wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWW

strony eu

rejestracja stron

warsztat elektryki samochodowej rzeszów

adres: http://www.autoklucze.com.pl/

tytuł: warsztat elektryki samochodowej rzeszów

opis: Nasza oferta obejmuje: diagnostykę komputerową, usuwanie filtrów dpf/fap, chip tuning, wymianę kluczy samochodowych, serwis klimatyzacji samochodowej

EkspresAuto

adres: http://expres-auto.pl/

tytuł: EkspresAuto

opis: wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

adres: http://odszkodowanie-rzeszow.pl

tytuł: Odszkodowanie za wypadek przy pracy

opis: Zajmujemy się pozyskiwaniem odszkodowań: powypadkowych, medycznych, za śmierć osoby bliskiej, za wypadek przy pracy, komunikacyjną, za służebność.

Folia na zielone dachy

adres: http://plastmaster.pl/

tytuł: Folia na zielone dachy

opis: Pierwszy w Polsce producent folii fudmentowych.

Nawadnianie ogrodu

adres: http://domek-ogrodnika.pl/

tytuł: Nawadnianie ogrodu

opis: Szeroki wybór produktów ogrodowych. W ofercie znajdują się m.in. sterowniki nawadniania, nasiona i nawozy traw, narzędzia i wiele innych.

Kurs wordpress Kraków

adres: http://freelancer.net.pl

tytuł: Kurs wordpress Kraków

opis: Szkolenia i kursy z obsługi Wordpress w Krakowie. Wordpress kurs dla początkujących i zaawansowanych. Szkolenia wordpress od podstaw.

Formy adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych

adres: https://www.przedszkoletiktak.pl

tytuł: Formy adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych

opis: Nasz punkt przedszkolny adresowany jest na rzecz jednostek z diagnozą autyzmu a także Zespołu Aspergera w wieku od dwóch, pięciu aż do 7 lat. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny pomaga w Warszawie na ul. Radziwie 7 lok. U04. W naszym Punkcie Przedszkolnym dziećmi zajmuje się w wykwalifikowana a także kompetentna kadra, m.in.: psycholog, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej jak również pedagodzy, fizjoterapeutka, arteterapeuta. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny TIK TAK prosi na spotkanie i dyskusję o ofercie naszego przedszkola, jaka pomoże w podjęciu decyzji o doborze przedszkola. TIK TAK zaprasza także do wizyty na naszej witrynie internetowej https://www.przedszkoletiktak.pl, gdzie państwo znajdziecie więcej informacji o naszej działalności.

 

Suplement diety mAG Candida wyprodukowany w Polsce

adres: https://www.magterapia.pl

tytuł: Suplement diety mAG Candida wyprodukowany w Polsce

opis: Firma mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk opracowała oraz uruchomiła produkcję wyjątkowych suplementów diety. Wśród nich jest mAG Witamina C buforowana 500 mg - doskonale przyswajalna forma witaminy C. Ten suplement diety rodzimej produkcji bez stearynianu magnezu i żadnych różnych kompozycji pomocniczych, to artykuł niezakwaszający organizmu, sprawdzony. Innym przedstawicielem pomysłu i produkcji marki mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk jest suplement diety mAG CANDIDA ofiarowany dla osób przyjmujących wielorakie leki, w szczególności antybiotyki oraz spożywających pożywienie mnóstwem cukrów prostych. Zaintrygowanych tymi nowymi suplementami diety prosimy o kontakt mailowy albo rozmowę telefoniczną.

 

Specjalici do spraw social media

adres: https://www.socialmediatrick.pl

tytuł: Specjalici do spraw social media

opis: TRICK Agencja Social Media specjalizuje się w reklamie, Funkcjonujemy w zasadzie w sieci. Jeżeli Twoja firma planuje akcję reklamową, to potrzebuje profesjonalisty do spraw marketingu. Jeśli nie zatrudniacie takiego fachowca, to warto skorzystać z naszej Agencji Social Media Trick. Posiadamy w ofercie przygotowywanie krótkich filmów na Facebooka, Instagram i Youtube, kampanie reklamowe na Facebooku a także inne formy promocji jak również kompozycji wizerunku. W razie chęci zaczęcia kooperacji z naszą firmą, zachęcamy do kontaktu mailowego czy też telefonicznego.

 

Wywóz i utylizacja nieczystości

adres: https://www.kontenery-bigbag.pl

tytuł: Wywóz i utylizacja nieczystości

opis: Nasza spółka Kontenery BIG-BAG swe usługi oferuje mieszkańcom oraz firmom z obszaru miasta oraz okolicznych miejscowości. Nasza propozycja zawiera okazały wachlarz usług z zakresu wywozu a także utylizacji wszelkiego typu odpadów i nieczystości. Specjalizujemy się utylizacją odpadów po budowach a także remontach, gruzu, gabarytów i pozostałych odpadów stałych oraz sezonowych. Wynajmujemy worki typu BIG-BAG do 1,5 m3 oraz kontenery gruzowo-śmieciowe do pięciu ewentualnie 7 metrów sześciennych. Nasza spółka Kontenery BIG-BAG rozporządza doświadczoną ekipą a także współczesnym zapleczem, zezwala to naszej firmie pomyślnie wykonywać zlecenia klientów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Zapisz się na kurs na prawo jazdy kat B

adres: https://www.szkolajazdykoala.pl

tytuł: Zapisz się na kurs na prawo jazdy kat B

opis: Szkoła Nauki Jazdy KOALA w stolicy polski na ulicy Radarowej nr 52 organizuje zapisy na kursy prawa jazdy kategorii B. Przyszli kursanci mają do wybrania tok bazowy ewentualnie poszerzony a także tok przyspieszony. Szkoła nauki jazdy KOALA zaprasza dodatkowo na jazdy doszkalające na terenie manewrowym WORD Radarowa. Kursanci otrzymują materiały pomocnicze a także kompakt CD z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Zapraszamy kursantów z Ursynowa, Woli, Ochoty, Włoch, a także z dalszych dzielnic stolicy kraju. Zapraszamy w podobny sposób do wizyty na naszej firmowej stronie www https://www.szkolajazdykoala.pl

 

Mormoni w Polsce

adres: http://koscioljezusachrystusa.pl

tytuł: Mormoni w Polsce

opis: Kościół Jezusa Chrystusa w Dniach Ostatnich w Polsce. Jezus Chrystus Droga Prawda i Życie. Kim są mormoni i w co wierzą.

Berendsen

adres: http://berendsen.pl/

tytuł: Berendsen

opis: Wynajem odzieży roboczej to wygodne i korzystne rozwiązanie dla każdego Pracodawcy. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za wyposażenie pracowników w odzież, biur w maty, a toalet w urządzenia higieniczne. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie. Gwarantujemy regularne dostawy świeżej i czystej odzieży oraz dbamy o wizerunek Klientów i bezpieczeństwo środowiska

Berendsen

adres: http://www.berendsen.pl/

tytuł: Berendsen

opis: Wynajem odzieży roboczej to wygodne i korzystne rozwiązanie dla każdego Pracodawcy. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za wyposażenie pracowników w odzież, biur w maty, a toalet w urządzenia higieniczne. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie. Gwarantujemy regularne dostawy świeżej i czystej odzieży oraz dbamy o wizerunek Klientów i bezpieczeństwo środowiska

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

adres: http://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/

tytuł: Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

opis: Nasz doświadczony zespół prawników z Kancelarii Ptak i Wspólnicy od wielu lat świadczy pomoc prawną w sprawach o upadłość konsumencką. Jeśli interesuje Cię, kiedy można ogłosić upadłość konsumencką, kogo dotyczy ten przywilej oraz jak z niego skorzystać, służymy kompleksowym wsparciem. Jesteśmy gotowi, żeby nawet teraz zająć się Twoją sprawą. Nie zwlekaj i umów się na konsultacje z naszym prawnikiem. Zapraszamy do kontaktu tel. 535 707 333 e-mail: info@i-kancelaria.pl

Sklep online dla dzieci - 3KIWI

adres: http://www.3kiwi.pl/

tytuł: Sklep online dla dzieci - 3KIWI

opis: W naszym asortymencie posiadamy wszystkie niezbędne dla Maluchów akcesoria, kosmetyki, wózki, foteliki, zabawki czy też mebelki. Produkty znajdujące się w ofercie pochodzą od najlepszych, renomowanych producentów, z gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Zapraszamy online do dziecięcego świata 3KIWI.

Zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni

adres: https://www.aleja-piekna.pl

tytuł: Zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni

opis: Firma Aleja Piękna to nowoczesne centrum urody polecający własnym klientom szeroki zakres usług nie tylko kosmetycznych. W palecie dysponujemy miedzy innymi: fryzjerstwo, zabiegi pielęgnacyjne stóp oraz dłoni, makijaż permanentny. Poza tym oferujemy również skorzystać z możliwości medycyny estetycznej. Przeprowadzamy masaże sportowe, lecznicze, aromaterapeutyczne, zabiegi mikrodermabrazji. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami, gwarantujemy najwyższy standard usług oraz konsulting. Używamy kosmetyki najsolidniejszych firm światowych. Nasza firma nie zapomina o mężczyznach, zapraszamy Panie oraz Panów na Żoliborz, piękną dzielnicę Warszawy.

 

Domki parterowe typu holenderskiego 900m od morza

adres: https://www.karwiaostrowo.pl

tytuł: Domki parterowe typu holenderskiego 900m od morza

opis: Apartamenty nad morzem w Karwii wyczekują na urlopowiczów i turystów. Rezerwację domków i apartamentów można przeprowadzić przez Internet bądź poprzez telefon, dane kontaktowe na naszej firmowej stronie www. Apartamenty umiejscowione są w odległości mniej więcej 200m od brzegu morza, dwa pokoje z w pełni zaopatrzonym aneksem kuchennym, gwoli 4-6 osób, wykonane stanowiska parkingowe. Natomiast domki różnych typów, dla czterech do ośmiu osób, położone są w odległości od brzegu morza od 500 do 900 metrów, mają charakter wolnostojący, jest też plac zabaw dla dziatwy, obszar jest ogrodzony zapewniający prywatność. Ciepło zapraszamy wszystkich chętnych i spragnionych noclegu nad polskim morzem.

 

Wytwórnia Wycieraczek Systemowych - WWS Wrocław

adres: http://www.wycieraczki.biz/

tytuł: Wytwórnia Wycieraczek Systemowych - WWS Wrocław

opis: Nasze wycieraczki do domu, jak i każda wycieraczka zewnętrzna czy też wycieraczki systemowe charakteryzuje najwyższa jakość. Dzięki temu wszystkie nasze wyroby z powodzeniem spełniają swoje zadanie nawet w toku bardzo długiego użytkowania. Jeśli w Twoim obiekcie potrzebne są wycieraczki wejściowe - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ogrody zimowe BTM-EUROLINX

adres: http://btm-eurolinx.pl/

tytuł: Ogrody zimowe BTM-EUROLINX

opis: Jesteśmy pasjonatami efektownych, eleganckich przestrzeni przydomowych, wykorzystujących szkło. Tworzymy oryginalne ogrody zimowe, oranżerie oraz zabudowy tarasów, w których pierwsze skrzypce grają szklane tafle, zastępujące tradycyjne ściany. Zainspiruj się naszymi projektami na stronie internetowej: http://btm-eurolinx.pl/ i skontaktuj się z nami. Nasi projektanci są gotowi na nowe realizacje. Aleja Legionów 147 18-400 Łomża tel. 86 219 80 51 ogrody@btm-eurolinx.pl

Sprzęt stomatologiczny - sklep online LUBDENT

adres: http://lubdent.com.pl/

tytuł: Sprzęt stomatologiczny - sklep online LUBDENT

opis: Lubdent to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu stomatologicznego. Jeżeli szukają Państwo specjalistycznego wyposażenia dentystycznego, tj. skalery, endometry, autoklawy, piaskarki, zgrzewarki czy lampy polimeryzacyjne - zapraszamy do naszego sklepu. strona internetowa: https://www.lubdent.com.pl/

Markiza Pracownia Złotnicza

adres: http://markizasklep.pl/

tytuł: Markiza Pracownia Złotnicza

opis: Markiza Pracownia Złotnicza Oferujemy Państwu gotowe wyroby biżuteryjne oraz wykonanie własnych, indywidualnych projektów. Naszą specjalnością są obrączki srebrne, ale proponujemy też kolekcje złotych kolczyków, łańcuszków czy też komplety biżuterii. Oferujemy możliwość wygrawerowania tekstu na wybranym elemencie biżuterii. Poznaj biżuterię Markiza na stronie internetowej: https://markizasklep.pl/

Torowisko dźwignic - HAK

adres: http://www.hak.com.pl/

tytuł: Torowisko dźwignic - HAK

opis: Szukasz sklepu, gdzie sprzedają torowiska dźwignic ? Zapraszamy Was do zapoznania się z całą ofertą firmy HAK na stronie internetowej

Producent dywanów - Dywilan

adres: http://www.dywany.dywilan.pl

tytuł: Producent dywanów - Dywilan

opis: W naszej kolekcji znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne dywany przede wszystkim z wełny owczej ale także z akrylu, poliestru i polipropylenowe pasujące do wnętrz prywatnych oraz użytku publicznego. W wełnie dominują dywany o tradycyjnym, prostokątnym kształcie, lecz produkujemy także dywany owalne oraz chodniki dywanowe. Wysokiej jakości dywany i chodniki wełniane powstają w naszej fabryce mieszczącej się w Łodzi– mieście uważanym za ośrodek tradycji tkackiej w Polsce.

Produkcja Eventów - Dream Promotion

adres: http://www.dreampromotion.pl/

tytuł: Produkcja Eventów - Dream Promotion

opis: Wykonujemy stoiska na wystawy, eventy oraz produkujemy standy reklamowe i meble komercyjne. Mamy doświadczenie w wykorzystaniu różnorodnych materiałów, technologii produkcji i podświetleń, a znajomość specyfiki działalności agencji i doświadczenie w produkcji nietypowych realizacji, sprawia że jesteśmy kompetentnym zapleczem produkcyjnym dla firm eventowych. Postaw na profesjonalistów w danym zakresie i napisz do Nas! tel. 501 386 607 e-mail: marcin.wos@dreampromotion.pl adres: ul. Okulickiego 7/9 05-500 Piaseczno http://www.dreampromotion.pl/

Eko-Karat

adres: http://ekokarat.pl

tytuł: Eko-Karat

opis: Biżuteria z naszych salonów to wyselekcjonowane ozdoby dla kobiet i mężczyzn. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kolekcje przypadły do gustu miłośnikom różnych stylów, stąd tak duże zróżnicowanie oferty, dopasowanej do potrzeb Klientów. Biżuteria to tylko część stworzonego przez nas świata.

Telefonarium - Serwis i naprawa telefonów komórkowych

adres: http://www.telefonarium.pl/

tytuł: Telefonarium - Serwis i naprawa telefonów komórkowych

opis: Serwis Telefonarium we Wrocławiu oferuje profesjonalne pogwarancyjne naprawy telefonów. Naprawy pogwarancyjne, które wykonujemy, pozwalają w krótkim czasie odzyskać sprawność telefonów komórkowych różnych producentów. Nasz serwis GSM sprawi, że nie będziesz musiał niespodziewanie zastanawiać się nad wyborem nowego urządzenia. Gwarantujemy wysoką jakość usług serwisowych i szybką realizację. Nasi serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji i czekają na zgłoszenie. tel. 518 754 794 e-mail: serwis@telefonarium.pl http://www.telefonarium.pl/

Exact

adres: http://www.exact.net.pl

tytuł: Exact

opis: Każda ścianka pop up stanowi gotowy, bardzo łatwy do wykorzystania zestaw promocyjny. Montaż konstrukcji opartej na stelażu z profili aluminiowych jest bardzo łatwy i nie wymaga zaangażowania wielu osób. Przygotowanie odpowiedniej scenerii to jedna z najważniejszych rzeczy, jaka poprzedzić powinna bezpośrednią prezentację dowolnego rodzaju produktu czy innej oferty.

reklamowekonstrukcje.pl - Konstrukcje i Tablice Reklamowe

adres: http://reklamowekonstrukcje.pl/

tytuł: reklamowekonstrukcje.pl - Konstrukcje i Tablice Reklamowe

opis: Naszą ofertę kierujemy w szczególności do agencji reklamowych, drukarni wielkoformatowych oraz firm zajmujących się reklamą zewnętrzną (outdoor) a także pozostałych klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy! tel. 501 395 331 e-mail: biuro@reklamowekonstrukcje.pl strona internetowa: https://reklamowekonstrukcje.pl/

RESTO QUALITY - PROFESJONALNY SPRZĘT DO GASTRONOMII

adres: http://restoquality.pl/

tytuł: RESTO QUALITY - PROFESJONALNY SPRZĘT DO GASTRONOMII

opis: Działamy na terenie całego kraju, co roku uzupełniając naszą ofertę o setki kolejnych, innowacyjnych produktów. Przykładamy dużą wagę do jakości dzięki temu urządzenia chłodnicze, grzewcze i mroźnicze od Resto Quality to jedne z najbardziej konkurencyjnych sprzętów dostępnych na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich urządzeń Resto Quality.

Firma rozliczeniowa - Atlantis Tax

adres: http://www.zwrotpodatku-24.pl/

tytuł: Firma rozliczeniowa - Atlantis Tax

opis: Szukasz firmy rozliczeniowej podatki z Niemiec ? Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszej firmy w zakresie rozliczania i odzyskiwania podatku za pracę z zagranicy Atlantis Tax na stronie internetowej : http://www.zwrotpodatku-24.pl/ . Masz jakieś wątpliwości ? Zadzwoń do nas : 668 167 770 lub napisz : piotrg5@o2.pl . Siedziba naszej firmy znajduje się w Karlinie (78-230), na ulicy Pełki 7. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ! Zapraszamy !

wyroby klinkierowe

adres: http://www.feldhaus.pl/

tytuł: wyroby klinkierowe

opis: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy produkującej wyroby klinkerowe FELDHAUS na stronie internetowej

Adwokat Katowice

adres: http://adwokat-hese.pl

tytuł: Adwokat Katowice

opis: Moja kancelaria adwokacka zapewnia profesjonalną opiekę prawną nie tylko osobom zamieszkującym Katowice, lecz Klientom z całej Polski oraz zza granicy. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. pomoc w obrocie nieruchomościami a w tym, ustanowieniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności. Zajmuję się także prawem pracy, sprawami karnymi, windykacją wierzytelności, prawem administracyjnym. Obsługa prawna dotyczy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych i wiele innych. Więcej informacji, znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej.

https://www.motoameryka.com 05-126 Wólka Radzymińska

adres: https://www.motoameryka.com

tytuł: https://www.motoameryka.com 05-126 Wólka Radzymińska

opis: Przedsiębiorstwo MotoAmeryka zajmuje się sprowadzaniem z Kanady a także USA do Polski na życzenie konsumentów aut osobowych, motocykli tudzież quadów, jak również innych pojazdów, w tym również wodnych, jak łodzie, jachty plus skutery. Mamy kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie, działamy bez pośredników i zapewniamy wykonanie zamówionej usługi terminowo, ponieważ posiadamy nasz plac przeładunkowy w New Jersey. Licytujemy dla naszych odbiorców na aukcjach najogromniejszych domów aukcyjnych np. www.impactauto.ca, www.manheim.com, www.iaai.com. Procedurę kupna importowanego pojazdu a także sprowadzenia z Ameryki Północnej na polski rynek prezentujemy dokładnie na naszej firmowej witrynie www - https://www.motoameryka.com, wraz ze wszelkimi koniecznymi opłatami.

 

NowaLed

adres: http://nowaled.pl

tytuł: NowaLed

opis: Wydajne i energooszczędne lampy przemysłowe LED, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty zaprojektowane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających warunków pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dywany Dywilan

adres: http://dywany.dywilan.pl

tytuł: Dywany Dywilan

opis: Fabryka Dywanów Dywilan S.A. to ponad 130 lat tradycji. Fabryka skupia się głównie na produkcji dywanów wełnianych. Dzisiejszy Dywilan to innowacyjna i elastyczna firma, która skutecznie funkcjonuje na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Pasja i wizja napędzają rozwój, a młody zespół pracowników zapewnia kreatywne i nowoczesne podejście do zarządzania firmą, a także do tworzenia nowych kolekcji zgodnych ze światowymi trendami.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Omega System

adres: http://omegasystem.pl

tytuł: Omega System

opis: Nasza firma Omega System proponuje Państwu: Rozwiązania dla muzeów i placówek kultury, Rozwiązania dla urzędów, firm i przedsiębiorstw, Rozwiązania dla uczelni i szkół, Rozwiązania dla biur, sieci handlowych i sklepów. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju systemy wystawiennicze, ścianki promocyjne, gabloty, tabliczki informacyjne i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania naszej strony gdzie zapoznasz się z całą naszą ofertą.

Sklep narciarsko-snowboardowy - SportsShop

adres: http://sportsshop.com.pl/

tytuł: Sklep narciarsko-snowboardowy - SportsShop

opis: Sklep SportsShop z Wrocławia oferuje bogaty i zróżnicowany asortyment, sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W naszej ofercie znalazły się nie tylko deski snowboardowe, ale również odzież i akcesoria sportowe wielu cenionych marek. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości sprzętu używanego to nasza oferta jest na to odpowiedzią. Służymy także swoją pomocą przy doborze odpowiedniego dla Państwa sprzętu. ul. Nowowiejska 25 50-388 Wrocław tel. 798 808 366 strona internetowa: https://sportsshop.pl/

Puzzle4u

adres: http://puzzle4u.pl

tytuł: Puzzle4u

opis: Oferujemy wam wyjątkowe fotopuzzle! Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zachecamy do składania zamówień. Wykonywane przez nas puzzle na zamówienie drukowane są na doskonałej tekturze puzzlowej w sposób całkowicie bezpieczny, bezwonny i ekologiczny. Jest to w dodatku produkt bardzo trwały.

Eurowózki

adres: http://www.eurowozki.pl

tytuł: Eurowózki

opis: Jesteśmy tu, żeby spełniać Państwa oczekiwania, stąd niewygórowana cena za wózek spacerowy czy gondolę wysokiej jakości. Współpracujemy ze znanymi na całym świecie producentami wózków, dlatego dostępne są u nas designerskie modele o najwyższym stopniu funkcjonalności.

Meble.Expert - Sklep Internetowy z Salonem Meblowym

adres: http://meble.expert

tytuł: Meble.Expert - Sklep Internetowy z Salonem Meblowym

opis: W ofercie sklepu internetowego Meble.Expert oraz salonu meblowego w mieście Sosnowiec, to wyroby doskonalej jakości i w twórczy sposób czerpiące z różnorodnego wzornictwa oraz najnowszych trendów.

Deli-Guru

adres: http://deli-guru.com

tytuł: Deli-Guru

opis: Proponowane przez nas sosy do grilla to przede wszystkim znane i cenione od wielu lat sosy barbecue. Kto ich raz spróbował, z reguły nie wyobraża sobie bez nich tego rodzaju potraw mięsnych. Jakkolwiek sosy na grilla BBQ to absolutna klasyka, która musi zagościć na stole w pobliżu rusztu, to wiemy, że wielu z naszych Klientów z chęcią poszukuje zupełnie nowych, mniej utartych kulinarnych szlaków.

Jast

adres: http://jast.pl

tytuł: Jast

opis: Firma Jubilerska Jast istnieje od 1989 r. Tworzymy nowoczesną biżuterię wyróżniającą się elegancją, dbałością o szczegóły i jakością wykonania. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową biżuterii ze złota, oraz biżuterii z brylantami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Display Expo

adres: http://displayexpo.pl

tytuł: Display Expo

opis: Misją, którą kieruje się producent stoisk targowych Display EXPO jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bazując na sprawdzonych technologiach i nowoczesnym wzornictwie oraz rzetelne i uczciwe realizowanie oferowanych usług. Nasi fachowcy uwzględniają potrzeby każdego klienta, nie zależnie od tego czy potrzebujesz rollup czy całe stoisko targowe, zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji, także montaż i demontaż stoisk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strony internetowe Gniezno

adres: http://www.strony.gniezno.pl

tytuł: Strony internetowe Gniezno

opis: Firma projektująca strony internetowe w Gnieźnie

Metoda zalecana przy renowacji zabytków

adres: https://www.hydrowir.pl

tytuł: Metoda zalecana przy renowacji zabytków

opis: Firma HYDROWIR Robert Kaflik od kilkunastu lat pomaga posiadaczom budynków likwidować różnego typu zanieczyszczenia z powierzchni danego podmiotu. Procedura hydrościerania niskociśnieniowego posiada patent w Urzędzie Patentowym RP. Tą techniką można odzyskać historyczną kolorystykę, nie naruszając konstrukcji podłoża. Stosujemy ją przy sprzątaniu starej cegły, usuwaniu graffiti jak też przy czyszczeniu piaskowca. Naturalna, ekologiczna droga do czystej elewacji. Usuwamy grzyby, naloty atmosferyczne, graffiti a także pozostałe wszelkie zanieczyszczenia, czyścimy także pomniki, ozdoby fasadowe w gzymsach, itp. Przeprowadzamy prace dla korporacji, wspólnot mieszkaniowych jak również klientów indywidualnych.

 

SprzedamSzkode

adres: http://sprzedamszkode.pl

tytuł: SprzedamSzkode

opis: Nasi Klienci otrzymują dopłaty do odszkodowania bezzwłocznie po analizie kosztorysu, sporządzonego przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako specjaliści w branży, weryfikujemy kosztorysy i decyzje ubezpieczycieli w różnych sytuacjach. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu skupującego odszkodowania, sprzedamszkode.pl jest miejscem, gdzie znajdziecie pomoc. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Ramy Kultury

adres: http://ramykultury.pl

tytuł: Ramy Kultury

opis: Firma CHRIS prowadzi import produktów, technologii, usług dla: archiwów, muzeów, bibliotek oraz innych instytucji kultury w Polsce. Oferujemy projektowanie wyposażanie w: szafy laboratoryjne, szafy wiszące, dygestoria, wyciągi, szafy na sprzęt pierwszej pomocy, szafy bezpieczeństwa, szafy na usuwane odpady, drabiny, wózki transportowe, urządzenia do czyszczenia i chłodnie, stoły przyścienne, armatura, stoły do pracy z dużym wyborem blatów, stoły ruchome i dostawiane, zlewozmywaki.

LightRing

adres: http://lightring.pl

tytuł: LightRing

opis: Fotobudka Lightring, Gifbudka Lightring oraz Lustro Magic Mirror znakomicie nadają się na wesele, urodziny, imprezę tematyczną i każdą inną okazję, którą warto uwiecznić. Nasza fotobudka i gifbudka to nowoczesne urządzenia do przeprowadzania automatycznych sesji zdjęciowych, robienia animowanych gifów i nagrywania autorskich filmików.

Dermedik

adres: http://www.dermedik.pl

tytuł: Dermedik

opis: W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy użyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami.

Transport Stacji Paliw - specjalistycznym sprzętem

adres: https://www.eurodorex.pl

tytuł: Transport Stacji Paliw - specjalistycznym sprzętem

opis: Proponuję kilka przesłanek na temat zakupu paliw przez nieduże spółki a także odbiorców prywatnych. Firma EuroDorex dla wygody klientów prowadzi projekt Twoja Własna Stacja Paliw, polegający na hurtowej sprzedaży paliwa w pewnych zbiornikach o pojemnościach aż do 5000 litrów z układem dystrybucyjnym z dostawą do stanowiska zamówionego przez konsumenta. Firma EURO-DOREX proponuje atrakcyjne ceny hurtowe paliw, co pozwoli przyoszczędzić pieniążki jak również likwiduje konieczność ciągłego dojeżdżania pojazdami do stacji paliw. Polecamy także hurtowe zakupy oleju opałowego w konkurencyjnych kosztach do ogrzewania domów.

 

Doradztwo prawne na rynku nieruchomości

adres: https://www.gornik-saluda.pl

tytuł: Doradztwo prawne na rynku nieruchomości

opis: Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie karnym oraz cywilnym zaprasza do kontaktu wszystkich ewentualnych klientów. Nasze biuro prawne świadczy usługi małym i średnim firmom oraz innym podmiotom prawnym, a także interesantom prywatnym. Prawnicy Konrad Sałuda i Wojciech Górnik świadczą swe usługi łącząc zasady etyki prawniczej, z przyzwoitym podejściem do klientów. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o odszkodowania, windykacje, rozwody jak również obsługa jurydyczna firm, nieruchomości oraz sprawy karne. Reprezentujemy naszch interesantów we wszystkich etapach postępowań sądowych.

 

Promil-lab

adres: http://promil-lab.pl/

tytuł: Promil-lab

opis: Promil-lab to sklep internetowy, w którym zakupisz profesjonalny alkomat do badania trzeźwości, nie ważne czy jesteś lekarzem czy policjantem nasze produkty są oferowane dla wszystkich klientów.

Bunnyhandroll

adres: http://bunnyhandroll.pl/

tytuł: Bunnyhandroll

opis: Jeśli jesteś w trójmieście to serdecznie zapraszamy u nas najesz się do syta i nabierzesz eNasze handrolki cieszą się dużym powodzeniem w trójmieście, lokale są stworzone dla miłośników sushi oraz tych którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować tej potrawy. nergii na resztę dnia.

Dietetyczne posiłki dowożone do podopiecznych

adres: https://www.centrumopieki24.eu

tytuł: Dietetyczne posiłki dowożone do podopiecznych

opis: MANUS Centrum opieki 24 - to jednostka zatrudniająca kadrę wysoce wykwalifikowanych z długoletnim stażem praktyków, opiekujących się seniorami oraz osobami chorymi oraz rekonwalescentami po pobycie w szpitalu. Dla starszych ludzi z różnorodnych powodów przebywających indywidualnie, jest to czasem wyjątkowa sposobność zapewnienia im życzliwej opieki, pomocy w codziennym życiu oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla osób niedysponowanych, bez możności wykonania samodzielnie zakupu żywności lub leków, nasza firma proponuje realizację tych dzialań razem z dostawą zamówionych leków jak również artykułów spożywczych do domu pacjenta. Poza tym w zakresie opieki świadczymy usługi pielęgniarskie i rehabilitacyjne, również w mieszkaniu pacjenta, dojazd do pacjenta ZA DARMO na terytorium Lublina.

 

Szlifowanie - obróbka wykończeniowa płaszczyzn

adres: https://www.cieciewoda.waw.pl

tytuł: Szlifowanie - obróbka wykończeniowa płaszczyzn

opis: Przedsiębiorstwo AQUA-TECH ma urządzeniami przedsiębiorstwa WaterJet pozwalającymi kroić metal, plastik, szkło oraz ceramikę, kamień, drewno jak również kompozyty. Najnowsze narzędzia pozwalają skrócić czas pozyskania celowych detali oraz zaoszczędzić i zredukować zużycie materiału. Realizujemy w największym stopniu trudne elementy z każdego materiału o rozmiarach mniejszych niż 2000x4000 mm. Poza tym realizujemy frezowania, obróbkę skrawaniem, szlifowanie płaszczyzn i oksydowanie. Zachęcamy potencjalnych odbiorców do kooperacji.

 

Expert Auto

adres: http://expert.auto.pl/

tytuł: Expert Auto

opis: Asortyment w naszej hurtowni dociera nawet do Azji, co świadczy o naszym doświadczeniu oraz jakości sprzedawanych przez nas produktów. Jeśli szukasz dobrej jakości części do samochodów to zapraszamy do odwiedzenia nas na naszej stronie.

Midatech

adres: http://midatech.pl

tytuł: Midatech

opis: Jesteśmy dostawcami specjalistycznych produktów do przemysłu technicznego, dbamy o to aby nasz asortyment był bogaty i szeroki. Oferujemy produkty od przedsiębiorców z Europy.  Dbamy aby nasze produkty były bardzo dobrej jakości,  są testowane przez nas samych aby mieć co do nich pewność. Zapraszamy na naszą stronę i do zapoznania się z oferta naszego sklepu.

Event Logistica

adres: http://eventlogistica.com

tytuł: Event Logistica

opis: Event Logistica sprawia, że budowa systemów wystawienniczych staje się sztuką na wysokim poziomie. Zajmujemy się produkcją narzędzi promocyjno-marketingowych, których głównym zadaniem jest skuteczna promocja Państwa firmy. Dla zespołu Event Logistica nie istnieją żadne granice, zarówno w kwestii innowacyjnych realizacji, a także obsługi Klientów z daleka. Działamy na terenie całej Europy, odwiedzając światowe targi o największych powierzchniach wystawowych.

3kiwi

adres: http://3kiwi.pl

tytuł: 3kiwi

opis: W sklepie 3kiwi znajdziesz najbardziej niezbędny sprzęt i akcesoria dla Twojego dziecka, a właściwie znajdziesz tu wszystko! Oferowane przez nas wózki i foteliki, zapewnią Twojemu dziecku maksiumum bezpieczeństwa i komfortu. Mama to największa bohaterka, dlatego też, znajdziesz u nas produkty które pomogą i Tobie!

Ogłoś upadłość konsumencką

adres: http://oglosupadlosckonsumencka.pl/

tytuł: Ogłoś upadłość konsumencką

opis: Nasza kancelaria radców prawnych cechuje się wysoką pozytywną opinią, mamy na swoim koncie 1850 spraw sądowych oraz 350 obronionych klientów. Specjalizujemy się w doradztwie oraz prowadzeniu postepowań związanych z ogłaszaniem upadłości konsumenckiej

HAMMERLAND

adres: http://hammerland.pl/

tytuł: HAMMERLAND

opis: W nasz warsztat wkładamy pasję i serce, ciągle inwestujemy w nowe technologie. W naszej firmie korzystamy z cyfrowych technologii sterowania, oraz nowoczesnych agregatów spawalniczych, frezarek sterowanych numerycznie czy laserów. Dzięki temu wszystkiemu każdy nasz produkt jest powtarzalny. Nasza praca to nasza pasja.

Afterweb

adres: http://afterweb.pl/

tytuł: Afterweb

opis: Afterweb - Pozycjonowanie stron www , tę usługę świadczymy już kilkanaście lat, dzięki temu zapewnimy skuteczne korzyści wizerunkowe jak i finansowe. Podpowiadamy Naszym Klientom dlaczego warto „być” w Google, jak to zrobić i ile można na tym zyskać! Zapraszamy do kontaktu strona internetowa: https://afterweb.pl/ tel: +48 79 848 33 33 e-mail: kontakt@afterweb.pl

Kompleksowe usługi sprzątania w Warszawie

adres: https://www.cityclean24.pl

tytuł: Kompleksowe usługi sprzątania w Warszawie

opis: O ile przydatna jest pomoc w sprzątaniu twego mieszkania, domu, lokum, magazynu lub firmy, nasza firma jest do dyspozycji 24h/7 dni. Agencja CityClean24 wykonuje swe usługi na terenie całej Warszawy oraz pobliskich miejscowości np. w Legionowie, Otwocku, Konstancinie, Sulejówku lub w Milanówku. Świadczymy rozległy pakiet usług w którym znajduje się sprzatanie, czyszczenie oraz mycie. Sprzątamy domy, mieszkania, biura oraz całe osiedla i obszary zielone. W palecie także profesjonalne mycie okien, witryn sklepowych oraz uciążliwych do umycia przeszkleń w biurach, hotelach i innych budowlach. Pierzemy tapicerkę samochodową jak również wykładziny podłogowe oraz dywany. Wywozimy nieprzydatne sprzęty oraz umeblowanie jak również różne gabaryty. Oprócz tego sprzątanie grobów, obelisków, pomników itp. zadania na terenach cmentarnych.

 

Obszywanie elementów różnymi gatunkami skór i alcantary

adres: https://www.si-design.pl

tytuł: Obszywanie elementów różnymi gatunkami skór i alcantary

opis: Zapraszamy kierowców pragnących zindywidualizować własne auta do przedsiębiorstwa S&I DESIGN. Posiadamy w palecie zmianę designu tapicerki w aucie podług współczesnych wzorów, obszycia indywidualnych składników wewnątrz samochodu takowych jak boczki drzwi, podłokietniki, kierownice oraz deski rozdzielcze i podsufitki. Obszycia przeprowadzamy rozmaitymi gatunkami skór, alcantarą, oraz innymi surowcami. Dodatkowo w ofercie posiadamy montaż ogrzewania, hydrografika detali oraz malowanie uszkodzonych elementów. Zachęcamy do firmy na Targówek!

 

Inseo - Pozycjonowanie Stron

adres: http://www.inseo.pl/

tytuł: Inseo - Pozycjonowanie Stron

opis: W firmie INSEO do każdej powierzonej strony internetowej podchodzimy w sposób indywidualny ustalając odpowiednią strategię na podstawie wnikliwych i rzeczowych analiz. Gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam doprowadzić każdego klienta na szczyt wyników wyszukiwania. Nasze maksymalne zaangażowanie w każdy powierzony projekt daje pewność, że uzyskasz stabilne pozycje na wybrane frazy kluczowe.

Dune Mielno

adres: http://dunebeachresort.com

tytuł: Dune Mielno

opis: Destination Mielno Sp.z.o.o jest operatorem Dune Beach Resort. Nasza firma zarządza około 60 luksusowymi apartamentami w resorcie. Łącznie w naszych apartamentach możemy zakwaterować ponad 150 osób. Nasze usługi obejmują również rezerwację stolików w restauracji, prywatne aranżacje na terenie apartamentów, usługi transportowe, rezerwację SPA&wellness oraz usługi osobistego trenera na terenie resortu.

Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra

adres: http://ochoinki.pl

tytuł: Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra

opis: Nasza Plantacja to średniej wielkości rodzinne gospodarstwo rolne, które założyliśmy w 2006 roku. Uprawę drzewek choinkowych prowadzimy na skalę pozwalającą ręcznie wykonywać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne - dzięki temu szybko zyskaliśmy uznanie wśród odbiorców w kraju i za granicą! Wprowadziliśmy do oferty innowacyjną promocję: sprzedaż całych kwater z choinkami! Kwatera to ok. 3000 szt choinek ośmioletnich, o wysokości 120-260cm. W sprzedaży przed sezonowej cena jednej choinki to 14 złotych. Oferta ważna do 01 lipca. Dla klientów zainteresowanych mniejszymi ilościami mamy ofertę hurtową – 25% taniej od sezonowej ceny hurtowej przy zakupie powyżej 500 szt.- tylko do 01 lipca! Mniejsze ilości można nabyć również w promocyjnych cenach do 01 sierpnia. Instytucje pomocy społecznej i edukacyjne otrzymują rabat bez względu na czas zakupu – 30% od cen detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych choinek, który publikujemy w serwisie ochoinki.pl

Irbis Strzecharstwo - wszystko o strzechach!

adres: http://strzecha.eu

tytuł: Irbis Strzecharstwo - wszystko o strzechach!

opis: Irbis Strzecharstwo od prawie 30 lat realizuje strzechy w całej Europie. W naszych realizacjach implementujemy rozwiązania jakie na podstawie tego doświadczenia uznajemy za skuteczne i poprawiające bezpieczeństwo oraz trwałość pokrywanych dachów. Poznajemy na bieżąco obowiązujące trendy i innowacyjne rozwiązania - współczesne standardy izolacyjności wymagają niestety nowego podejścia do dachów trzcinowych i sztuką jest dostosować się do aktualnych wymagań, nie tracąc jednocześnie nic z naturalnego funkcjonowania strzechy. Wyzwaniem jest zapobieganie porastaniu powierzchni strzechy przez mech, na co mamy sprawdzone a jednocześnie naturalne metody. W obliczu coraz wyższych temperatur średniorocznych i wywołanych tym zjawiskiem gwałtownych nawałnic priorytetem jest wykonanie strzechy w sposób gwarantujący że nie ulegnie ona zniszczeniu przez pierwszą burzę. W Anglii zabezpiecza się połać dachu stalową siatką, aby zapewnić nienaruszalność struktury, my potrafimy to samo zapewnić właściwym montażem, do czego nie raz musieliśmy przekonywać inwestorów z wysp. Podobnie rzecz się ma z zabezpieczeniem przeciwpożarowym pokrycia czy konstrukcji dachu - łączymy najlepsze metody europejskie, w celu zapewnienia skuteczności zabezpieczenia jakiego nie jest w stanie uzyskać dach zabezpieczony tylko jednym sposobem. To my opracowaliśmy warunki które musi spełnić "bezpieczna strzecha" - składa się na nie wyeliminowanie przyczyn, które statystycznie są źródłem prawie 100% pożarów dachów krytych strzechą: ogień przenoszony drogą powietrzną (zabezpieczenie powierzchni strzechy poprzez impregnację), ogień wywołany nieszczelnością komina (komin wykonany według unikalnego systemu, uniemożliwiającego zapłon nawet po 100 latach eksploatacji), ogień wywołany przez pożar sadzy (daszek z siatką przeciwiskrową ograniczający wytrysk iskier i dostęp tlenu do płonącego wewnątrz komina). To tylko hasłowe przedstawienie naszych możliwości - więcej znajdziecie w naszym serwisie! Od projektu do efektu!

https://www.carsteering.pl - Car Steering serwis regeneracyjny

adres: https://www.carsteering.pl

tytuł: https://www.carsteering.pl - Car Steering serwis regeneracyjny

opis: Warsztat Car Steering to eksperci w regeneracji podzespołów oraz części samochodowych. Podzespoły aut osobowych jak również dostawczych regenerujemy w ciągu 1 dnia. Firma ma wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia grono fachowców w regeneracji turbosprężarek, maglownic, krzyżaków kolumny kierowniczej i pomp wspomagania. Specjalistyczne narzędzia a także sprzęt razem z doświadczoną kadrą Car Steering to gwarancja jakości. Współdziałamy także z innymi warsztatami samochodowymi z tej specjalizacji. Nasz zakład umiejscowiony jest w stołecznej dzielnicy Wola, dojazd bez problemów z każdej dzielnicy Warszawy i z pobliskich miejscowości.

 

Małe Dziecko - Katarzyna Miros www.maledziecko.pl

adres: https://www.maledziecko.pl

tytuł: Małe Dziecko - Katarzyna Miros www.maledziecko.pl

opis: Przedsiębiorstwo Małe Dziecko zachęca do zwiedzenia naszego sklepu rodziny oraz opiekunów małoletnich pociech jak również niemowląt. W tej specjalności mamy spore doświadczenie. Zatrudniamy profesjonalny zespół, który ochoczo pomoże w kupnie i doborze produktu podług życzeń klienta. Proponujemy wyroby wybitnych firm europejskich, takich jak: 4 Baby Bellamy,Noukie's, Tuttolina a także Alvi, Lullalove,Pulp. Posiadamy umowę z agencją kurierską DPD, która gwarantuje dowiezienie przesyłki szybko a także bez problemów. Konsumenci, mają prawo zrezygnować z zawartej umowy sprzedaży w okresie 14 dni. W tej sytuacji zwracamy wszelkie płatności. Poza tym oferujemy wysyłkę bezpłatnie przy zakupach ponad 300 złotych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Regeneracja skrzyń biegów aut dostawczych

adres: https://www.naprawaskrzyni.pl

tytuł: Regeneracja skrzyń biegów aut dostawczych

opis: Przedsiębiorstwo CAR-POL mieści się niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Specjalizujemy się w naprawie skrzyń biegów do aut dostawczych oraz TIRów. Przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie w tej branży oraz dobre efekty w obsłudze flot samochodowych a także kontrahentów jednostkowych. Doświadczona kadra CAR-POL oraz specjalistyczne oprzyrządowanie i nowoczesne narzędzia zezwala naszej firmie na obsługę szerokiej palety marek oraz typów aut ciężarowych i autokarów. Niezależnie od napraw skrzyń biegów takich aut, jak MERCEDES, DAF, MAN, SCANIA czy też RENAULT, IVECO, VOLVO prowadzimy renowację mostów jak również sprzedaż części fabrycznie nowych i używanych.

 

Reklama firmy na długopisach

adres: https://www.dlugopis.com.pl

tytuł: Reklama firmy na długopisach

opis: Firma SJ jest od ponad dwudziestu lat producentem długopisów promocyjnych z nadrukiem. Jest to najczęściej wybierany gadżet reklamowy przez setki odbiorców. Proponujemy obszerny wybór symboli, typów i materiałów. Nasza propozycja zawsze jest dostosowywana do poszczególnych potrzeb spółek i korporacji wedłóg życzenia klienta. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół, a własna wzorcownia umożliwia nam na błyskawiczną realizację każdego zamówienia. Oprócz oferty realizujemy dodatkowo nietypowe pomysły, mogą to być przykładowo długopisy z klipami 3D, z banerem albo długopisy z kryształkami Svarowskiego, a także nadruki na zapalniczki, breloczki itp. Zapraszamy ewentualnych odbiorców do kontaktu z nami.

 

Rękawice przeciwskaleczeniowe i sprzęt BHP

adres: http://rekawice-termiczne.eu

tytuł: Rękawice przeciwskaleczeniowe i sprzęt BHP

opis: Nasze artykuły to profesjonalne rękawice termiczne oraz ochronne, które sprowadzamy od sprawdzonych marek. Obecne w katalogu Safe Wear rękawice przeciwskaleczeniowe zalecamy też do wykorzystania w warunkach domowych. Odpowiadają za swobodę działań bez obawy wypadku. Wytrzymałe na wodę mogą być myte z zastosowaniem najprostszego mydła.

Elastyczne taśmy piankowe dwustronne

adres: http://www.tasmy-piankowe.eu

tytuł: Elastyczne taśmy piankowe dwustronne

opis: Proponowane przez nas taśmy piankowe i taśmy dwustronne to praktyczne przybory w zakładach motoryzacyjnych i wytwórstwie. Zróżnicowany asortyment naszego przedsiębiorstwa obejmuje również taśmy piankowe, znane za sprawą istotnych cech. Wytrzymałe na obecność wody nadają się do montowania namiotów i innych nośników reklamy wielkoformatowej.

Adwokat Łódź i Zgierz

adres: http://www.adwokat-sekpiotr.pl

tytuł: Adwokat Łódź i Zgierz

opis: Usługi Kancelarii obejmują m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego.

Profesjonalna kancelaria adwokacka Ius&Lex

adres: http://kancelaria-prawnicza-lodz.eu/

tytuł: Profesjonalna kancelaria adwokacka Ius&Lex

opis: Oferujemy fachowe podejście do sprawy oraz proporcjonalną kalkulację kosztów. Partnerująca nam kancelaria adwokacka odpowiada za rzetelne prowadzenie strony w sprawach karnych. Nasi zleceniodawcy mogą adekwatnie do sytuacji wybrać umowę długofalową albo zamówić pojedyncze spotkania, dedykowane na analizę danego problemu prawnego. Kancelaria Prawna Ius & Lex posiada siedzibę w mieście Łódź, ale pomoc wykonujemy na obszarze całej Polski. Kancelaria prawna Ius & Lex niezależnie od typu sprawy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kompletną ochronę interesu prawnego zleceniodawcy. Naszym celem jest aby miał on pewność co do pełnomocnika, znał swoje prawa i nauczył się je stosować. Działania nad danym zagadnieniem poprzedza studium okoliczności, a mocodawca zostaje poinformowany o opcjonalnych rozwiązaniach.

Intima gimnastyka mięśni Kegla

adres: http://www.trening-dna-miednicy.eu/

tytuł: Intima gimnastyka mięśni Kegla

opis: Zestaw oprócz kompletu ćwiczeń został wyposażony w wskazówki leczenia, które w przypadku każdej osoby powinno zostać dopasowane do jej formy i stylu życia. Tłumaczymy w nich z czym trzeba połączyć trening dna miednicy, tak by dawał jeszcze lepsze rezultaty. Wykonując plan Intima warto pamiętać że treningi mięśni Kegla nie powinny być wyłączną kuracją profilaktyczną. Bardzo zasadnicza jest optymalna pozycja ciała, i uprawianie zdrowej dziedziny sportu.

Coaching Club - szkolenia i doradztwo

adres: http://www.coaching-club.eu

tytuł: Coaching Club - szkolenia i doradztwo

opis: Sporządzony przez nas scenariusz kształcenia obejmuje obszar ćwiczeń i teorii, które między innymi bazują przeanalizowaniu danych przypadków. Dzięki temu szkolenia coaching świetnie wprowadzają do indywidualnej aktywności. Kadrę doradców naszej placówki tworzą specjaliści, których kompetencje i znajomość branży ułatwia zaproponowanie odpowiednich narzędzi dla danej firmy. Na co dzień działamy w myśl idei że dobry coach jest nastawiony na porozumienie z zainteresowanym i razem z nim projektuje konspekt działania.

Podłogi drewniane oraz korkowe firmy Wicanders

adres: http://www.ecentrumdrewna.pl

tytuł: Podłogi drewniane oraz korkowe firmy Wicanders

opis: Nasza firma to hurtownia zaopatrująca w artykuły urządzania wnętrz wykonawców oraz klientów indywidualnych. Proponujemy materiały tradycyjne, drewniane jak również różnego rodzaju remontowo-budowlane materiały kompozytowe. Współdziałamy ze renomowanymi światowymi przedsiębiorstwami wykorzystującymi najświeższe technologie a także z firmami parkieciarskimi oraz monterskimi. Nasi pracownicy to fachowcy realizujący najbardziej skomplikowane zlecenia. Firma nasza oferuje wszelką pomoc - porady, montaż a także transport. Polecamy elementy z surowców kompozytowych nie potrzebujące konserwacji przez wiele lat. Nasza firma wykonuje usługi na trenie stolicy oraz okolicznych miejscowości.

 

Rolety antywłamaniowe i fasadowe

adres: http://vertihor.com.pl

tytuł: Rolety antywłamaniowe i fasadowe

opis: Zakład pracy Verti-Hor produkuje rolety wewnętrzne i zewnętrzne sporządzone z trwałych surowców. Wyrabiane przez nas zewnętrzne rolety antywłamaniowe aluminiowe intensyfikują bezpieczeństwo danego obiektu, domu mieszkalnego czy też biura bądź lokali firmowych. Wyżej przytoczone produkty realizujemy na indywidualne zamówienia, zapewniając nabywcom sympatyczną, profesjonalną obsługę. Oprócz tego oferujemy wewnętrzne rolety rzymskie, rolety materiałowe z obsługą ręczną ewentualnie elektroniczną. Co więcej proponujemy żaluzje drewniane i aluminiowe w bogatej palecie kolorów. Dla architektury użytkowej takiej jak hotele, banki, biura zalecamy eleganckie verticale, które bardzo dobrze wyglądają na dużych przeszklonych płaszczyznach. Nasza firma oferuje produkty tylko najlepszej jakości na które zapewniamy gwarancję oraz serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny oraz wsparcie i rady naszych fachowców.

 

Party Lans – wypożyczalnia strojów na bal

adres: http://www.partylans.pl

tytuł: Party Lans – wypożyczalnia strojów na bal

opis: Jeżeli jesteś organizatorem zabaw przedszkolnych, urodzin dzieci, wieczorów kawalerskich i panieńskich, balów maskowych itp wydarzeń, możemy ci pomóc. Party Lans proponuje wszystkie produkty przydatne do dekoracji pomieszczeń - serpentyny, girlandy, balony z helem. Na dodatek proponujemy akcesoria takie jak: peruki, kapelusze, czapki, maski a także szeroki wybór strojów dla dorosłych a także dzieci w każdym potrzebnym numerze. Zachęcamy do odwiedzin naszej firmy i życzymy dobrej zabawy!

 

AutoVan Auto detailing

adres: http://auto-detailing.biz

tytuł: AutoVan Auto detailing

opis: Wykonywane w naszym zakładzie polerowanie lakieru to złożony cykl, który ma docelowo usunąć wszelkie plamy i defekty. Nowoczesne maszyny są delikatne lakieru, a dobrze dopasowane preparaty nadają blask i wydobywają siłę koloru. Rezultatem wszystkich realizowanych przez nas pakietów jest perfekcyjna ochrona lakieru. Dedykowane kosmetyki o unikalnej formule sprawiają,że powierzchnia nie jest już tak podatna na matowienie i czynniki mechaniczne. Doskonale zabezpieczają i powodują, że twoje auto przez dłuższy okres czasu utrzyma fabryczny wizerunek.

Plastic Door Solidne drzwi z PCV

adres: http://drzwi-pcv.eu

tytuł: Plastic Door Solidne drzwi z PCV

opis: Firma Plastic Door to producent drzwi PCV, który jest aktywny w branży od kilkunastu lat. Zapewniamy w stałej sprzedaży drzwi do użytku zewnętrznego i wewnętrzne oraz wypełnienia drzwiowe. Eleganckie i praktyczne nadają się do wyposażenia nie tylko w domu ale i biurze. Wykonane z poliuretanu wypełnienia drzwiowe oprócz standardowej wersji można zamówić z izolacją z płyty aluminiowej lub płyty MDF. Dodatkowe warstwy poprawiają wytrzymałość na oddziaływanie światła.

Testy na prawo jazdy

adres: http://www.prawo-jazdy-360.pl/

tytuł: Testy na prawo jazdy

opis: Testy na prawo jazdy Wszystkie pytania egzaminacyjne z WORD 1. Wszystkie pytania egzaminacyjne na prawo jazdy dla kategorii A, B, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1. 2. Aplikacja mobilna na Androida i iOS oraz dostosowana strona pod wszystkie urządzenia 3. Test taki sam jak na egzaminie w ośrodku WORD 4. Kurs, elektroniczny Podręcznik Kursanta, statystyki oraz materiały edukacyjne

Digital Pro Studio

adres: http://digitalprostudio.pl

tytuł: Digital Pro Studio

opis: 2. Digital Pro Studio jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje digitalizację nośników analogowych na nośniki cyfrowe. Świadczy o tym profesjonalna obsługa oraz sprzęt, który posiada odpowiednie systemy poprawiające jakość obrazu, jak również dźwięku. Gwarantuję, że firma Digital Pro Studio  spełni Wasze oczekiwania.

Blaty Kuchenne Lubin

adres: http://blatykuchennelubin.pl/

tytuł: Blaty Kuchenne Lubin

opis: Kamieniarstwo Gratex blaty kuchenne parapety schody

Szafy wnękowe, pawlacze i garderoby na zamówienie

adres: http://www.szafa.waw.pl

tytuł: Szafy wnękowe, pawlacze i garderoby na zamówienie

opis: Jeżeli potrzebujesz zabudować szafę wnękową, antresolę, garderobę lub inne umeblowanie na zamówienie, to polecamy własne usługi - firma Twoja Szafa. Nasza załoga to specjaliści z kilkunastoletnim praktyką, adekwatnym podejsciem do klienta, uwzględniającym jego potrzeby i wymogi. Proponujemy nakreślenie konceptu a także fachowy montaż, surowce wysokiej jakości oraz gwarancję na nasze usługi aż do siedmiu lat. Firma Twoja Szafa funkcjonuje na terenie stolicy i okolic od ponad 20 lat, stosujemy małe marże, co skutkuje nader atrakcyjnymi cenami na nasze usługi. Nasze sklepy znajdują się w centrach handlowych AUCHAN Modlińska oraz AUCHAN Łomianki

 

Blaty Kuchenne Wrocław

adres: http://blatykuchenne-wroclaw.pl

tytuł: Blaty Kuchenne Wrocław

opis: W ofercie również kamienne schody i parapety

Noś się stylowo z bielizną Allan

adres: http://bielizna-meska.biz

tytuł: Noś się stylowo z bielizną Allan

opis: Prezentowane przez nas slipy męskie to artykuł, który odpowie na życzenia nawet najbardziej wymagających. Tworząc kolekcje zatroszczyliśmy się o odpowiedni kształt i gatunek tkaniny. Elastyczne pasy i gładkie szwy umożliwiają idealne przyleganie do ciała. Jako doświadczony producent jesteśmy przekonani, że bielizna męska to nie tylko konieczność, ale też coraz częściej oryginalny element kreacji. Systematycznie tworzymy linie zgodne z aktualnymi inspiracjami, poczynając od kolekcji active po gatunek business.

Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

adres: http://www.skarpawarszawska.pl

tytuł: Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

opis: Skarpa Warszawska to magazyn publikujący materiały przedstawiające stolicę Polski, jej historię ale też bieżące zdarzenia oraz problemy. Skarpa Warszawska ukazała się po raz pierwszy w 1945 roku jako tygodnik i zakończyła swój żywot po roku, jesienią 1946. Wówczas pismo miało podtytuł - Pismo poświęcone odbudowie stolicy - miasta i człowieka. Jedną z jego założycielek była dziennikarka Wanda Krahelska-Filipowiczowa. Skarpa Warszawska zadebiutowała po raz kolejny na rynku po 64 latach przerwy w 2012 roku. Na łamach naszego czasopisma drukujemy materiały o stolicy, komunikacji warszawskiej, o architekturze itp. a także wywiady ze znanymi warszawiakami. Wszelkim ciekawym losów Warszawy proponujemy zaprenumerowanie naszego czasopisma.

 

Naprawach busów i samochodów do 3.5t w różnych zabudowach

adres: http://www.naprawabusow.pl

tytuł: Naprawach busów i samochodów do 3.5t w różnych zabudowach

opis: Jeśli jesteś właścicielem samochodu dostawczego i potrzebujesz remontu to mamy dla Ciebie właściwą informację. W Warszawie przy ul. Statkowskiego 25 warsztat samochodowy Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Posiadamy specjalistyczne narzędzia oraz wyposażenie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez fachowy zespół, którego kompetencje gwarantują realizację każdego zlecenia. Serwisujemy i naprawiamy auta wszystkich producentów, między innymi europejskich, takowych jak: Renault, Iveco, Peugeot, Mercedes. Obsługujemy odbiorców instytucjonalnych, posiadających większe floty busów jak również użytkowników prywatnych. Gwarantujemy fachowość, szybką obsługę, monitorowany rozległy parking dla naszych odbiorców oraz interesujące ceny. Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji.

 

Blaty z Granitu Wrocław

adres: http://blatyzgranituwroclaw.pl

tytuł: Blaty z Granitu Wrocław

opis: zajmujemy się wykonawstwem i montażem blatów z granitu.oferujemy dużą paletę kolorystyczną ,konkurencyjne ceny,krótkie terminy.

Blaty z Konglomeratu Wrocław

adres: http://blatyzkonglomeratuwroclaw.pl

tytuł: Blaty z Konglomeratu Wrocław

opis: Wykonujemy i montujemy blaty z konglomeratu kwarcowego.Posiadamy bogatą ofertę kolorystyczną.Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.Zapraszamy

Blaty z Kamienia Wroclaw

adres: http://blatyzkamieniawroclaw.pl

tytuł: Blaty z Kamienia Wroclaw

opis: wykonujemy i montujemy blaty kamienne z granitu,konglomeratu kwarcowego,marmuru

Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych

adres: http://www.hal-jan.pl/

tytuł: Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych

opis: Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji przewodów hydraulicznych. Zajmujemy się również sprzedażą węży wysokociśnieniowych oraz różnego rodzaju elementów hydrauliki siłowej. Na życzenie klienta wykonujemy również przewody w niestandardowych wymiarach. Do produkcji wykorzystujemy węże oraz zakucia renomowanych producentów krajowych (węże wykonane są według europejskich oraz międzynarodowych norm). W swojej firmie posiadamy wykwalifikowaną załogę, która zapewni pełne wsparcie techniczne oraz sprawną obsługę. Jednocześnie w naszej firmie można skorzystać z serwisu (dorabiania przewodów hydraulicznych) w siedzibie firmy. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów oraz krótki czas realizacji zamówienia.

Ripper – wszystko dla wędkarza

adres: http://akcesoria-wedkarskie.eu/

tytuł: Ripper – wszystko dla wędkarza

opis: W reakcji na oczekiwania klientów troszczymy się o wysoki standard prezentowanych artykułów. Dlatego występujący w ofercie pokrowiec wędkarski ma 24-miesięczną gwarancję. Jest wodoodporny, praktyczny w transporcie i wytrzymuje większe bagaże. W komplecie z innym popularnym artykułem jakim są skrzynki wędkarskie oznacza niezbędne wyposażenie adepta wędkarstwa. Decydując się na zakup naszych produktów możesz być pewny że będą ci przydatne przez długi okres. Wszelkie akcesoria wędkarskie zostały zrobione z doskonałej klasy materiały, z dbałością o szczegóły. Są doskonałe do każdego typu wędkarstwa – czy to muchowego czy rzecznego.

Zespół na studniówkę Warszawa

adres: http://zespol-aster.pl

tytuł: Zespół na studniówkę Warszawa

opis: Potrzebny Ci zespół muzyczny na bal ? Oferujemy Ci pierwszorzędną imprezę i niezapomniane chwile. W swoim repertuarze dysponujemy mnóstwo muzycznych hitów, przy których rozbawiliśmy już tysiące osób. Nasi doświadczeni artyści sprawią, że twoje wesele będzie wspaniałe, pełne dobrej muzyki i tańca, wspaniałej zabawy. W tym co robimy mamy wieloletnie doświadczenie, byliśmy uczestnikami setek tanecznych imprez, mamy na swoim koncie ogrom zadowolonych klientów, do jakich dołączyć dzisiaj możesz i Ty! Dokonaj, aby twoje wesele, bal przedmaturalny, inne taneczne zdarzenie było wspaniałe. - A to jest już nasze zobowiązanie.

 

Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość

adres: http://www.macinvest.pl

tytuł: Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość

opis: Jeśli chciałbyś inwestować na rynku nieruchomości, to masz do tego wyborną możliwość. Jesteśmy spółką pośredniczącą w obrocie nieruchomościami oraz specjalizujemy się konsultingiem inwestycyjnym w zakresie zakupu, najmu, sprzedaży oraz wszelakich różnych problemów zwiazanych z nieruchomościami. Oferujemy usługi dla inwestorów i deweloperów a także wszelakich interesantów instytucjonalnych i prywatnych. Nasza branża to inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne, jednakowoż specjalizujemy się również nieruchomościami jednorodzinnymi w zabudowie segmentowej i osiedli domów jednorodzinnych, plus budynki biurowe oraz handlowe. Jeżeli jesteś już inwestorem względnie chciałbyś nim stać się, to skorzystaj z doświadczenia MACINVEST i pomnażaj własny kapitał zarabiając na nieruchomościach.

 

Gratex Blaty Kuchenne/Parapety/Schody

adres: http://gratexwroclaw.pl

tytuł: Gratex Blaty Kuchenne/Parapety/Schody

opis: Gratex to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki i montażu kamienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi, developerami , pracowniami architektonicznymi, dekoratorami wnętrz oraz producentami mebli kuchennych i łazienkowych.

stronywww.eu