wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

zakładanie stron » STRONA Z PLASTYKI

strony eu

stron: 1 z 47  « poprzednia  [...,35,36,37,38,39,40,41,42,...]  następna »

http://www.teoriagier.pl
http://www.teoriagier.pl

katalog: Szkolnictwo/Matematyka

adres: http://www.teoriagier.pl

tytuł: http://www.teoriagier.pl

opis: Teoria gier, gry negocjacyjne. Strona dotycząca teorii gier. Aktualnie na stronie znajduje się applet rozwiązujący zagadnienie dwuosobowych gier negocjacyjnych. Autor: Wojciech Pieprzyca

 

http://www.kpbm.ath.bielsko.pl
http://www.kpbm.ath.bielsko.pl

katalog:

adres: http://www.kpbm.ath.bielsko.pl

tytuł: http://www.kpbm.ath.bielsko.pl

opis: Strona Katedry Podstaw Budowy Maszyn przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Katedra oferuje badania naukowe w zakresach konstrukcji maszyn, inżynierii materiałowej, mechatroniki, maszyn włókienniczych i projektowania komputerowego.

 

http://www.acca.tdnet.com.pl
http://www.acca.tdnet.com.pl

katalog: Kursy/Angielski dla firm

adres: http://www.acca.tdnet.com.pl

tytuł: http://www.acca.tdnet.com.pl

opis: Nasza uczelnia działa na polskim rynku od 1999r. Wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej pozwoliło nam wypracować unikalne sposoby nauczania w oparciu o autorskie programy zajęć oraz innowacje naukowe używane w trakcie ćwiczeń. Nasi native speakers oraz szkoleniowcy przygotowują słuchaczy do egzaminów na certyfikaty ACCA, ILEC oraz ICFE. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

http://www.autocad-lt-2013.eu/
http://www.autocad-lt-2013.eu/

katalog: Informatyka/Oprogramowanie/Internetowe

adres: http://www.autocad-lt-2013.eu/

tytuł: http://www.autocad-lt-2013.eu/

opis: Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją oprogramowania komputerowego, zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę naszych Klientów. A także szeroki zakres oferowanego oprogramowania, fachowa wiedza oraz atrakcyjne ceny sprawiają iż jesteśmy zaufanym dostawcą dla wielu firm i instytucji w Polsce.AutoCAD LT 2013 to oprogramowanie do projektowania w płaszczyźnie 2D, znakomicie spełnia swoje funkcje, gdyż ogromny nacisk został położony na wydajność i prostotę obsługi.Zapraszamy do zakupów!