zakątku świata! Na portalu meblekarina.pl znajduje się nasze dotychczasowe prace, z których jesteśmy bardzo dumni!

Projektowanie łazienek InterSpa

adres: http://interspa.pl

tytuł: Projektowanie łazienek InterSpa

opis: Firma Inter Spa troszczy się od zaplanowania rur w łazience, wybór tworzyw po założenie części. Inter Spa kooperuje z innowacyjnymi architektami łazienek a dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu aranżacje wnętrz. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualności Klientów. Tworzywa, z których tworzone są nasze projekty są najwyższej jakości. Pracownicy wyróżniają się perfekcjonizmem. Zapewniamy też audyty instalacji.

Gratex Blaty Kuchenne/Parapety/Schody

adres: http://gratexwroclaw.pl

tytuł: Gratex Blaty Kuchenne/Parapety/Schody

opis: Gratex to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki i montażu kamienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi, developerami , pracowniami architektonicznymi, dekoratorami wnętrz oraz producentami mebli kuchennych i łazienkowych.

Blaty Kuchenne Wrocław

adres: http://blatykuchenne-wroclaw.pl

tytuł: Blaty Kuchenne Wrocław

opis: W ofercie również kamienne schody i parapety

Meble.Expert - Sklep Internetowy z Salonem Meblowym

adres: http://meble.expert

tytuł: Meble.Expert - Sklep Internetowy z Salonem Meblowym

opis: W ofercie sklepu internetowego Meble.Expert oraz salonu meblowego w mieście Sosnowiec, to wyroby doskonalej jakości i w twórczy sposób czerpiące z różnorodnego wzornictwa oraz najnowszych trendów.

Wytwórnia Wycieraczek Systemowych - WWS Wrocław

adres: http://www.wycieraczki.biz/

tytuł: Wytwórnia Wycieraczek Systemowych - WWS Wrocław

opis: Nasze wycieraczki do domu, jak i każda wycieraczka zewnętrzna czy też wycieraczki systemowe charakteryzuje najwyższa jakość. Dzięki temu wszystkie nasze wyroby z powodzeniem spełniają swoje zadanie nawet w toku bardzo długiego użytkowania. Jeśli w Twoim obiekcie potrzebne są wycieraczki wejściowe - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szukaj Wyposażenie wnętrz w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu