wizytówka stron

szukaj stron WWWTransport

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Transport

stron: 1 z 2  następna »

stron 15

http://www.eurosprzet.com.pl

adres: http://www.eurosprzet.com.pl

tytuł: http://www.eurosprzet.com.pl

opis: Eurosprzęt maszyny budowlane zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych. W naszej ofercie mamy podnośniki montażowe, podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe, dźwigi oraz żurawie. Wypożyczalnia maszyn budowlanych oferuje sprzęt budowlany taki jak podesty samojezdne czy podnośniki samochodowe i koprakoładowarki.

http://kurier-przesylki.portabilo.pl

adres: http://kurier-przesylki.portabilo.pl

tytuł: http://kurier-przesylki.portabilo.pl

opis: Każdego dnia zjawiają się prężne spółki pośredniczące przy usługach kurierskich. Dzięki takim firmom nadanie przesyłki zagranicznej np. do Niemiec czy Hiszpanii jest w dużym stopniu tańsze oraz o wiele szybsze. Ponadto realizacja formalności jest na tą chwilę redukowane niemalże do zera. Jeśli zatem jesteś zainteresowany jak sprawnie zamówić kuriera oraz jakie spółki kurierskie świadczą najszybsze świadczenia odwiedź nasz wortal Kurier Przesyłki. Zapraszamy.

http://www.przeprowadzki.artwest.pl

adres: http://www.przeprowadzki.artwest.pl

tytuł: http://www.przeprowadzki.artwest.pl

opis: Zajmujemy się transportem na terenie miasta Wrocław, woj. dolnośląskiego jak i całego kraju. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Usługi transportowe przez nas świadczone wykonywane są szybko, sprawnie i na czas, a doświadczona ekipa tworzy odpowiedzialny i sumienny zespół. Oferujemy: przeprowadzki, transport, przewóz, wywóz i wiele innych według potrzeb klienta. Dajemy gwarancję zadowolenia z wykonanych przez nas usług - Nasz Klient zawsze do nas wraca, ponieważ zadowolenie Klienta jest gwarantem sukcesu. Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

http://www.kurier_lodz.republika.pl

adres: http://www.kurier_lodz.republika.pl

tytuł: http://www.kurier_lodz.republika.pl

opis: Kurier Łódź to firma przewozowa, która wyprofilowała się w przewozie przesyłek kurierskich na terenie Polski oraz między Polską a Wielką Brytanią i Irlandią. Transportujemy przesyłki między: Polską a Wielką Brytanią, Irlandią, Walią, Szkocją i Północną Irlandią. Gwarantujemy całościową obsługę. Wszelkie dyspozycje realizujemy szybko i fachowo.

http://www.teambus.pl

adres: http://www.teambus.pl

tytuł: http://www.teambus.pl

opis: "Teambus" to marka linii, która pomaga w dotarciu do celu wielu pasażerom na odcinku Skarżysko-Katowice. Od dawna codziennie przejeżdżamy tę trasę. Swoją drogę bus zaczyna o godzinie 8.00 w Skarżysku (Dworzec PKP). Później przejeżdżamy przez miasto zatrzymujemy się na kolejnych przystankach a oczekujący pasażerowie wsiadają do busa. Następnym większym miastem, gdzie bus przystaje na kilku przystankach, są Kielce. Na trasie zatrzymuje się też w miastach tj. Jędrzejów, Tokarnia, Nagłowice, Szczekociny, Zawiercie, Siewierz, Będzin, Sosnowiec. Oczywiście na trasie pomiędzy dużymi miastami, zatrzymujemy się też w małych miejscowościach. Dzięki nawigacji satelitarnej w każdej chwili można sprawdzić pozycję busa na naszej stronie firmowej, sprawdzić godziny odjazdu i przyjazdu busa, zrobić rezerwację i kupić bilet. Stałe zniżki stosujemy dla klientów którzy zdecydują się na zakup biletu przez internet. Podróżujący mają możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu w sieci wi-fi, która znacznie uprzyjemnia i skraca podróż do szkoły czy pracy. Z usług linii Teambus korzysta wielu podróżnych, zwłaszcza pracujących i młodzież szkolna, którzy przemierzają tę trasę z nami regularnie. Z nami podróżujesz do celu dotrzesz! Zapraszamy.

http://www.przenosiny.pl

adres: http://www.przenosiny.pl

tytuł: http://www.przenosiny.pl

opis: Przeprowadzka jest bardzo ważnym wydarzeniem. Należy się do niej dobre przygotować, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Na początku należy sporządzić listę zadań do wykonania, aby o niczym nie zapomnieć. Warto rozejrzeć się po mieszkaniu czy biurze i zastanowić się, których rzeczy należy się pozbyć , a które zabierzemy ze sobą. Firma Przenosiny posiada duży wybór pojazdów na każdą okazję - oferujemy przeprowadzki duże i małe w zależności od potrzeb.

http://www.polfast.pl

adres: http://www.polfast.pl

tytuł: http://www.polfast.pl

opis: Wysyłka firmą kurierską jest na chwilę obecną łatwa jak jeszcze nigdy wcześniej. Usługę można zamówić z niemalże dowolnego miasteczka w naszej ojczyźnie, ponieważ platformy pośredniczące posiadają swoje punkty w największych miastach takich jak Kraków, Łódź, Warszawa, Poznań czy Szczecin. Dzięki takiej sytuacji istnieje szansa na najtańszego kuriera oraz szybką i najbezpieczniejszą wysyłkę kurierem przesyłek zagranicznych. Jak zamówić kuriera Polfast? W przypadku Polfast nie są obowiązkowe żadne umowy lub też weksle. Wystarczy odwiedzić naszą witrynę www oraz nadać określony formularz. Po uiszczeniu przelewu (cennik paczek także zamieszczony jest na stronie) dociera do Was kurier i odbiera przesyłkę. Wysyłka kurierem to obecnie najskuteczniejszy i najszybszy sposób wysyłania paczek i przesyłek zagranicznych.

http://kurier-krakow.strefa.pl/

adres: http://kurier-krakow.strefa.pl/

tytuł: http://kurier-krakow.strefa.pl/

opis: W znacznej mierze decydowały tu czynniki ekonomiczne. Dużo większe zarobki, łatwość pozyskania pracy jak również mieszkania, itp. sprawy. Faktem jest, iż w pewnym momencie Anglia oraz Irlandia stały się drugim domem dla rzeszy Polaków. Każda emigracja oznacza rozłąkę z bliskimi, i właśnie dlatego, ażeby podtrzymać w jakiś sposób te więzi, przedsiębiorstwo Kurier Kraków świadczy swe usługi. Wszystkie formalności powiązane z nadaniem np. paczki w firmie Kurier Kraków, zredukowane są do niezbędnego minimum. Zlecając np. przesyłki do Anglii podajemy właściwie jedynie adres zamieszkania i numer telefonu odbiorcy, w celu domówienia w jakich godzinach kurier może mu ją doręczyć, pod ustalone miejsce. Jak widać rzecz jest wyjątkowo prosta.

http://www.kuriernawyspy.pl

adres: http://www.kuriernawyspy.pl

tytuł: http://www.kuriernawyspy.pl

opis: Niżej przedstawiamy metodę jaką prosimy opakowywać powierzone nam paczki do Anglii, tak aby ich transport odbywał się w sposób bezproblemowy i błyskawiczny. Po pierwsze paczki Polska Anglia powinny być odpowiednio zamknięte oraz skutecznie zabezpieczone przed niepożądanym rozpakowaniem. Samo pudełko tekturowe czy inne opakowanie winny być odpowiednio wytrzymałe i dostosowane do wagi i zawartości paczki. Opłaca się także zatroszczyć się, aby zawartość paczki była doskonale zabezpieczenia, tak by wykluczone było poruszanie się zawartości. Przesyłki do Anglii powinny być tak opakowane, aby udaremnić dostęp do zawartości bez zostawienia ewidentnych śladów a także posiadać oznaczenia sygnalizujące o specjalnym charakterze przesyłki, np.: ostrożnie szkło lub góra/dół.

http://www.interbuslublin.pl

adres: http://www.interbuslublin.pl

tytuł: http://www.interbuslublin.pl

opis: Republika Federalnych Niemiec ze względu na sąsiedztwo z Polską są często odwiedzane przez Naszych rodaków. Wyjeżdżający, pragnący szybko i bezpiecznie przybyć do Niemiec powinni korzystać z przewozu INTER-BUS. Siedziba Firmy znajduje się na ul. Różanej 12 w stolicy województwa lubelskiego i też z tego miasta wyruszają busiki. Telefonując pod numer 81 526 85 74 można zakupić bilet, oraz zapoznać wszelakie informacji na temat podróży i przystanków pomiędzy.

Szukaj Transport w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu