wizytówka stron

szukaj stron WWWNarzędzia

strony eu

zakładanie stron » Sklepy » Narzędzia

 

stron 5

http://www.pesta.com.pl

adres: http://www.pesta.com.pl

tytuł: http://www.pesta.com.pl

opis: Firma PESTA powstała w grudniu 1999 roku. Od początku zorientowana była na dystrybucję olejów, smarów i akcesoriów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu, ze średnich rozmiarów hurtowni, PESTA zmieniła się w przedsiębiorstwo posiadające nie tylko duże zaplecze magazynowe i znacznie bogatszy asortyment towarów, ale również coraz większy rejon działania. Docieramy do odbiorców kilku województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, a od 2010 roku również wielkopolskiego i pomorskiego, obsługiwanych przez nasz nowo powstały oddział w Złotowie. Znacznie powiększył się oferowany przez firmę asortyment towarów. Od września 2009 roku PESTA świadczy również usługi wulkanizacyjne i prowadzi hurtową sprzedaż opon. Obecnie jesteśmy dominującą na rynku zachodniopomorskim hurtownią, posiadającą w ofercie: – oleje i smary firm: Castrol, Mobil, Statoil, Fuchs, Elf, Shell, BP, Texaco i Lotos – akcesoria i chemię warsztatową firm: K2, Versachem, Cyclo, Atas, STP, – filtry do maszyn budowlanych, rolniczych, samochodów ciężarowych i osobowych w pełnym asortymencie, – opony budowlane, rolnicze i leśne, do samochodów ciężarowych, osobowych oraz sztaplarek. Ofertę usług wulkanizacyjnych wzbogaciliśmy o serwis mobilny, umożliwiający wykonanie naprawy opon do 56 cali, bezpośrednio u klienta. Przedsiębiorcom, zaopatrującym się w oleje na własne potrzeby, oferujemy możliwość ich zakupu w procedurze zwolnienia z akcyzy. Strategia firmy zmierza do utrzymywania bezpośredniego kontaktu z klientem, rozpoznawania jego potrzeb i rozwiązywania zaistniałych problemów. Hurtownia PESTA zatrudnia obecnie 40 pracowników. Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalną obsługę. Dysponujemy również zapleczem transportowym, umożliwiającym nam szybką i sprawną realizację zamówień z dowozem pod wskazany przez klienta adres. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy. Obsługujemy takie miasta (Bydgoszcz, Barlinek, Białogard, Bierzwnik, Chojna, Choszczno, Człopa, Człuchów, Dębno, Dobiegniew, Drezdenko, Gryfino, Gryfice, Goleniów, Gorzów, Kołobrzeg, Kalisz Pomorski, Koszalin, Kamień Pomorski, Mieszkowice, Nowogard, Nakło, Myślibórz, Pyrzyce, Połczyn Zdrój, Piła, Police, Resko, Recz, Świdwin, Skwierzyna, Szczecinek, Strzelce Krajeńskie, Trzebiatów, Trzcińsko Zdrój, Szczecin, Wałcz, Złotów, Oleśnica)

http://www.sklepvileda.pl/

adres: http://www.sklepvileda.pl/

tytuł: http://www.sklepvileda.pl/

opis: Nowy Vileda ultra max mop jest to mop w innowacyjnej technologii zbudowany z inteligentnych włókien z teleskopowym drążkiem ułatwiającym prace. Dolna część mopa ma dopasowane miejsca, które same działają zwane PowerZone. Nakładka na mopa działa za jednym zamachem wyżymana w wiadrze lub ręcznie.

Usługi kurierskie w Szczecinie

adres: http://kurier-szczecin.cba.pl

tytuł: Usługi kurierskie w Szczecinie

opis: Specjalistyczne biuro księgowe to najważniejsze ogniwo podczas zawiadywania swej firmy jak i przedsiębiorstwa. Dzięki profesjonalnej rachunkowości możemy kontrolować dokumentacje, rozmaite rachunki jak i uniknąć potencjalnych kłopotów z najważniejszymi urzędami. Na stronie online www.biura-rachunkowe-lodz.eu mogą Państwo zarezerwować dla siebie takie właśnie usługi księgowe. Profesjonalne biuro rachunkowe obecnie to skarb jak i podstawowe ogniwo dla każdej małej i dużej firmy bądź osoby z własną działalnością. Dzięki niej można uniknąć wszelkich nieprawidłowości w rachunkowości, księgowości, co jest niezmiernie istotne podczas kontroli z urzędów skarbowych oraz ZUS-u. Uporządkować kadry i płace w firmie nie jest tak łatwą rzeczą, stąd też niewątpliwie warto zdać się na ekspertów, którzy zawodowo pomogą w tej kwestii. Warto w szczególności stawiać na najlepsze biuro o charakterze rachunkowym bądź też księgowym. Pomocne informację odnajdziesz na naszej stronie internetowej. W chwili, gdy po raz kolejny masz ogromny bałagan jak i problemy z rachunkami w firmie, to bezzwłocznie powinieneś zdecydować się na profesjonalne biuro rachunkowe, które jest najlepszą formą pomocy. Odnajdziesz je na stronie biura-rachunkowe-lodz. eu, gdzie możesz liczyć na bogatą ofertę specjalistycznego wsparcia.

kotwy Franke

adres: http://franke-zamocowania.pl

tytuł: kotwy Franke

opis: Witryna internetowa franke-zamocowania.pl jest witryną przedsiębiorstwa Michała Franke – Prien. przedsiębiorstwo Prien dynamicznie funkcjonuje w branży od 1975 r. i posiada dużą gamę mocowań. Na portalu franke-zamocowania.pl można zapoznać się, ze szczegółową ofertą firmy, od elementów rozporowych, kotew chemicznych, a także pręty i kołki, a wszystkie produkty zilustrowane są zdjęciami. Poprzez umieszczony sklep online, bezpośrednio ze strony, można zakupić towary, co jest dużą wygodą dla klientów. Na witrynie umieszczony jest też instruktor zamocowań, dzięki któremu każdy użytkownik może dowiedzieć się które produkty dobrać do podłoża, i w jaki sposób zrobić profesjonalny audyt.

Nawadnianie ogrodu

adres: http://domek-ogrodnika.pl/

tytuł: Nawadnianie ogrodu

opis: Szeroki wybór produktów ogrodowych. W ofercie znajdują się m.in. sterowniki nawadniania, nasiona i nawozy traw, narzędzia i wiele innych.

Szukaj Narzędzia w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu