wizytówka stron

szukaj stron WWWKliniki i Centra Medyczne

strony eu

zakładanie stron » Medycyna » Kliniki i Centra Medyczne

 

stron 10

http://www.laseroterapia-halinow.pl/

adres: http://www.laseroterapia-halinow.pl/

tytuł: http://www.laseroterapia-halinow.pl/

opis: Witamy serdecznie na wizytówce internetowej gabinetu rehabilitacyjnego w Halinowie. Zapraszamy na laseroterapię, masaż, świecowanie uszu oraz inne zabiegi lecznicze.

http://www.trycholog.eu

adres: http://www.trycholog.eu

tytuł: http://www.trycholog.eu

opis: Włosy są atutem wielu kobiet i mężczyzn, indywidualnym walorem, wyróżniającym konkretnych osobników. Niestety, wiele osób ma z tym problem. O ile utrata włosów wraz z wiekiem jest procesem naturalnym, to w młodym wieku przeważnie przyczyną są łupież, łojotok lub inne schorzenia. Centrum Trychologii jako jedyne w Polsce dysponuje najbardziej rozwiniętą technologicznie aparaturą badawczą. Stosujemy terapię Anti Aging, będącą jedynym wyjściem dla osób, którym leczenie farmakologiczne nie dało efektów. Mając wieloletnie doświadczenie w zapobieganiu wypadania i pielęgnacji włosów, jesteśmy w stanie zapewnić oczekiwane efekty leczenia.

 

http://www.twboss.pl

adres: http://www.twboss.pl

tytuł: http://www.twboss.pl

opis: Zapraszam do kontaktu i współpracy w ramach oferty przedstawionej na mojej stronie. Pomagam tym osobom, które chcą poprawić i skorygować swoją wymowę. Im sprawniejszy język, tym kontakt z otoczeniem skuteczniejszy i łatwiejszy. Należy pamiętać, że budowanie swojego "image", to w dużym stopniu nasz sposób wypowiadania się i poruszania. Na pewno ważniejszy niż kolor sukienki czy garnituru. Opanowanie tych umiejętności dodaje poczucia pewności i podnosi nasze kwalifikacje.

http://www.openmedical.pl

adres: http://www.openmedical.pl

tytuł: http://www.openmedical.pl

opis: Kraków jest miejscem gdzie działa nowa klinika terapeutyczna. Open Medical pomaga likwidować problemy kwestii psychicznej i neurologicznej. Pośród naszych lekarzy znajdują się neurolog, psychiatra i psychoterapeuta. Wspomogą Ci oni osiągnąć odpoczynek umysłu, przeprowadzą poprzez tok biofeedback oraz odświeżą Twoje trwanie duchowe. Zapraszamy.

http://invitro.tdnet.com.pl/

adres: http://invitro.tdnet.com.pl/

tytuł: http://invitro.tdnet.com.pl/

opis: Otoczeni opieką przez nasz personel pacjenci, są diagnozowani a następnie otrzymują rzetelne informacje na temat ich płodności oraz odpowiednich dla nich możliwości zapłodnienia in vitro. Diagnoza i zabiegi są na najwyższym poziomie dzięki doświadczonemu personelowi i nowoczesnemu zapleczu sprzętowemu i lokalowemu.

http://www.pro-medical.eu/

adres: http://www.pro-medical.eu/

tytuł: http://www.pro-medical.eu/

opis: Niejednokrotnie jest tak, że mamy dolegliwości powiązane nie tylko z jednym schorzeniem, ale dokucza nam gro dolegliwości. Przeważnie szukamy w pierwszej kolejności ogłoszeń lekarza specjalisty np. ortopeda Kraków od najpoważniejszej naszej choroby, a dopiero w następnej kolejności podobnych specjalizacji. W zależności od tego, co nam konkretnie dolega, wybieramy właściwego lekarza, który zaleca nam stosowną terapię farmakologiczną bądź zabiegi. Jeżeli np. mamy kłopoty z układem mięśniowym, to prawdopodobnie wystarczy tylko masaż klasyczny, żeby wszystko powróciło do prawidłowego stanu. Częściej jednak się zdarza, że terapia wymaga wsparcia dodatkowymi, profesjonalnymi zabiegami. Promedical zaprasza więc do korzystania z usług medycznych centrum!

http://www.alfa-lek.pl

adres: http://www.alfa-lek.pl

tytuł: http://www.alfa-lek.pl

opis: Zapraszamy do odwiedzenia prywatnych gabinetów lekarzy specjalistów. Centrum Medyczne Alfa-Lek to najstarsze prywatne Centrum Medyczne w Warszawie. Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Nasi pacjenci mają dostęp do najlepszej kadry medycznej, składającej się z ponad 200 specjalistów. Współpracujący z nami lekarze mają na swoim koncie ogromny dorobek naukowy i wieloletnią praktykę to przede wszystkim profesorzy, docenci i ordynatorzy.

http://poradnia.pro-medical.eu/

adres: http://poradnia.pro-medical.eu/

tytuł: http://poradnia.pro-medical.eu/

opis: Gdy z jakiegoś powodu odczuwasz problemy ze zdrowiem, nie możesz powrócić do dobrej sprawności fizycznej po stłuczce bądź wypadku, to w takim przypadku idealna dla Ciebie będzie specjalistyczna rehabilitacja. Taka rehabilitacja głównie opiera się na masażach i regularnych ćwiczeniach, pomagających w odbudowaniu pełnej sprawności. Pomocne informacje na witrynie MedRot. Idealnym miejscem dla Ciebie w razie, jeśli masz rozmaite problemy ze zdrowiem jak również i kondycją, będzie specjalistyczna poradnia oferująca usługi medyczne na witrynie poradnia.pro-medical.eu. To miejsce, w którym odnajdziesz kompetentnych ortopedów, jak również i osoby przeprowadzające rehabilitację.

Usg Łódź Intermed

adres: http://www.intermed-lodz.pl

tytuł: Usg Łódź Intermed

opis: Właściwie każdy z nas musi na bieżąco sprawdzać swoje zdrowie. Dlatego też najlepiej odnaleźć dobrą placówkę, która zapewni nam ogromną liczbę profesjonalistów oraz dodatkowo wszystkie badania. Centrum medyczne INTERMED działa na obszarze Łodzi już od 1998 roku. Oferuje swoim pacjentom wysokiej klasy świadczenia zdrowotne z szczególne wielu wycinków. Przeprowadza też szereg badań takich jak: doppler naczyń czy echo serca. Korzystając z świadczeń oferowanych przez INTERMED możesz zostać pewny, że jesteś pod opieką najlepszych profesjonalistów.

Dentysta CSE White Spa Jelenia Góra

adres: http://www.csewhitespa.pl

tytuł: Dentysta CSE White Spa Jelenia Góra

opis: Centrum Stomatologii Estetycznej mieście się w stolicy Karkonoszy. Ten gabinet dentystyczny jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku powiązane z doskonałą oraz nieprzyprawiającą o nieprzyjemne doświadczenia oraz usługami leczniczymi związanymi z uzębieniem. Dentyści, pracujący w CSE posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzą czego pragną ich klienci. Gabinet dentystyczny jest nie tylko miłą oraz przyjazną dla pacjentów obsługą ale także w pełni komfortowym i higienicznym miejscem zabiegowym. Na stronie internetowej firmy klienci mogą obejrzeć zdjęcia Centrum oraz poszczególnych gabinetów.

Szukaj Kliniki i Centra Medyczne w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu