wizytówka stron

szukaj stron WWWLiteratura

strony eu

zakładanie stron » Sztuka » Literatura

 

stron 3

http://www.homoinquietus.org/

adres: http://www.homoinquietus.org/

tytuł: http://www.homoinquietus.org/

opis: Powstanie Fundacji Homo Inquietus zostało zainspirowane oryginalnym systemem filozoficznym profesora Stefana Symotiuka o tej samej nazwie. Fundacja ma na celu wspieranie wszelkich działań pozwalających pamiętać o dorobku polskich filozofów Pierwszym celem jest wydanie „Księgi Wywiadów Filozoficznych”, które obecnie już powstają.

Wywiady z ekspertami kryminalnymi

adres: http://www.magazynpocisk.pl

tytuł: Wywiady z ekspertami kryminalnymi

opis: Czasopismo POCISK stara się zaprezentować czytelnikom sporą dawkę literatury kryminalnej tudzież wiedzy z obszaru kryminologii. Publikujemy na naszych łamach opowiadania kryminalne rodzimych pisarzy, a także zapowiedzi literackie oraz nowinki wydawnicze. Pocisk można kupić w księgarniach Świat Książki oraz w Empiku. Eksponujemy wywiady z autorytetami kryminalnymi, sprawozdawcami sądowymi a także twórcami głośnych powieści kryminalnych. Poza tym prawnicy komentują głośne współczesne sprawy sądowe jak również sprawy z okresu II RP i PRL-u. Magazyn POCISK to uczta dla wielbicieli mocnych wrażeń.

 

Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

adres: http://www.skarpawarszawska.pl

tytuł: Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

opis: Skarpa Warszawska to magazyn publikujący materiały przedstawiające stolicę Polski, jej historię ale też bieżące zdarzenia oraz problemy. Skarpa Warszawska ukazała się po raz pierwszy w 1945 roku jako tygodnik i zakończyła swój żywot po roku, jesienią 1946. Wówczas pismo miało podtytuł - Pismo poświęcone odbudowie stolicy - miasta i człowieka. Jedną z jego założycielek była dziennikarka Wanda Krahelska-Filipowiczowa. Skarpa Warszawska zadebiutowała po raz kolejny na rynku po 64 latach przerwy w 2012 roku. Na łamach naszego czasopisma drukujemy materiały o stolicy, komunikacji warszawskiej, o architekturze itp. a także wywiady ze znanymi warszawiakami. Wszelkim ciekawym losów Warszawy proponujemy zaprenumerowanie naszego czasopisma.

 

Szukaj Literatura w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu