wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWW

strony eu

rejestracja stron

Eurowózki

adres: http://www.eurowozki.pl

tytuł: Eurowózki

opis: Jesteśmy tu, żeby spełniać Państwa oczekiwania, stąd niewygórowana cena za wózek spacerowy czy gondolę wysokiej jakości. Współpracujemy ze znanymi na całym świecie producentami wózków, dlatego dostępne są u nas designerskie modele o najwyższym stopniu funkcjonalności.

Meble.Expert - Sklep Internetowy z Salonem Meblowym

adres: http://meble.expert

tytuł: Meble.Expert - Sklep Internetowy z Salonem Meblowym

opis: W ofercie sklepu internetowego Meble.Expert oraz salonu meblowego w mieście Sosnowiec, to wyroby doskonalej jakości i w twórczy sposób czerpiące z różnorodnego wzornictwa oraz najnowszych trendów.

Deli-Guru

adres: http://deli-guru.com

tytuł: Deli-Guru

opis: Proponowane przez nas sosy do grilla to przede wszystkim znane i cenione od wielu lat sosy barbecue. Kto ich raz spróbował, z reguły nie wyobraża sobie bez nich tego rodzaju potraw mięsnych. Jakkolwiek sosy na grilla BBQ to absolutna klasyka, która musi zagościć na stole w pobliżu rusztu, to wiemy, że wielu z naszych Klientów z chęcią poszukuje zupełnie nowych, mniej utartych kulinarnych szlaków.

Jast

adres: http://jast.pl

tytuł: Jast

opis: Firma Jubilerska Jast istnieje od 1989 r. Tworzymy nowoczesną biżuterię wyróżniającą się elegancją, dbałością o szczegóły i jakością wykonania. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową biżuterii ze złota, oraz biżuterii z brylantami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Display Expo

adres: http://displayexpo.pl

tytuł: Display Expo

opis: Misją, którą kieruje się producent stoisk targowych Display EXPO jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bazując na sprawdzonych technologiach i nowoczesnym wzornictwie oraz rzetelne i uczciwe realizowanie oferowanych usług. Nasi fachowcy uwzględniają potrzeby każdego klienta, nie zależnie od tego czy potrzebujesz rollup czy całe stoisko targowe, zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji, także montaż i demontaż stoisk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strony internetowe Gniezno

adres: http://www.strony.gniezno.pl

tytuł: Strony internetowe Gniezno

opis: Firma projektująca strony internetowe w Gnieźnie

Metoda zalecana przy renowacji zabytków

adres: https://www.hydrowir.pl

tytuł: Metoda zalecana przy renowacji zabytków

opis: Firma HYDROWIR Robert Kaflik od kilkunastu lat pomaga posiadaczom budynków likwidować różnego typu zanieczyszczenia z powierzchni danego podmiotu. Procedura hydrościerania niskociśnieniowego posiada patent w Urzędzie Patentowym RP. Tą techniką można odzyskać historyczną kolorystykę, nie naruszając konstrukcji podłoża. Stosujemy ją przy sprzątaniu starej cegły, usuwaniu graffiti jak też przy czyszczeniu piaskowca. Naturalna, ekologiczna droga do czystej elewacji. Usuwamy grzyby, naloty atmosferyczne, graffiti a także pozostałe wszelkie zanieczyszczenia, czyścimy także pomniki, ozdoby fasadowe w gzymsach, itp. Przeprowadzamy prace dla korporacji, wspólnot mieszkaniowych jak również klientów indywidualnych.

 

SprzedamSzkode

adres: http://sprzedamszkode.pl

tytuł: SprzedamSzkode

opis: Nasi Klienci otrzymują dopłaty do odszkodowania bezzwłocznie po analizie kosztorysu, sporządzonego przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako specjaliści w branży, weryfikujemy kosztorysy i decyzje ubezpieczycieli w różnych sytuacjach. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu skupującego odszkodowania, sprzedamszkode.pl jest miejscem, gdzie znajdziecie pomoc. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Ramy Kultury

adres: http://ramykultury.pl

tytuł: Ramy Kultury

opis: Firma CHRIS prowadzi import produktów, technologii, usług dla: archiwów, muzeów, bibliotek oraz innych instytucji kultury w Polsce. Oferujemy projektowanie wyposażanie w: szafy laboratoryjne, szafy wiszące, dygestoria, wyciągi, szafy na sprzęt pierwszej pomocy, szafy bezpieczeństwa, szafy na usuwane odpady, drabiny, wózki transportowe, urządzenia do czyszczenia i chłodnie, stoły przyścienne, armatura, stoły do pracy z dużym wyborem blatów, stoły ruchome i dostawiane, zlewozmywaki.

LightRing

adres: http://lightring.pl

tytuł: LightRing

opis: Fotobudka Lightring, Gifbudka Lightring oraz Lustro Magic Mirror znakomicie nadają się na wesele, urodziny, imprezę tematyczną i każdą inną okazję, którą warto uwiecznić. Nasza fotobudka i gifbudka to nowoczesne urządzenia do przeprowadzania automatycznych sesji zdjęciowych, robienia animowanych gifów i nagrywania autorskich filmików.

Dermedik

adres: http://www.dermedik.pl

tytuł: Dermedik

opis: W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy użyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami.

Transport Stacji Paliw - specjalistycznym sprzętem

adres: https://www.eurodorex.pl

tytuł: Transport Stacji Paliw - specjalistycznym sprzętem

opis: Proponuję kilka przesłanek na temat zakupu paliw przez nieduże spółki a także odbiorców prywatnych. Firma EuroDorex dla wygody klientów prowadzi projekt Twoja Własna Stacja Paliw, polegający na hurtowej sprzedaży paliwa w pewnych zbiornikach o pojemnościach aż do 5000 litrów z układem dystrybucyjnym z dostawą do stanowiska zamówionego przez konsumenta. Firma EURO-DOREX proponuje atrakcyjne ceny hurtowe paliw, co pozwoli przyoszczędzić pieniążki jak również likwiduje konieczność ciągłego dojeżdżania pojazdami do stacji paliw. Polecamy także hurtowe zakupy oleju opałowego w konkurencyjnych kosztach do ogrzewania domów.

 

Doradztwo prawne na rynku nieruchomości

adres: https://www.gornik-saluda.pl

tytuł: Doradztwo prawne na rynku nieruchomości

opis: Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie karnym oraz cywilnym zaprasza do kontaktu wszystkich ewentualnych klientów. Nasze biuro prawne świadczy usługi małym i średnim firmom oraz innym podmiotom prawnym, a także interesantom prywatnym. Prawnicy Konrad Sałuda i Wojciech Górnik świadczą swe usługi łącząc zasady etyki prawniczej, z przyzwoitym podejściem do klientów. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o odszkodowania, windykacje, rozwody jak również obsługa jurydyczna firm, nieruchomości oraz sprawy karne. Reprezentujemy naszch interesantów we wszystkich etapach postępowań sądowych.

 

Promil-lab

adres: http://promil-lab.pl/

tytuł: Promil-lab

opis: Promil-lab to sklep internetowy, w którym zakupisz profesjonalny alkomat do badania trzeźwości, nie ważne czy jesteś lekarzem czy policjantem nasze produkty są oferowane dla wszystkich klientów.

Bunnyhandroll

adres: http://bunnyhandroll.pl/

tytuł: Bunnyhandroll

opis: Jeśli jesteś w trójmieście to serdecznie zapraszamy u nas najesz się do syta i nabierzesz eNasze handrolki cieszą się dużym powodzeniem w trójmieście, lokale są stworzone dla miłośników sushi oraz tych którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować tej potrawy. nergii na resztę dnia.

Dietetyczne posiłki dowożone do podopiecznych

adres: https://www.centrumopieki24.eu

tytuł: Dietetyczne posiłki dowożone do podopiecznych

opis: MANUS Centrum opieki 24 - to jednostka zatrudniająca kadrę wysoce wykwalifikowanych z długoletnim stażem praktyków, opiekujących się seniorami oraz osobami chorymi oraz rekonwalescentami po pobycie w szpitalu. Dla starszych ludzi z różnorodnych powodów przebywających indywidualnie, jest to czasem wyjątkowa sposobność zapewnienia im życzliwej opieki, pomocy w codziennym życiu oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla osób niedysponowanych, bez możności wykonania samodzielnie zakupu żywności lub leków, nasza firma proponuje realizację tych dzialań razem z dostawą zamówionych leków jak również artykułów spożywczych do domu pacjenta. Poza tym w zakresie opieki świadczymy usługi pielęgniarskie i rehabilitacyjne, również w mieszkaniu pacjenta, dojazd do pacjenta ZA DARMO na terytorium Lublina.

 

Szlifowanie - obróbka wykończeniowa płaszczyzn

adres: https://www.cieciewoda.waw.pl

tytuł: Szlifowanie - obróbka wykończeniowa płaszczyzn

opis: Przedsiębiorstwo AQUA-TECH ma urządzeniami przedsiębiorstwa WaterJet pozwalającymi kroić metal, plastik, szkło oraz ceramikę, kamień, drewno jak również kompozyty. Najnowsze narzędzia pozwalają skrócić czas pozyskania celowych detali oraz zaoszczędzić i zredukować zużycie materiału. Realizujemy w największym stopniu trudne elementy z każdego materiału o rozmiarach mniejszych niż 2000x4000 mm. Poza tym realizujemy frezowania, obróbkę skrawaniem, szlifowanie płaszczyzn i oksydowanie. Zachęcamy potencjalnych odbiorców do kooperacji.

 

Expert Auto

adres: http://expert.auto.pl/

tytuł: Expert Auto

opis: Asortyment w naszej hurtowni dociera nawet do Azji, co świadczy o naszym doświadczeniu oraz jakości sprzedawanych przez nas produktów. Jeśli szukasz dobrej jakości części do samochodów to zapraszamy do odwiedzenia nas na naszej stronie.

Midatech

adres: http://midatech.pl

tytuł: Midatech

opis: Jesteśmy dostawcami specjalistycznych produktów do przemysłu technicznego, dbamy o to aby nasz asortyment był bogaty i szeroki. Oferujemy produkty od przedsiębiorców z Europy.  Dbamy aby nasze produkty były bardzo dobrej jakości,  są testowane przez nas samych aby mieć co do nich pewność. Zapraszamy na naszą stronę i do zapoznania się z oferta naszego sklepu.

Event Logistica

adres: http://eventlogistica.com

tytuł: Event Logistica

opis: Event Logistica sprawia, że budowa systemów wystawienniczych staje się sztuką na wysokim poziomie. Zajmujemy się produkcją narzędzi promocyjno-marketingowych, których głównym zadaniem jest skuteczna promocja Państwa firmy. Dla zespołu Event Logistica nie istnieją żadne granice, zarówno w kwestii innowacyjnych realizacji, a także obsługi Klientów z daleka. Działamy na terenie całej Europy, odwiedzając światowe targi o największych powierzchniach wystawowych.

3kiwi

adres: http://3kiwi.pl

tytuł: 3kiwi

opis: W sklepie 3kiwi znajdziesz najbardziej niezbędny sprzęt i akcesoria dla Twojego dziecka, a właściwie znajdziesz tu wszystko! Oferowane przez nas wózki i foteliki, zapewnią Twojemu dziecku maksiumum bezpieczeństwa i komfortu. Mama to największa bohaterka, dlatego też, znajdziesz u nas produkty które pomogą i Tobie!

Ogłoś upadłość konsumencką

adres: http://oglosupadlosckonsumencka.pl/

tytuł: Ogłoś upadłość konsumencką

opis: Nasza kancelaria radców prawnych cechuje się wysoką pozytywną opinią, mamy na swoim koncie 1850 spraw sądowych oraz 350 obronionych klientów. Specjalizujemy się w doradztwie oraz prowadzeniu postepowań związanych z ogłaszaniem upadłości konsumenckiej

HAMMERLAND

adres: http://hammerland.pl/

tytuł: HAMMERLAND

opis: W nasz warsztat wkładamy pasję i serce, ciągle inwestujemy w nowe technologie. W naszej firmie korzystamy z cyfrowych technologii sterowania, oraz nowoczesnych agregatów spawalniczych, frezarek sterowanych numerycznie czy laserów. Dzięki temu wszystkiemu każdy nasz produkt jest powtarzalny. Nasza praca to nasza pasja.

Afterweb

adres: http://afterweb.pl/

tytuł: Afterweb

opis: Afterweb - Pozycjonowanie stron www , tę usługę świadczymy już kilkanaście lat, dzięki temu zapewnimy skuteczne korzyści wizerunkowe jak i finansowe. Podpowiadamy Naszym Klientom dlaczego warto „być” w Google, jak to zrobić i ile można na tym zyskać! Zapraszamy do kontaktu strona internetowa: https://afterweb.pl/ tel: +48 79 848 33 33 e-mail: kontakt@afterweb.pl

Kompleksowe usługi sprzątania w Warszawie

adres: https://www.cityclean24.pl

tytuł: Kompleksowe usługi sprzątania w Warszawie

opis: O ile przydatna jest pomoc w sprzątaniu twego mieszkania, domu, lokum, magazynu lub firmy, nasza firma jest do dyspozycji 24h/7 dni. Agencja CityClean24 wykonuje swe usługi na terenie całej Warszawy oraz pobliskich miejscowości np. w Legionowie, Otwocku, Konstancinie, Sulejówku lub w Milanówku. Świadczymy rozległy pakiet usług w którym znajduje się sprzatanie, czyszczenie oraz mycie. Sprzątamy domy, mieszkania, biura oraz całe osiedla i obszary zielone. W palecie także profesjonalne mycie okien, witryn sklepowych oraz uciążliwych do umycia przeszkleń w biurach, hotelach i innych budowlach. Pierzemy tapicerkę samochodową jak również wykładziny podłogowe oraz dywany. Wywozimy nieprzydatne sprzęty oraz umeblowanie jak również różne gabaryty. Oprócz tego sprzątanie grobów, obelisków, pomników itp. zadania na terenach cmentarnych.

 

Obszywanie elementów różnymi gatunkami skór i alcantary

adres: https://www.si-design.pl

tytuł: Obszywanie elementów różnymi gatunkami skór i alcantary

opis: Zapraszamy kierowców pragnących zindywidualizować własne auta do przedsiębiorstwa S&I DESIGN. Posiadamy w palecie zmianę designu tapicerki w aucie podług współczesnych wzorów, obszycia indywidualnych składników wewnątrz samochodu takowych jak boczki drzwi, podłokietniki, kierownice oraz deski rozdzielcze i podsufitki. Obszycia przeprowadzamy rozmaitymi gatunkami skór, alcantarą, oraz innymi surowcami. Dodatkowo w ofercie posiadamy montaż ogrzewania, hydrografika detali oraz malowanie uszkodzonych elementów. Zachęcamy do firmy na Targówek!

 

Inseo - Pozycjonowanie Stron

adres: http://www.inseo.pl/

tytuł: Inseo - Pozycjonowanie Stron

opis: W firmie INSEO do każdej powierzonej strony internetowej podchodzimy w sposób indywidualny ustalając odpowiednią strategię na podstawie wnikliwych i rzeczowych analiz. Gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam doprowadzić każdego klienta na szczyt wyników wyszukiwania. Nasze maksymalne zaangażowanie w każdy powierzony projekt daje pewność, że uzyskasz stabilne pozycje na wybrane frazy kluczowe.

Dune Mielno

adres: http://dunebeachresort.com

tytuł: Dune Mielno

opis: Destination Mielno Sp.z.o.o jest operatorem Dune Beach Resort. Nasza firma zarządza około 60 luksusowymi apartamentami w resorcie. Łącznie w naszych apartamentach możemy zakwaterować ponad 150 osób. Nasze usługi obejmują również rezerwację stolików w restauracji, prywatne aranżacje na terenie apartamentów, usługi transportowe, rezerwację SPA&wellness oraz usługi osobistego trenera na terenie resortu.

Najlepsze auta w jeszcze niższych cenach - www.eliteauto.pl

adres: https://www.eliteauto.pl

tytuł: Najlepsze auta w jeszcze niższych cenach - www.eliteauto.pl

opis: Chciałbym zaprezentować państwu firmę Elite Auto Warszawa, zajmującą się wynajmowaniem luksusowych samochodów. Proponujemy tylko samochody nowe jakości premium z dodatkowym wyposażeniem, które zaspokoją w największym stopniu wymagających klientów. Nasza firma rozporządza autami takich marek jak: Porsche, Maserati. BMW jak również firm amerykańskich Chevrolet Camaro i Ford Mustang. Jesteśmy otwarci na oferty cenowe klientów tudzież negocjacji, tak aby zaproponować najkorzystniejsze ceny wynajmu luksusowych samochodów. W ofercie mamy najem aut krótko- średnio- a także długoterminowy. Nasze samochody mają kompletne pakiety ubezpieczeń a także są systematycznie serwisowane. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby prywatne oraz biznesmenów.

 

Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra

adres: http://ochoinki.pl

tytuł: Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra

opis: Nasza Plantacja to średniej wielkości rodzinne gospodarstwo rolne, które założyliśmy w 2006 roku. Uprawę drzewek choinkowych prowadzimy na skalę pozwalającą ręcznie wykonywać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne - dzięki temu szybko zyskaliśmy uznanie wśród odbiorców w kraju i za granicą! Wprowadziliśmy do oferty innowacyjną promocję: sprzedaż całych kwater z choinkami! Kwatera to ok. 3000 szt choinek ośmioletnich, o wysokości 120-260cm. W sprzedaży przed sezonowej cena jednej choinki to 14 złotych. Oferta ważna do 01 lipca. Dla klientów zainteresowanych mniejszymi ilościami mamy ofertę hurtową – 25% taniej od sezonowej ceny hurtowej przy zakupie powyżej 500 szt.- tylko do 01 lipca! Mniejsze ilości można nabyć również w promocyjnych cenach do 01 sierpnia. Instytucje pomocy społecznej i edukacyjne otrzymują rabat bez względu na czas zakupu – 30% od cen detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych choinek, który publikujemy w serwisie ochoinki.pl

Irbis Strzecharstwo - wszystko o strzechach!

adres: http://strzecha.eu

tytuł: Irbis Strzecharstwo - wszystko o strzechach!

opis: Irbis Strzecharstwo od prawie 30 lat realizuje strzechy w całej Europie. W naszych realizacjach implementujemy rozwiązania jakie na podstawie tego doświadczenia uznajemy za skuteczne i poprawiające bezpieczeństwo oraz trwałość pokrywanych dachów. Poznajemy na bieżąco obowiązujące trendy i innowacyjne rozwiązania - współczesne standardy izolacyjności wymagają niestety nowego podejścia do dachów trzcinowych i sztuką jest dostosować się do aktualnych wymagań, nie tracąc jednocześnie nic z naturalnego funkcjonowania strzechy. Wyzwaniem jest zapobieganie porastaniu powierzchni strzechy przez mech, na co mamy sprawdzone a jednocześnie naturalne metody. W obliczu coraz wyższych temperatur średniorocznych i wywołanych tym zjawiskiem gwałtownych nawałnic priorytetem jest wykonanie strzechy w sposób gwarantujący że nie ulegnie ona zniszczeniu przez pierwszą burzę. W Anglii zabezpiecza się połać dachu stalową siatką, aby zapewnić nienaruszalność struktury, my potrafimy to samo zapewnić właściwym montażem, do czego nie raz musieliśmy przekonywać inwestorów z wysp. Podobnie rzecz się ma z zabezpieczeniem przeciwpożarowym pokrycia czy konstrukcji dachu - łączymy najlepsze metody europejskie, w celu zapewnienia skuteczności zabezpieczenia jakiego nie jest w stanie uzyskać dach zabezpieczony tylko jednym sposobem. To my opracowaliśmy warunki które musi spełnić "bezpieczna strzecha" - składa się na nie wyeliminowanie przyczyn, które statystycznie są źródłem prawie 100% pożarów dachów krytych strzechą: ogień przenoszony drogą powietrzną (zabezpieczenie powierzchni strzechy poprzez impregnację), ogień wywołany nieszczelnością komina (komin wykonany według unikalnego systemu, uniemożliwiającego zapłon nawet po 100 latach eksploatacji), ogień wywołany przez pożar sadzy (daszek z siatką przeciwiskrową ograniczający wytrysk iskier i dostęp tlenu do płonącego wewnątrz komina). To tylko hasłowe przedstawienie naszych możliwości - więcej znajdziecie w naszym serwisie! Od projektu do efektu!

https://www.carsteering.pl - Car Steering serwis regeneracyjny

adres: https://www.carsteering.pl

tytuł: https://www.carsteering.pl - Car Steering serwis regeneracyjny

opis: Warsztat Car Steering to eksperci w regeneracji podzespołów oraz części samochodowych. Podzespoły aut osobowych jak również dostawczych regenerujemy w ciągu 1 dnia. Firma ma wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia grono fachowców w regeneracji turbosprężarek, maglownic, krzyżaków kolumny kierowniczej i pomp wspomagania. Specjalistyczne narzędzia a także sprzęt razem z doświadczoną kadrą Car Steering to gwarancja jakości. Współdziałamy także z innymi warsztatami samochodowymi z tej specjalizacji. Nasz zakład umiejscowiony jest w stołecznej dzielnicy Wola, dojazd bez problemów z każdej dzielnicy Warszawy i z pobliskich miejscowości.

 

Małe Dziecko - Katarzyna Miros www.maledziecko.pl

adres: https://www.maledziecko.pl

tytuł: Małe Dziecko - Katarzyna Miros www.maledziecko.pl

opis: Przedsiębiorstwo Małe Dziecko zachęca do zwiedzenia naszego sklepu rodziny oraz opiekunów małoletnich pociech jak również niemowląt. W tej specjalności mamy spore doświadczenie. Zatrudniamy profesjonalny zespół, który ochoczo pomoże w kupnie i doborze produktu podług życzeń klienta. Proponujemy wyroby wybitnych firm europejskich, takich jak: 4 Baby Bellamy,Noukie's, Tuttolina a także Alvi, Lullalove,Pulp. Posiadamy umowę z agencją kurierską DPD, która gwarantuje dowiezienie przesyłki szybko a także bez problemów. Konsumenci, mają prawo zrezygnować z zawartej umowy sprzedaży w okresie 14 dni. W tej sytuacji zwracamy wszelkie płatności. Poza tym oferujemy wysyłkę bezpłatnie przy zakupach ponad 300 złotych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Regeneracja skrzyń biegów aut dostawczych

adres: https://www.naprawaskrzyni.pl

tytuł: Regeneracja skrzyń biegów aut dostawczych

opis: Przedsiębiorstwo CAR-POL mieści się niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Specjalizujemy się w naprawie skrzyń biegów do aut dostawczych oraz TIRów. Przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie w tej branży oraz dobre efekty w obsłudze flot samochodowych a także kontrahentów jednostkowych. Doświadczona kadra CAR-POL oraz specjalistyczne oprzyrządowanie i nowoczesne narzędzia zezwala naszej firmie na obsługę szerokiej palety marek oraz typów aut ciężarowych i autokarów. Niezależnie od napraw skrzyń biegów takich aut, jak MERCEDES, DAF, MAN, SCANIA czy też RENAULT, IVECO, VOLVO prowadzimy renowację mostów jak również sprzedaż części fabrycznie nowych i używanych.

 

Reklama firmy na długopisach

adres: https://www.dlugopis.com.pl

tytuł: Reklama firmy na długopisach

opis: Firma SJ jest od ponad dwudziestu lat producentem długopisów promocyjnych z nadrukiem. Jest to najczęściej wybierany gadżet reklamowy przez setki odbiorców. Proponujemy obszerny wybór symboli, typów i materiałów. Nasza propozycja zawsze jest dostosowywana do poszczególnych potrzeb spółek i korporacji wedłóg życzenia klienta. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół, a własna wzorcownia umożliwia nam na błyskawiczną realizację każdego zamówienia. Oprócz oferty realizujemy dodatkowo nietypowe pomysły, mogą to być przykładowo długopisy z klipami 3D, z banerem albo długopisy z kryształkami Svarowskiego, a także nadruki na zapalniczki, breloczki itp. Zapraszamy ewentualnych odbiorców do kontaktu z nami.

 

Rękawice przeciwskaleczeniowe i sprzęt BHP

adres: http://rekawice-termiczne.eu

tytuł: Rękawice przeciwskaleczeniowe i sprzęt BHP

opis: Nasze artykuły to profesjonalne rękawice termiczne oraz ochronne, które sprowadzamy od sprawdzonych marek. Obecne w katalogu Safe Wear rękawice przeciwskaleczeniowe zalecamy też do wykorzystania w warunkach domowych. Odpowiadają za swobodę działań bez obawy wypadku. Wytrzymałe na wodę mogą być myte z zastosowaniem najprostszego mydła.

Elastyczne taśmy piankowe dwustronne

adres: http://www.tasmy-piankowe.eu

tytuł: Elastyczne taśmy piankowe dwustronne

opis: Proponowane przez nas taśmy piankowe i taśmy dwustronne to praktyczne przybory w zakładach motoryzacyjnych i wytwórstwie. Zróżnicowany asortyment naszego przedsiębiorstwa obejmuje również taśmy piankowe, znane za sprawą istotnych cech. Wytrzymałe na obecność wody nadają się do montowania namiotów i innych nośników reklamy wielkoformatowej.

Adwokat Łódź i Zgierz

adres: http://www.adwokat-sekpiotr.pl

tytuł: Adwokat Łódź i Zgierz

opis: Usługi Kancelarii obejmują m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego.

Profesjonalna kancelaria adwokacka Ius&Lex

adres: http://kancelaria-prawnicza-lodz.eu/

tytuł: Profesjonalna kancelaria adwokacka Ius&Lex

opis: Oferujemy fachowe podejście do sprawy oraz proporcjonalną kalkulację kosztów. Partnerująca nam kancelaria adwokacka odpowiada za rzetelne prowadzenie strony w sprawach karnych. Nasi zleceniodawcy mogą adekwatnie do sytuacji wybrać umowę długofalową albo zamówić pojedyncze spotkania, dedykowane na analizę danego problemu prawnego. Kancelaria Prawna Ius & Lex posiada siedzibę w mieście Łódź, ale pomoc wykonujemy na obszarze całej Polski. Kancelaria prawna Ius & Lex niezależnie od typu sprawy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kompletną ochronę interesu prawnego zleceniodawcy. Naszym celem jest aby miał on pewność co do pełnomocnika, znał swoje prawa i nauczył się je stosować. Działania nad danym zagadnieniem poprzedza studium okoliczności, a mocodawca zostaje poinformowany o opcjonalnych rozwiązaniach.

Intima gimnastyka mięśni Kegla

adres: http://www.trening-dna-miednicy.eu/

tytuł: Intima gimnastyka mięśni Kegla

opis: Zestaw oprócz kompletu ćwiczeń został wyposażony w wskazówki leczenia, które w przypadku każdej osoby powinno zostać dopasowane do jej formy i stylu życia. Tłumaczymy w nich z czym trzeba połączyć trening dna miednicy, tak by dawał jeszcze lepsze rezultaty. Wykonując plan Intima warto pamiętać że treningi mięśni Kegla nie powinny być wyłączną kuracją profilaktyczną. Bardzo zasadnicza jest optymalna pozycja ciała, i uprawianie zdrowej dziedziny sportu.

Coaching Club - szkolenia i doradztwo

adres: http://www.coaching-club.eu

tytuł: Coaching Club - szkolenia i doradztwo

opis: Sporządzony przez nas scenariusz kształcenia obejmuje obszar ćwiczeń i teorii, które między innymi bazują przeanalizowaniu danych przypadków. Dzięki temu szkolenia coaching świetnie wprowadzają do indywidualnej aktywności. Kadrę doradców naszej placówki tworzą specjaliści, których kompetencje i znajomość branży ułatwia zaproponowanie odpowiednich narzędzi dla danej firmy. Na co dzień działamy w myśl idei że dobry coach jest nastawiony na porozumienie z zainteresowanym i razem z nim projektuje konspekt działania.

Podłogi drewniane oraz korkowe firmy Wicanders

adres: http://www.ecentrumdrewna.pl

tytuł: Podłogi drewniane oraz korkowe firmy Wicanders

opis: Nasza firma to hurtownia zaopatrująca w artykuły urządzania wnętrz wykonawców oraz klientów indywidualnych. Proponujemy materiały tradycyjne, drewniane jak również różnego rodzaju remontowo-budowlane materiały kompozytowe. Współdziałamy ze renomowanymi światowymi przedsiębiorstwami wykorzystującymi najświeższe technologie a także z firmami parkieciarskimi oraz monterskimi. Nasi pracownicy to fachowcy realizujący najbardziej skomplikowane zlecenia. Firma nasza oferuje wszelką pomoc - porady, montaż a także transport. Polecamy elementy z surowców kompozytowych nie potrzebujące konserwacji przez wiele lat. Nasza firma wykonuje usługi na trenie stolicy oraz okolicznych miejscowości.

 

Rolety antywłamaniowe i fasadowe

adres: http://vertihor.com.pl

tytuł: Rolety antywłamaniowe i fasadowe

opis: Zakład pracy Verti-Hor produkuje rolety wewnętrzne i zewnętrzne sporządzone z trwałych surowców. Wyrabiane przez nas zewnętrzne rolety antywłamaniowe aluminiowe intensyfikują bezpieczeństwo danego obiektu, domu mieszkalnego czy też biura bądź lokali firmowych. Wyżej przytoczone produkty realizujemy na indywidualne zamówienia, zapewniając nabywcom sympatyczną, profesjonalną obsługę. Oprócz tego oferujemy wewnętrzne rolety rzymskie, rolety materiałowe z obsługą ręczną ewentualnie elektroniczną. Co więcej proponujemy żaluzje drewniane i aluminiowe w bogatej palecie kolorów. Dla architektury użytkowej takiej jak hotele, banki, biura zalecamy eleganckie verticale, które bardzo dobrze wyglądają na dużych przeszklonych płaszczyznach. Nasza firma oferuje produkty tylko najlepszej jakości na które zapewniamy gwarancję oraz serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny oraz wsparcie i rady naszych fachowców.

 

Party Lans – wypożyczalnia strojów na bal

adres: http://www.partylans.pl

tytuł: Party Lans – wypożyczalnia strojów na bal

opis: Jeżeli jesteś organizatorem zabaw przedszkolnych, urodzin dzieci, wieczorów kawalerskich i panieńskich, balów maskowych itp wydarzeń, możemy ci pomóc. Party Lans proponuje wszystkie produkty przydatne do dekoracji pomieszczeń - serpentyny, girlandy, balony z helem. Na dodatek proponujemy akcesoria takie jak: peruki, kapelusze, czapki, maski a także szeroki wybór strojów dla dorosłych a także dzieci w każdym potrzebnym numerze. Zachęcamy do odwiedzin naszej firmy i życzymy dobrej zabawy!

 

AutoVan Auto detailing

adres: http://auto-detailing.biz

tytuł: AutoVan Auto detailing

opis: Wykonywane w naszym zakładzie polerowanie lakieru to złożony cykl, który ma docelowo usunąć wszelkie plamy i defekty. Nowoczesne maszyny są delikatne lakieru, a dobrze dopasowane preparaty nadają blask i wydobywają siłę koloru. Rezultatem wszystkich realizowanych przez nas pakietów jest perfekcyjna ochrona lakieru. Dedykowane kosmetyki o unikalnej formule sprawiają,że powierzchnia nie jest już tak podatna na matowienie i czynniki mechaniczne. Doskonale zabezpieczają i powodują, że twoje auto przez dłuższy okres czasu utrzyma fabryczny wizerunek.

Plastic Door Solidne drzwi z PCV

adres: http://drzwi-pcv.eu

tytuł: Plastic Door Solidne drzwi z PCV

opis: Firma Plastic Door to producent drzwi PCV, który jest aktywny w branży od kilkunastu lat. Zapewniamy w stałej sprzedaży drzwi do użytku zewnętrznego i wewnętrzne oraz wypełnienia drzwiowe. Eleganckie i praktyczne nadają się do wyposażenia nie tylko w domu ale i biurze. Wykonane z poliuretanu wypełnienia drzwiowe oprócz standardowej wersji można zamówić z izolacją z płyty aluminiowej lub płyty MDF. Dodatkowe warstwy poprawiają wytrzymałość na oddziaływanie światła.

Testy na prawo jazdy

adres: http://www.prawo-jazdy-360.pl/

tytuł: Testy na prawo jazdy

opis: Testy na prawo jazdy Wszystkie pytania egzaminacyjne z WORD 1. Wszystkie pytania egzaminacyjne na prawo jazdy dla kategorii A, B, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1. 2. Aplikacja mobilna na Androida i iOS oraz dostosowana strona pod wszystkie urządzenia 3. Test taki sam jak na egzaminie w ośrodku WORD 4. Kurs, elektroniczny Podręcznik Kursanta, statystyki oraz materiały edukacyjne

Digital Pro Studio

adres: http://digitalprostudio.pl

tytuł: Digital Pro Studio

opis: 2. Digital Pro Studio jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje digitalizację nośników analogowych na nośniki cyfrowe. Świadczy o tym profesjonalna obsługa oraz sprzęt, który posiada odpowiednie systemy poprawiające jakość obrazu, jak również dźwięku. Gwarantuję, że firma Digital Pro Studio  spełni Wasze oczekiwania.

Blaty Kuchenne Lubin

adres: http://blatykuchennelubin.pl/

tytuł: Blaty Kuchenne Lubin

opis: Kamieniarstwo Gratex blaty kuchenne parapety schody

Szafy wnękowe, pawlacze i garderoby na zamówienie

adres: http://www.szafa.waw.pl

tytuł: Szafy wnękowe, pawlacze i garderoby na zamówienie

opis: Jeżeli potrzebujesz zabudować szafę wnękową, antresolę, garderobę lub inne umeblowanie na zamówienie, to polecamy własne usługi - firma Twoja Szafa. Nasza załoga to specjaliści z kilkunastoletnim praktyką, adekwatnym podejsciem do klienta, uwzględniającym jego potrzeby i wymogi. Proponujemy nakreślenie konceptu a także fachowy montaż, surowce wysokiej jakości oraz gwarancję na nasze usługi aż do siedmiu lat. Firma Twoja Szafa funkcjonuje na terenie stolicy i okolic od ponad 20 lat, stosujemy małe marże, co skutkuje nader atrakcyjnymi cenami na nasze usługi. Nasze sklepy znajdują się w centrach handlowych AUCHAN Modlińska oraz AUCHAN Łomianki

 

Blaty Kuchenne Wrocław

adres: http://blatykuchenne-wroclaw.pl

tytuł: Blaty Kuchenne Wrocław

opis: W ofercie również kamienne schody i parapety

Noś się stylowo z bielizną Allan

adres: http://bielizna-meska.biz

tytuł: Noś się stylowo z bielizną Allan

opis: Prezentowane przez nas slipy męskie to artykuł, który odpowie na życzenia nawet najbardziej wymagających. Tworząc kolekcje zatroszczyliśmy się o odpowiedni kształt i gatunek tkaniny. Elastyczne pasy i gładkie szwy umożliwiają idealne przyleganie do ciała. Jako doświadczony producent jesteśmy przekonani, że bielizna męska to nie tylko konieczność, ale też coraz częściej oryginalny element kreacji. Systematycznie tworzymy linie zgodne z aktualnymi inspiracjami, poczynając od kolekcji active po gatunek business.

Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

adres: http://www.skarpawarszawska.pl

tytuł: Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

opis: Skarpa Warszawska to magazyn publikujący materiały przedstawiające stolicę Polski, jej historię ale też bieżące zdarzenia oraz problemy. Skarpa Warszawska ukazała się po raz pierwszy w 1945 roku jako tygodnik i zakończyła swój żywot po roku, jesienią 1946. Wówczas pismo miało podtytuł - Pismo poświęcone odbudowie stolicy - miasta i człowieka. Jedną z jego założycielek była dziennikarka Wanda Krahelska-Filipowiczowa. Skarpa Warszawska zadebiutowała po raz kolejny na rynku po 64 latach przerwy w 2012 roku. Na łamach naszego czasopisma drukujemy materiały o stolicy, komunikacji warszawskiej, o architekturze itp. a także wywiady ze znanymi warszawiakami. Wszelkim ciekawym losów Warszawy proponujemy zaprenumerowanie naszego czasopisma.

 

Naprawach busów i samochodów do 3.5t w różnych zabudowach

adres: http://www.naprawabusow.pl

tytuł: Naprawach busów i samochodów do 3.5t w różnych zabudowach

opis: Jeśli jesteś właścicielem samochodu dostawczego i potrzebujesz remontu to mamy dla Ciebie właściwą informację. W Warszawie przy ul. Statkowskiego 25 warsztat samochodowy Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Posiadamy specjalistyczne narzędzia oraz wyposażenie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez fachowy zespół, którego kompetencje gwarantują realizację każdego zlecenia. Serwisujemy i naprawiamy auta wszystkich producentów, między innymi europejskich, takowych jak: Renault, Iveco, Peugeot, Mercedes. Obsługujemy odbiorców instytucjonalnych, posiadających większe floty busów jak również użytkowników prywatnych. Gwarantujemy fachowość, szybką obsługę, monitorowany rozległy parking dla naszych odbiorców oraz interesujące ceny. Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji.

 

Blaty z Granitu Wrocław

adres: http://blatyzgranituwroclaw.pl

tytuł: Blaty z Granitu Wrocław

opis: zajmujemy się wykonawstwem i montażem blatów z granitu.oferujemy dużą paletę kolorystyczną ,konkurencyjne ceny,krótkie terminy.

Blaty z Konglomeratu Wrocław

adres: http://blatyzkonglomeratuwroclaw.pl

tytuł: Blaty z Konglomeratu Wrocław

opis: Wykonujemy i montujemy blaty z konglomeratu kwarcowego.Posiadamy bogatą ofertę kolorystyczną.Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.Zapraszamy

Blaty z Kamienia Wroclaw

adres: http://blatyzkamieniawroclaw.pl

tytuł: Blaty z Kamienia Wroclaw

opis: wykonujemy i montujemy blaty kamienne z granitu,konglomeratu kwarcowego,marmuru

Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych

adres: http://www.hal-jan.pl/

tytuł: Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych

opis: Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji przewodów hydraulicznych. Zajmujemy się również sprzedażą węży wysokociśnieniowych oraz różnego rodzaju elementów hydrauliki siłowej. Na życzenie klienta wykonujemy również przewody w niestandardowych wymiarach. Do produkcji wykorzystujemy węże oraz zakucia renomowanych producentów krajowych (węże wykonane są według europejskich oraz międzynarodowych norm). W swojej firmie posiadamy wykwalifikowaną załogę, która zapewni pełne wsparcie techniczne oraz sprawną obsługę. Jednocześnie w naszej firmie można skorzystać z serwisu (dorabiania przewodów hydraulicznych) w siedzibie firmy. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów oraz krótki czas realizacji zamówienia.

Ripper – wszystko dla wędkarza

adres: http://akcesoria-wedkarskie.eu/

tytuł: Ripper – wszystko dla wędkarza

opis: W reakcji na oczekiwania klientów troszczymy się o wysoki standard prezentowanych artykułów. Dlatego występujący w ofercie pokrowiec wędkarski ma 24-miesięczną gwarancję. Jest wodoodporny, praktyczny w transporcie i wytrzymuje większe bagaże. W komplecie z innym popularnym artykułem jakim są skrzynki wędkarskie oznacza niezbędne wyposażenie adepta wędkarstwa. Decydując się na zakup naszych produktów możesz być pewny że będą ci przydatne przez długi okres. Wszelkie akcesoria wędkarskie zostały zrobione z doskonałej klasy materiały, z dbałością o szczegóły. Są doskonałe do każdego typu wędkarstwa – czy to muchowego czy rzecznego.

Zespół na studniówkę Warszawa

adres: http://zespol-aster.pl

tytuł: Zespół na studniówkę Warszawa

opis: Potrzebny Ci zespół muzyczny na bal ? Oferujemy Ci pierwszorzędną imprezę i niezapomniane chwile. W swoim repertuarze dysponujemy mnóstwo muzycznych hitów, przy których rozbawiliśmy już tysiące osób. Nasi doświadczeni artyści sprawią, że twoje wesele będzie wspaniałe, pełne dobrej muzyki i tańca, wspaniałej zabawy. W tym co robimy mamy wieloletnie doświadczenie, byliśmy uczestnikami setek tanecznych imprez, mamy na swoim koncie ogrom zadowolonych klientów, do jakich dołączyć dzisiaj możesz i Ty! Dokonaj, aby twoje wesele, bal przedmaturalny, inne taneczne zdarzenie było wspaniałe. - A to jest już nasze zobowiązanie.

 

Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość

adres: http://www.macinvest.pl

tytuł: Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość

opis: Jeśli chciałbyś inwestować na rynku nieruchomości, to masz do tego wyborną możliwość. Jesteśmy spółką pośredniczącą w obrocie nieruchomościami oraz specjalizujemy się konsultingiem inwestycyjnym w zakresie zakupu, najmu, sprzedaży oraz wszelakich różnych problemów zwiazanych z nieruchomościami. Oferujemy usługi dla inwestorów i deweloperów a także wszelakich interesantów instytucjonalnych i prywatnych. Nasza branża to inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne, jednakowoż specjalizujemy się również nieruchomościami jednorodzinnymi w zabudowie segmentowej i osiedli domów jednorodzinnych, plus budynki biurowe oraz handlowe. Jeżeli jesteś już inwestorem względnie chciałbyś nim stać się, to skorzystaj z doświadczenia MACINVEST i pomnażaj własny kapitał zarabiając na nieruchomościach.

 

Gratex Blaty Kuchenne/Parapety/Schody

adres: http://gratexwroclaw.pl

tytuł: Gratex Blaty Kuchenne/Parapety/Schody

opis: Gratex to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki i montażu kamienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi, developerami , pracowniami architektonicznymi, dekoratorami wnętrz oraz producentami mebli kuchennych i łazienkowych.

TEKLIM Sp.j. oferuje sprzęt klimatyzacyjny Mitsubishi Electric

adres: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com

tytuł: TEKLIM Sp.j. oferuje sprzęt klimatyzacyjny Mitsubishi Electric

opis: Przedsiębiorstwo TEKLIM Sp. j. to Autoryzowany Serwis MITSUBISHI ELECTRIC, działający na rynku HVAC od kilkunastu lat. Dystrybuujemy urządzenia klimatyzacyjne we współpracy z Mitsubishi Electric Europe od 2015 roku. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zakupu w ciągłej sprzedaży kompletnej gamy najświeższych urządzeń klimatyzacyjnych korporacji Mitsubishi. Zatrudniamy renomowanych fachowców, którzy zapewniają wsparcie merytoryczne w zakresie klimatyzacji oraz wentylacji. Zapewniamy kompletne wsparcie serwisowe oraz części zamienne do sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń. Nabyte urządzenia transportujemy pod adres użytkownika, możliwy także odbiór osobisty z naszego magazynu w Warszawie.

 

http://www.automototechnika.pl aktualności motoryzacyjne

adres: http://www.automototechnika.pl

tytuł: http://www.automototechnika.pl aktualności motoryzacyjne

opis: Czasopismo "Auto Moto Technika" jest miesięcznikiem redagowanym przez miłośników motoryzacji, fachowców o wysokich umiejętnościach w tejże specjalności. Wydając owo pismo pragniemy by naszymi czytelnikami zostały nie tylko osoby związane z konotacją motoryzacyjną zawodowo lub hobbyści ale także wielka rzesza kierowców. Zarazem pragniemy zaintrygować naszym pismem salony samochodowe oraz serwisy i ich kadrę kierowniczą. Poza tym zajmujemy się technologią, problemami ze strategii budowy oraz eksploatacji, w tym także problematyką prawną i ubezpieczeniową. Publikujemy porady odnoszące się do prawidłowej eksploatacji środków transportowych oraz przedstawiamy wszelkie nowinki motoryzacyjne.

 

Przewóz żywych zwierząt ogłoszenia

adres: https://www.animal-trans.eu

tytuł: Przewóz żywych zwierząt ogłoszenia

opis: Poszukujesz profesjonalnego transportu zwierząt. Chcesz przewieźć trzodę chlewną, owce, kozy, bydło. Przedstawiamy Ci gotową ofertę. W pełni bezpłatny portal Animal Trans. Naszym priorytetem jest ułatwienie branży rolniczej kontaktu ze spedytorami i przewoźnikami w celu unowocześnienia jakości usług w transporcie zwierząt hodowlanych. Oferujemy szybki transport zwierząt przeznaczonych do uboju jak również mięsa z ubojni. Wystarczy zalogować się na naszej stronie, z kolei określić swoje potrzeby i w tym momencie giełda transportowa Animal Trans jest na Wasze usługi. Zapraszamy do kooperacji!

 

Pomoc dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych

adres: http://www.talkandsolve.pl

tytuł: Pomoc dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych

opis: Zespół terapeutów Talk & Solve to olbrzymie doświadczenie jak również zespół najlepszych profesjonalistów. Proponuje rozwiązanie zagrożeń życiowych w związkach par, w interakcjach rodzinnych, pomoc dla młodzieży. Pomagamy ludziom mającym problemy depresyjne, zaburzenia odżywiania, nałogi, lęki itp. Wspieramy rodziny alkoholików jak również rodziny dysfunkcyjne. Staramy się określić Pacjentowi kierunek w jego samodzielnym wyszukaniu wyjścia z nurtujących go zagrożeń. Praca to nasza pasja, celem efektywna pomoc. Stosujemy styl Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, jaki jest funkcjonalny i nieinwazyjny. Jeżeli potrzebujesz pomocy dla siebie czy też dla swych bliskich, zapraszamy. Udzielamy także konsultacji w języku angielskim.

 

Hurtownia owoców i warzyw

adres: http://www.green-fresh.pl

tytuł: Hurtownia owoców i warzyw

opis: Ożarowska firma Green Fresh to hurtownia owoców i warzyw. Od kilkunastu lat obsługujemy naszym transportem obszar stolicy oraz Mazowsza. Oferujemy towary krajowe jak również zagraniczne. Pośród naszych stałych kontrahentów są hotele, sklepy, stołówki. Posiadamy stale świeżutkie owoce i warzywa, przez co zdobyliśmy respekt naszych kontrahentów. Zamówienia przyjmujemy e-mailem, telefonicznie jak również z naszej firmowej strony www do północy przez prawie cały tydzień - oprócz niedzieli. Dostawa towaru o wartości powyżej 200 zł jest gratis. Jesteśmy otwarci na jakikolwiek rodzaj współpracy, zaś nasi klienci nie są zobligowani wiązać się z nami żadnymi umowami.

 

Masz problemy – pomoże Pracownia Horyzont

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: Masz problemy – pomoże Pracownia Horyzont

opis: Kłopoty normalnego człowieka czasem stają się nadmiernie przytłaczające, przerastające jego możliwości samodzielnego wyjścia z opresji. Wówczas pomocna dłoń psychoterapeuty okazuje się niezwykle cenna. Psychoterapia ISTDP - Intensive Short-Therm Dynamic Psychotherapy - to nowy, efektywny rodzaj rozwiązania problemów dla osób gotowych na aktywną współpracę i ceniących własny czas. Depresja, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w którym winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Taka pomoc to praca nad rozwikłaniem zgłaszanych trudności w postaci ewidentnego wytłumaczenia źródła tejże sprawy. Pracownia Psychoterapii i Treningu ISTDP jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim i angielskim. Pracownia mieści się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

 

ASIK wywóz odpadów sezonowych

adres: http://www.asik.pl

tytuł: ASIK wywóz odpadów sezonowych

opis: Firma ASIK to firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie transportu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości a także gabarytów zgodnie z wytycznymi i przepisami z obszaru ochrony środowiska, proponuje swoje usługi na terenie stolicy kraju oraz województwa mazowieckiego. Posiadamy należycie kompetentną kadrę pracowników, konieczny sprzęt a także szybkość oraz sprawność wykonywanych zadań. Nasi kontrahenci to małe firmy a także wielkie przedsiębiorstwa oraz jednostki indywidualne, koszty i metoda przeprowadzenia zlecenia mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady sezonowe (liście, śnieg), odpady budowlane i poremontowe. Wynajmujemy kontenery oraz mamy worki rodzaju Big-Bag w razie niewielkiej ilości odpadów. Podejmujemy zlecenia jednorazowe, niemniej jednak jesteśmy skłonni na ciągłą, dłuższą współpracę.

 

Kompleksowa obsługa – Kancelaria Prolaw.

adres: http://kancelaria-prawna-prolaw.eu

tytuł: Kompleksowa obsługa – Kancelaria Prolaw.

opis: Jesteśmy przekonani, że za sprawą systematycznego edukowania się dobry prawnik może spowodować, aby obsługa prawna  wyczerpująco odpowiadała na życzenia zleceniodawcy. Kwalifikacje oraz rozumienie aktów prawnych niejednokrotnie okazały się w tym momencie niezbędne. 

Aktualności z Wałbrzycha

adres: http://walbrzyszanka.pl

tytuł: Aktualności z Wałbrzycha

opis: Rewelacyjna strona dla mieszkańców pięknego miasta Wałbrzych. Znajdziesz tutaj aktualności oraz najnowsze informacje z miasta. Bądź na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami w naszym pięknym mieście!

Agroturystyka w naszym kraju

adres: http://e-agroturysta.pl/

tytuł: Agroturystyka w naszym kraju

opis: Wszystko na temat turystyki wiejskiej w Polsce. Dzięki nam dowiesz się jakie gospodarstwa agroturystyczne warto odwiedzić, a które raczej omijać.

Oddłużanie mieszkań Warszawa

adres: http://www.tadwil.pl

tytuł: Oddłużanie mieszkań Warszawa

opis: Firma Tadwil proponuje swoje doradztwo przy zakupie lub sprzedaży a także zamianie nieruchomości. Zakupimy każde mieszkanie, również zadłużone, pomagamy uniknąć licytacji lub eksmisji. Współpracujemy z wieloma bankami, udzielamy pożyczek, spłacamy komorników, wierzycieli i tym podobne. Nasza specjalność to w szczególności oddłużanie, pożyczki hipoteczne, kredyty bankowe oraz kredyty konsolidacyjne pod zastaw posiadłości i inne działania. Umowy są podpisywane w biurze prawnym, co zapewnia kompletne bezpieczeństwo. Obsługujemy osoby indywidualne oraz spółki do kontaktu z naszą firmą.

 

Hostel Maxim noclegi sercu warszawskiej Pragi

adres: http://www.hostelmaxim.pl

tytuł: Hostel Maxim noclegi sercu warszawskiej Pragi

opis: Tani dobrze wyposażony hostel Maxim w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Zapraszamy turystów indywidualnych a także grupy wycieczkowe, gwarantujemy tani i sprawdzony wypoczynek. Hostel Maxim jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami stolicy, autobus, metro, tramwaj, bardzo wygodny dojazd do śródmieścia, w sąsiedztwie kluby, kawiarnie, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny a także inne atrakcje. Dla grup Od 5 do 8 osób jest ewentualność po wcześniejszej rezerwacji bezpłatnego transferu podróżników do Lotniska Chopina bądź dworców kolejowych Warszawa Centralna albo Wschodnia. Hostel Maxim zaprasza!

 

Chrzciny, wesela, urodziny – catering Gastropunkt

adres: http://www.gastronomiawarszawa.pl

tytuł: Chrzciny, wesela, urodziny – catering Gastropunkt

opis: Nasza firma specjalizuje się w obsłudze pracowników urzędów, firm i innych zakładów pracy jak również spotkań biznesowych. Prócz tego serwujemy urodziny, chrzciny, wesela dla klientów indywidualnych. Oferujemy usługi żywieniowe akuratnie, tzn. zajmujemy się przygotowaniem cateringu a także obsługą. Warszawska firma cateringowa Gastropunkt zachęca do kooperacji, zapewniamy za przepyszne menu natomiast wyszkolona kadra pełną satysfakcję.

 

http://www.busgruz.pl - zapewniamy obsługę z załadunkiem

adres: http://www.busgruz.pl

tytuł: http://www.busgruz.pl - zapewniamy obsługę z załadunkiem

opis: Nasza firma BusGruz świadczy całościowe usługi w ramach wywozu jak również utylizacji wszelakich odpadów trwałych a także gabarytów, dostarczamy obsługę łącznie z załadunkiem. Kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, oferowanie usług 24 x 7, profesjonalna kadra, odpowiedni sprzęt umożliwia nam we właściwym czasie i zgodnie z życzeniem konsumenta realizować nawet skomplikowane zlecenia. Warszawska firma BusGruz świadczy swe usługi na terytorium Warszawy i okolicznych powiatów, przyjmujemy każde zamówienia od klientów indywidualnych a także od firm itp.

 

System rolet materiałowych - lekka konstrukcja, atrakcyjny wygląd

adres: http://www.vertico.pl

tytuł: System rolet materiałowych - lekka konstrukcja, atrakcyjny wygląd

opis: Zastosowanie zewnętrznych rolet antywłamaniowych zapewnia wrażenie spokoju a także intymności jak również zabezpiecza pomieszczenia przed intruzami. Producent - firma Vertico oferuje najświeższe rodzaje obsługiwane za pomocą bezprzewodowego pilota. Oprócz tego firma Vertico Warszawa rekomenduje markizy tarasowe, moskitiery, plisy oraz żaluzje fasadowe i rolety materiałowe. Wyżej wymienione produkty realizujemy na różne zamówienia, dając nabywcom miłą, fachową obsługę. Powierzone nam zlecenia realizują wysokiej klasy specjaliści a zastosowanie surowców najwyższej jakości powoduje, iż po wielu latach nasze wyroby zachowują walory estetyczne a także użytkowe. Znakomitą jakość produktów jak również znajomość najnowszych technik potwierdza posiadany przez naszą firmę dyplom EXPERT SOMFY.

 

Nasta - Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja

adres: http://nastafhu.pl

tytuł: Nasta - Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja

opis: Oferujemy usługi z zakresu dezynsekcji - zwalczanie insektów i owadów: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mrówki, mole, muchy, osy, szerszenie, obrzeżki, meszki i inne, a także szkodniki magazynowe występujące w produkcji i przetwórstwie rolno-spożywczym, deratyzacji - zwalczanie szczurów, myszy i innych gryzoni w obiektach zamkniętych i na terenach otwartych, dezynfekcji - zwalczanie drobnoustrojów i mikroorganizmów oraz dezodoryzacji - eliminowanie przykrych, niepożądanych zapachów (najczęściej wykonywana w połączeniu z dezynfekcją) w przypadkach awarii kanalizacyjnych, zalegania zwłok, czy innych.

Wywóz i utylizacja nieczystości stałych

adres: http://www.gruzik-warszawa.pl

tytuł: Wywóz i utylizacja nieczystości stałych

opis: Nasza firma oferuje swoim konsumentom usługi obejmujące wywóz jak również utylizację odpadków, nieczystości stałych, gabarytów, gruzu oraz odpadów sporadycznych jak listowie, śnieg ewentualnie ziemia. Obsługujemy teren Warszawy jak również okoliczne miejscowości szybko i odpowiedzialnie. Oczyszczamy z odpadów piwnice, strychy, garaże oraz jeżeli trzeba - całe budynki. Firma Gruzik prowadzi najem pojemników gruzowo-śmieciowych oraz wywóz w workach typu BIG-BAG oraz dodatkowo wywóz odpadów busem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy siedem dni w tygodniu, akceptujemy każde zlecenia i gwarantujemy kompetentne a także terminowe jego przeprowadzenie.

 

KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA

adres: http://www.autokursyraszyn.pl

tytuł: KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA

opis: Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, która jest krótszą wersją "pełnej" wersji kwalifikacji wstępnej i również jest przeznaczona dla osób chcących wykonywać pracę w transporcie drogowym, które uprawnienia do kierowania pojazdami: C, C1, D, D1. Kwalifikacja wstępna przyspieszona składa się ze 140 godzin zajęć dydaktycznych (130 godzin teorii i 10 godzin praktyki). Zapraszamy – Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola.

Pozycjonowanie lokalne w Kaliszu

adres: http://kalisz.lokalnepozycjonowanie.pl/

tytuł: Pozycjonowanie lokalne w Kaliszu

opis: Sprawdź ofertę pozycjonowania lokalnego. Skutecznie przeprowadzone pozycjonowanie pomaga w podniesieniu pozycji strony internetowej w wyszukiwarce, dzięki temu w łatwy sposób można zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Leczenie alkoholizmu w Szczecinie. Esperal i detoks

adres: http://www.alkoholizm.szczecin.pl/

tytuł: Leczenie alkoholizmu w Szczecinie. Esperal i detoks

opis: Nasza klinika jest uznana jako lider nowoczesnych metod walki z nałogiem alkoholowym. Poznaj nasze terapie detoksem alkoholowy i odtruciem alkoholowym. Ponadto wykonujemy wszycie esperalu w postaci wszywki alkoholowej.

Projektowanie łazienek InterSpa

adres: http://interspa.pl

tytuł: Projektowanie łazienek InterSpa

opis: Firma Inter Spa troszczy się od zaplanowania rur w łazience, wybór tworzyw po założenie części. Inter Spa kooperuje z innowacyjnymi architektami łazienek a dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu aranżacje wnętrz. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualności Klientów. Tworzywa, z których tworzone są nasze projekty są najwyższej jakości. Pracownicy wyróżniają się perfekcjonizmem. Zapewniamy też audyty instalacji.

Informacje medyczne Blog Infomedycyna.pl

adres: http://infomedycyna.pl

tytuł: Informacje medyczne Blog Infomedycyna.pl

opis: Odwiedzając info.medycyna.pl będziecie mogli Państwo zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane informacje o chorobach. Tworzymy zdrowe diety. Publikacje odnoszą się do zdrowia. rehabilitacji. Pokazujemy co jest konieczne, by Twoja forma była w dobrym stanie. Nie zwlekaj, zerknij na info.medycyna.pl!

Doradztwo finansowe dla firm

adres: http://westfinance.pl

tytuł: Doradztwo finansowe dla firm

opis: Na portalu przedstawiamy consulting finansowy stworzone dla działalności gospodarczych. Możemy pomóc Ci stać się liderem w Waszej branży. Za sprawą doświadczeniu na rynku możemy zagwarantować sprawdzone usługi finansowe. Osiągnięcie sukcesu to to, w czym Ci pomożemy. Ogromne doświadczenie, które jest w naszym posiadaniu nada się także Tobie. Stworzymy najlepszą strategię Twojej spółki.

Zarządzanie zespołem

adres: http://www.gbr.pl

tytuł: Zarządzanie zespołem

opis: GBR prowadzi szkolenia polskich pracowników dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie klienta od postawionej oceny aż do pozyskania oczekiwanego efektu. Oferujemy doradztwo, szkolenia, coaching a także DISC oraz eventy. GBR od ponad dwudziestu lat prowadzi szkolenia w Polsce. Stałe podwyższanie umiejętności jak również samoświadomości zatrudnionych jest najwyższym generatorem sukcesu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycjąna naszej witrynie www

 

http://piece-piekarnicze.eu

adres: http://piece-piekarnicze.eu

tytuł: http://piece-piekarnicze.eu

opis: Obecny w naszej ofercie piec sklepowy może być używany jako piec do wypieku pieczywa śniadaniowego jak również produktów ciastkarskich. Szczególnie prosty w użytkowaniu jest również tani w eksploatacji. Nasze piece piekarnicze to maszyny od profesjonalnych wytwórców, bezawaryjne w swoim działaniu i bezpieczne bezpieczne dla obsługującego. Dzięki wykorzystaniu budowy modułowej dają szansę wyrobu właściwie każdego wypieku.

www.ro-ma.pl piły taśmowe stolarskie

adres: http://www.ro-ma.pl

tytuł: www.ro-ma.pl piły taśmowe stolarskie

opis: W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku przedsiębiorstwo Ro-Ma działająca w branży narzędzi skrawających, od czterdziestu lat kreuje a także udoskonala swe produkty. Eksploatujemy dostępne, najnowsze technologie a także zatrudniamy doskonałych fachowców. Zakład Narzędzi Skrawających Sp. z o.o Ro-Ma oferuje duży asortyment pił do drewna, piły do pianki poliuretanowej, papieru oraz do tkanin. Wytwarzamy również dla przemysłu spożywczego jak również piły do metali. Rekomendujemy również ściernice do ostrzenia pił taśmowych i trakowych.

 

MarkMebel Wyposażenie Wnętrz - Krzesła

adres: http://www.markmebel.pl

tytuł: MarkMebel Wyposażenie Wnętrz - Krzesła

opis: MarkMebel producent mebli najwyższej jakość oferuje sprzedaż mebli do wyposażenia Hoteli, wyposażenia Pubów, wyposażenia Restauracji, a także Mieszkań. Meble wykonujemy według swoich wzorów i wzorów klienta - meble pod zamówienie. Szeroki wybór drewna, materiałów tapicerskich i skór (rodzaje i kolory). Oferujemy hokery, krzesła hotelowe, krzesła barowe i restauracyjne, fotele, kanapy, sofy, narożniki, całe zestawy wypoczynkowe, meble gładkie, pikowane i stylizowane. Największy wybór mebli w Polsce z cenami producenta. Wyposażenie Hoteli, Wyposażenie Pubów, Wyposażenie Restauracji to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów na stronie www.markmebel.pl.

Meblobicz - Krzesła, Fotele, Wypoczynki

adres: http://www.meblobicz.pl

tytuł: Meblobicz - Krzesła, Fotele, Wypoczynki

opis: Producent mebli skórzanych i tapicerowanych Meblobicz oferuje: hokery, pufy, krzesła, fotele, sofy, narożniki, wypoczynki, zestawy mebli oraz artykuły do wystroju wnętrz i wyposażenia wnętrz. Posiadamy szeroki wybór kolorów i materiałów tapicerskich oraz rodzajów skór. Wszystkie meble są wykonywane starannie i z materiałów o najwyższej jakości. Naszymi odbiorcami mebli są firmy i klienci indywidualni m.in. w Polsce, Niemczech i Holandii. Oferujemy ceny bezpośrednio od producenta - bez pośredników. Specjalizujemy się także w renowacji mebli i produkcji mebli pod indywidualne zamówienie klienta - meble nietypowe i meble z wzorów klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na stronie www.meblobicz.pl.

Kursy języka obcego za granicą

adres: http://interlingo.pl

tytuł: Kursy języka obcego za granicą

opis: Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem wielu zagranicznych szkół językowych. W ofercie INTERLINGO znajdziecie Państwo dziesiątki starannie wyselekcjonowanych przez nas szkół językowych z całego świata, oferujących kursy językowe dla osób dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Wszystkie prezentowane ośrodki edukacyjne to zaufani partnerzy o doskonałej reputacji i tysiącach zadowolonych kursantów.

Mewa - przyjemny nocleg

adres: http://www.osrodek-mewa.pl/

tytuł: Mewa - przyjemny nocleg

opis: Ośrodek wypoczynkowy Mewa to idealne rozwiązanie na wakacje dla dużych i małych. Zlokalizowany jest w przepięknym sąsiedztwie w mieście Sobanice. Goście doceniają atmosferę i ciszę , która panuje wewnątrz a przez to udaje im się wypocząć. Możliwości spędzenia wolnego czasu ciekawie jest w naszej miejscowości niezliczona ilość. Bliskość do zieleni sprzyja przechadzkom czy biegom, zabytki, które mogą Państwo odwiedzić zapewnią zaciekawienie się historią regionu. Przy Ośrodku jest sektor na posiłek na świeżym powietrzu. Z przyjemnością pomożemy też w zrobieniu go. Nasz Ośrodek to także dobre miejsce na organizację obozów dla dzieci i młodzieży. Oferujemy również przepyszne obiady . Ośrodek Mewa sprzyja zorganizowaniu różnego rodzaju eventów.

Oryginalne projekty mebli

adres: http://www.meblekarina.pl/

tytuł: Oryginalne projekty mebli

opis: Meble Karina świadczy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia mebli na wymiar już od 2010 roku. Duże zaciekawienie aranżacją wnętrz skłoniło nas do otworzenia firmy dokładnie o takim profilu. Nasze meble robimy z pasją. Każde zadanie jest rozpatrywane poważnie, każdy projekt jest spersonalizowany. Stosowane są jedynie materiały najlepsze, które wcześniej poddajemy testom. Projektujemy głównie: meble kuchenne, meble pokojowe, garderoby, szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami, ale nie boimy się nawet i tych najbardziej niespotykanych mebli. Dotychczas działaliśmy głównie na Lubelszczyźnie, ale jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w każdym zakątku świata! Na portalu meblekarina.pl znajduje się nasze dotychczasowe prace, z których jesteśmy bardzo dumni!

http://producent-rajstop.eu

adres: http://producent-rajstop.eu

tytuł: http://producent-rajstop.eu

opis: Nasza firma to ceniony w na rynku producent rajstop oraz produktów pończoszniczych. Długoletnie doświadczenie i znajomość najnowszych technologii prowadzą do tego że oferowane przez nas rajstopy to znakomitej marki artykuły które wypracowały popularność wśród klientek. Zrozumienie tendencji modowych oraz nieustanny postęp zobowiązują Lingerie Pontyhose do tego aby produkcja rajstop osiągała możliwie najlepszy format. Dbamy o to fabrykaty zawsze były sprawdzonych dostawców a dekoracje były nie tylko piękne ale też komfortowe.

http://www.plytki-basenowe.eu

adres: http://www.plytki-basenowe.eu

tytuł: http://www.plytki-basenowe.eu

opis: O ile potrzebują Państwo płytek do wyłożenia pływalni, to namawiamy do przejrzenia oferty Stone Max. Oferowane przez nas płytki basenowe to nie tylko wybitna marka ale też oryginalny wzór. Z powodu szczególnej niewrażliwości na działanie pogody oraz czynników chemicznych rewelacyjnie spełniają swoją funkcję. Płytki basenowe naszej hurtowni można zamontować w pływalniach odkrytych jak i wewnątrz budynków. Uzyskały znaczny stopień antypoślizgowości, dzięki czemu są stabilne także na powierzchniach pochyłych. Za sprawą bogatej gamy barw i zdobień mogą Państwo zaprojektować niespotykane kompozycje.

Max Granit – solidne schody z granitu.

adres: http://blaty-granitowe.eu

tytuł: Max Granit – solidne schody z granitu.

opis: Max Granit ma znaczny katalog artykułów z budulca naturalnego jakim są płytki granitowe. Zależnie od oczekiwań dostarczamy płyty szlifowane lub szczotkowe. Płytki z granitu doskonale nadają się do wykładania posadzki, jak również zakładania ogrzewania podłogowego oraz klatki schodowej. W naszej firmie mają możliwość Państwo zlecić parapety granitowe. Do wyboru zapewniamy parapety zewnętrzne, szczególnie obojętne na mróz i wpływ promieni słonecznych. Wykorzystanie szczególnego tworzywa jakim jest granit warunkuje wytrzymałość i łatwość korzystania.

terapie i leczenie uzależnień i alkoholizmu. Katowice

adres: http://www.detoks.slask.pl/

tytuł: terapie i leczenie uzależnień i alkoholizmu. Katowice

opis: skontaktuj się z klinika leczenia alkoholizmu. podejmij sie walki z uzaleznieniem od alkoholu i odzyskaj pełna kontrole nad swoim życiem. Nasze terapie sa bezpieczne i skuteczne.

Nieruchomości w Suwałkach

adres: http://www.dom.suwalki.pl

tytuł: Nieruchomości w Suwałkach

opis: Portal dom.suwalki.pl to nowa strona na której znajdą Państwo oferty sprzedaży i kupna nieruchomości w Suwałkach i okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami sprzedaży mieszkań, domów, działek oraz lokali usługowych oraz do zamieszczania własnych ofert.

Ochrona obiektów www.ochronatroja.pl

adres: http://www.ochronatroja.pl

tytuł: Ochrona obiektów www.ochronatroja.pl

opis: Firma Troja Marek Nałęcz działa na podstawie zezwolenia wydanego przez MSW i oferuje m.in. usługi całodobowej ochrony stacjonarnej, organizowanie i ochronę eventów, konferencji itp., ochrona osób. Dodatkowo proponujemy doradztwo, planowanie oraz montaż systemów zabezpieczeń jak również ich eksploatację, konserwację i przeglądy, usługi techniczno-eksploatacyjne, obsługę komputerowych systemów zarządzania. Dysponujemy systemami kontroli naszych pracowników. Gwarantujemy fachowe usługi wysokiej jakości świadczone przez fachowych i kulturalnych pracowników a także zachowanie tajemnicy służbowej.

 

Firmy przemysłowe - katalog firm

adres: http://firmyprzemyslowe.pl/

tytuł: Firmy przemysłowe - katalog firm

opis: Katalog FirmyPrzemysłowe.pl oferuje możliwość zamieszczenia krótkiego opisu, w którym można zawrzeć najważniejsze informacje o swojej firmie. Dzięki temu klienci czy partnerzy z branży będą mogli uzyskać potrzebne dane i nawiązać kontakt.

stronywww.eu