wizytówka stron

szukaj stron WWWBudowlane

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Budowlane

stron: 1 z 8  [1,2,3,4,5,6,7,8]  następna »

stron 76

http://electrahpu.pl

adres: http://electrahpu.pl

tytuł: http://electrahpu.pl

opis: posiadamy 20 letnie doswiadczenie w instalacjach elektrycznych wykonujemy wszystkie prace zwiazane z wykonczeniem wnecz projektujemy i doradzamy klijetom w spelnieniu ich oczekiwan

http://www.stachbud.com

adres: http://www.stachbud.com

tytuł: http://www.stachbud.com

opis: Poza wynajmem ciężkiego sprzętu budowlanego tj.: dźwigi, zwyżki, podnośniki. przedsiębiorstwo StachBud proponuję wynajem koparki JCB. Sprawdza się ona w dużych miastach, miejscach o gęstej strukturze zabudowy. Dzięki swoim małym gabarytom dotrze w miejsca nie dostępne dla ciężkiego sprzętu budowlanego. Minikoparkę wynajmujemy wraz z operatorem.

http://mbt.strefa.pl

adres: http://mbt.strefa.pl

tytuł: http://mbt.strefa.pl

opis: Montowanie domów z gotowych elementów świetnie zdaje egzamin szczególnie w tych miejscach na świecie, gdzie warunki atmosferyczne bardzo komplikują wybudowanie budynku techniką tradycyjną. Mam tu na myśli zwłaszcza niskie temperatury, które istotnie przeciągają czas wysychania betonu, a czasem potęgują nawet jego wzmożone pękanie.

http://www.haas-fertigbau.pl

adres: http://www.haas-fertigbau.pl

tytuł: http://www.haas-fertigbau.pl

opis: Stosowane przez nasz koncern materiały wykończeniowe są najlepszej jakości. W zależności od posiadanego budżetu możemy zastosować materiały bardziej elitarne. Aby efekt był należycie osiągnięty powinniśmy zaaranżować elementy wykończenia wraz z projektantem. Budowa domów nie jest zadaniem łatwym. Najważniejsza jest faza projektowa gdzie ważne jest dokładne przeanalizowanie potrzeb klienta w celu dostosowania jego projektu domu. Pozwala to na unikniecie nieoczekiwanych błędów w następnych fazach.

http://www.ravisson.com

adres: http://www.ravisson.com

tytuł: http://www.ravisson.com

opis: Kim jesteśmy? Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam sięgać dalej i mierzyć wyżej. Dokąd zmierzamy? Ravisson konsekwentnie realizuje wizję lepszego, czystszego świata, opartego na odnawialnych źródłach energii i świadomości, że ludzkość i Ziemia połączone są nierozerwalnymi więzami wzajemnych współzależności.Dostarczamy systemy, które umożliwiają każdemu z nas dokonanie ekologicznej zmiany w swoim własnym domu. Co oferujemy? Ravisson oferuje systemy wykorzystywania odnawialnych źródeł energii dla gospodarstw domowych i instytucji na terenie całej Europy i w Stanach Zjednoczonych. Dzięki nam możliwe jest nie tylko korzystanie z darmowej, czystej energii, ale również dokonanie zmiany, która ma znaczenie dla całej planety i wszystkich jej mieszkańców. Każdy jest dla nas wyjątkowy! Pomimo, że proponujemy gotowe rozwiązanie, które sprawdzają się w 9 na 10 sytuacjach, do każdego klienta mamy stosunek indywidualny, staramy się poznać jego potrzeby i wybrać system, który najpełniej spełni jego wymagania. Jeśli nasze standardowe systemy nie są w stanie sprostać twoim oczekiwaniom, profesjonalni doradcy są przygotowani, by od podstaw stworzyć system dobrany specjalnie dla ciebie.

http://www.dareksj.pl

adres: http://www.dareksj.pl

tytuł: http://www.dareksj.pl

opis: Nasza firma, której profesjonalna działalność obejmuje budownictwo mieszkaniowe, istnieje od 1993 roku - pierwotnie jako spółka cywilna, a od roku 2001 jako spółka jawna. Niezmiennie od początku istnienia właścicielami firmy są inżynierowie budownictwa mieszkaniowego o wysokich kwalifikacjach oraz szerokim doświadczeniu zawodowym. Obszar naszych działań to zarówno rynek budowlany jak i rynek nieruchomości. Budujemy i sprzedajemy domy i mieszkania w mieście Warszawa i okolicach. W pierwszych latach działalności spółka zajmowała się handlem materiałami budowlanymi, prowadzeniem prac remontowo-budowlanych oraz nadzorem technicznym.

http://www.went-klima.pl

adres: http://www.went-klima.pl

tytuł: http://www.went-klima.pl

opis: Znakiem firmowym firmy WENT-KLIMA jest zadowolony i profesjonalnie obsłużony Klient. Naszych Klientów otaczamy fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem urządzeń do wykonania instalacji. W pełni czujemy się zobowiązani wobec naszego Klienta do tego, by był zadowolony – zarówno z doradztwa, wykonawstwa jak i działania samych instalacji.

http://www.traczewskadesign.pl

adres: http://www.traczewskadesign.pl

tytuł: http://www.traczewskadesign.pl

opis: Traczewska design to grupa kreatywnych architektów wnętrz śledzących najnowsze trendy w sferze designu. Nasza działalność obejmuje zarówno Polskę, jak i kraje europejskie. Dostarczamy niebanalnych inspiracji ze świata architektury, wzornictwa, projektowania i estetyki wnętrza. Pragniemy, aby nasze rozwiązania projektowe były wizualnie i funkcjonalnie dopracowane w najdrobniejszym detalu, osiągając tym samym estetyczny ideał. Działanie na styku „starego” z „nowym” zapewnia różnorodność i niebanalność proponowanych przez nas rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb inwestora

http://www.timgrey.eu

adres: http://www.timgrey.eu

tytuł: http://www.timgrey.eu

opis: Wyłącznie dla Was! Tworzymy zespół profesjonalistów branży projektowania wnętrz. Pracujemy zgodnie z ideą, że To Ty jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji! Jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji! Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu, mieszkaniu.Twoje zaufanie i zadowolenie to nasz wspólny sukces, nie mniejszy niż radość, jaką niesie samo projektowanie wnętrz.

http://wentylacja.gao.pl

adres: http://wentylacja.gao.pl

tytuł: http://wentylacja.gao.pl

opis: Wentylacją możemy nazwać obieg powietrza pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami np: domu czy też w biurze z powietrzem na zewnątrz. Prawidłowa wentylacja w pomieszczeniach ma ogromne znaczenie nie tylko dla naszego samopoczucia ale również ze względów bezpieczeństwa. Odpowiednia wentylacja oraz wietrzenie pomieszczeń zapewnia prawidłową i niezbędną wymianę zużytego powietrza na świeże – zapewniając prawidłową oraz bezpieczną pracę. Wydajna wentylacja jest niezbędna szczególnie w pomieszczeniach i zakładach gdzie stosowane są dodatkowe zanieczyszczenia takie jak papierosy, opary, substancje chemiczne czy też pyły. Do tego typu pomieszczeń należą np: szyby górnicze gdzie świeże powietrze dostarczane jest cały czas. Innym rodzajem wentylacji jest wentylacja stosowana np: w samolotach. Powietrze jest filtrowane i mieszane z tlenem – w samolotach regulowana jest również temperatura oraz wilgotność.

Szukaj Budowlane w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu