wizytówka stron

szukaj stron WWWKlimatyzacja

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Klimatyzacja

 

stron 4

http://www.klimatyzacja.agp.pl

adres: http://www.klimatyzacja.agp.pl

tytuł: http://www.klimatyzacja.agp.pl

opis: Nasz firma specjalizuje się w dziedzinie ogrzewanie ciepłym powietrzem oraz rekuperacji. Projektując nowoczesny, oszczędny budynek należy zadbać o dopływ niezbędnej ilości świeżego powietrza. Późniejsze przeróbki, montaż klimatyzacji tworzą dodatkowe koszty oraz powodują zwiększenie zużycia energii na wentylację. Oferujemy doradztwo techniczne, technologiczne a także szkolenia wykonawcze.

 

http://www.cymex.pl

adres: http://www.cymex.pl

tytuł: http://www.cymex.pl

opis: Firma Cymex posiada już 15 letnie doświadczenie w swojej branży. Głównie zajmuje się Systemami Klimatyzacji i Wentylacji. Oferuje również sprzedaż i montaż klimatyzacji oraz serwis drobnego sprzętu AGD.Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę.

http://www.klimasko.pl

adres: http://www.klimasko.pl

tytuł: http://www.klimasko.pl

opis: Jesteś w stanie przypomnieć sobie to gorące lato, gdzie pomimo chowania się w cieniu czułeś jak roztapiasz się z gorąca i nie miałeś pojęcia jak się uratować? Pamiętasz jak chwilę potem wszedłeś do klimatyzowanego pokoju i odczułeś tą nie do opisania ulgę chłodu na całym Twoim ciele? Mamy dobre informacje! Możesz posiadać klimatyzator u siebie w domu za naprawdę niewielkie pieniądze! [url=http://www.klimasko.pl/index.php/klimatyzacja]Klimatyzacja Kielce [/url]stała się ostatnio niezwykle popularna w biurach, domkach jednorodzinnych czy mieszkaniach, a jak dobrze wiesz - wraz ze zwiększeniem zainteresowania spada w dół również cena! Idealna [url=http://www.klimasko.pl/index.php/cennikmontaz]wentylacja Kielce [/url]pomieszczenia i satysfakcja przebywania w nim to niektóre zalety jakie oferuje Ci wysokiej jakości klimatyzator. Co więcej - [url=http://www.klimasko.pl/index.php/chlodnictwo]klimatyzacja Starachowice [/url]oferuje Ci nie tylko kojącą ochłodę w lato, lecz także rozgrzeje Twój dom w chłodne dni - i to najkorzystniej spośród wszystkich dostępnych sposobów na rynku! Dziś już każdego stać na taki luksus w domu, więc nie bądź ostatnim, który w swoich ukochanych czterech kątach instaluje najwyższej klasy klimatyzację!

TEKLIM Sp.j. oferuje sprzęt klimatyzacyjny Mitsubishi Electric

adres: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com

tytuł: TEKLIM Sp.j. oferuje sprzęt klimatyzacyjny Mitsubishi Electric

opis: Przedsiębiorstwo TEKLIM Sp. j. to Autoryzowany Serwis MITSUBISHI ELECTRIC, działający na rynku HVAC od kilkunastu lat. Dystrybuujemy urządzenia klimatyzacyjne we współpracy z Mitsubishi Electric Europe od 2015 roku. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zakupu w ciągłej sprzedaży kompletnej gamy najświeższych urządzeń klimatyzacyjnych korporacji Mitsubishi. Zatrudniamy renomowanych fachowców, którzy zapewniają wsparcie merytoryczne w zakresie klimatyzacji oraz wentylacji. Zapewniamy kompletne wsparcie serwisowe oraz części zamienne do sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń. Nabyte urządzenia transportujemy pod adres użytkownika, możliwy także odbiór osobisty z naszego magazynu w Warszawie.

 

Szukaj Klimatyzacja w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu