wizytówka stron

szukaj stron WWWElektronika

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Elektronika

 

stron 2

http://www.pcontrol.pl

adres: http://www.pcontrol.pl

tytuł: http://www.pcontrol.pl

opis: By pomiar temperatury był czynnością krótkotrwałą, wytwarzane przez nas czujniki pt100 są zbudowane ze specjalnego stopu, który jest kwasoodporny. Wygląd ich końcówek zależy od sposobu wykorzystania czujników. Sznury scalające czujnik z przyrządem pomiarowym w zależności od sposobu użycia mogą być zrobione z różnego rodzaju substytutów jak na przykład: silikon, teflon czy sznur o metalowym splocie.

http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu

adres: http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu

tytuł: http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu

opis: Exam jest przedsiębiorstwem dystrybuującą system ewidencji czasu pracy oraz produkty spełniające funkcje kontroli dostępu (takie jak kontrolery, czujniki PT100, rejestratory z klawiaturą kodową, monitoring itp). W naszej ofercie można odnaleźć ponadto czytniki linii papilarnych (produkowane przez polskich wytwórców) i systemy rejestracji czasu pracy. Działamy od ponad dziesięciu lat i obsługujemy teraz wiele spółek na obszarze Polski. Zapraszamy na naszą stronę.

Sklep komputerowy ProLine.pl

adres: http://proline.pl

tytuł: Sklep komputerowy ProLine.pl

opis: Internetowy sklep komputerowy ProLine wita! Jesteśmy dla Was od 1993 roku! Zawsze mamy promocję na notebooki, laptopy lub tablety. Niezależnie od tego, czy jest to laptop do gier, grafika czy laptop studencki! Jeśli chcesz dobrego laptopa w atrakcyjnej cenie zapraszamy! Zawsze mamy niskie ceny! Będzie też tablet i laptop dla dzieci, tanio w sprzedaży! Firma ProLine produkuje wysokiej klasy komputery stacjonarne Cyclone i ZenPC. Ponad 97% zamówień realizowanych jest tego samego dnia! Wielu naszych klientów chwali nasze myszy do gier i klawiatury mechaniczne. Posiadamy sieć sklepów komputerowych na terenie całego kraju. W większości z nich możesz odebrać zamówienie bez kosztów transportu. Posiadamy sklepy komputerowe w takich miastach jak Wrocław, Poznań, Lubin, Legnica, Katowice, Gliwice, Kalisz, Bytom, Trzebnica i Opole. Szybka i profesjonalna obsługa! ProLine to polska firma z polskim kapitałem. Pracujemy legalnie i płacimy podatki w naszym kraju! Posiadamy swoją siedzibę w Mirkowie oraz kilkanaście oddziałów na terenie całego kraju. Cała komunikacja ze sklepem komputerowym ProLine jest szyfrowana przy użyciu technologii SSL. Nie sprzedajemy danych osobowych. Dlatego zakup notebooka lub laptopa od ProLine to czysta przyjemność i absolutne bezpieczeństwo. Możesz kupić akcesoria i części komputerowe, takie jak procesory, karty graficzne, płyty główne, pamięci, dyski SSD, M.2 i HDD. Nasi pracownicy pomogą w doborze najlepszego zasilacza i obudowy komputera. Oprócz komputerów posiadamy również najlepsze na rynku smartfony takich producentów jak Xiaomi, Apple, Samsung czy Huawei. Jeśli chcesz, aby Twój komputer działał cicho, oferujemy szeroką gamę chłodnic procesora i cichych wentylatorów. Wreszcie, gdy masz wszystko, możesz wybrać idealny fotel gamingowy.

Szukaj Elektronika w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu