wizytówka stron

szukaj stron WWWKancelaria prawna

strony eu

zakładanie stron » Biuro » Kancelaria prawna

 

stron 4

http://www.mwblawyers.pl

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: http://www.mwblawyers.pl

opis: Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady notariusza. Kupując np. kwaterę musimy skorzystać z pomocy prawnika. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria prowadzi obsługę prawną zarówno na terenie całej Polski, jak również za granicą. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z Gdańska, Łodzi, Poznania, Katowic i rakowa. Stawiamy na dostosowanie się do specyfiki działań Klienta. Kancelaria zapewnia udzielenie kompleksowej obsługi prawnej Klientów.

 

Adwokat Marcin Hołówka

adres: http://zakladanie-spolek.com.pl

tytuł: Adwokat Marcin Hołówka

opis: Kancelaria adwokata Marcina Hołówki specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców. Prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w doradzaniu prawno- podatkowym przedsiębiorcom pomogą w każdej sprawie związanej z rozpoczęciem, prowadzeniem i likwidacją przedsiębiorstwa.

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

adres: http://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/

tytuł: Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

opis: Nasz doświadczony zespół prawników z Kancelarii Ptak i Wspólnicy od wielu lat świadczy pomoc prawną w sprawach o upadłość konsumencką. Jeśli interesuje Cię, kiedy można ogłosić upadłość konsumencką, kogo dotyczy ten przywilej oraz jak z niego skorzystać, służymy kompleksowym wsparciem. Jesteśmy gotowi, żeby nawet teraz zająć się Twoją sprawą. Nie zwlekaj i umów się na konsultacje z naszym prawnikiem. Zapraszamy do kontaktu tel. 535 707 333 e-mail: info@i-kancelaria.pl

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

adres: http://odszkodowanie-rzeszow.pl

tytuł: Odszkodowanie za wypadek przy pracy

opis: Zajmujemy się pozyskiwaniem odszkodowań: powypadkowych, medycznych, za śmierć osoby bliskiej, za wypadek przy pracy, komunikacyjną, za służebność.

Windykacja należności i postępowanie egzekucyjne

adres: https://www.kancelariaklus.pl

tytuł: Windykacja należności i postępowanie egzekucyjne

opis: Adwokat Marcin Kluś proponuje własne różnorodne doświadczenie w pozyskaniu odszkodowania oraz renty w sprawach błędów medycznych oraz wypadków komunikacyjnych. Podczas swojej praktyki Marcin Kluś nadzorował postępowania przed sądami cywilnymi, lekarskimi a także sądami administracyjnymi plus sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku kalendarzowym 2013 ustanowił swoją kancelarię w stolicy Polski przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zaprasza osoby mające problemy ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, protekcją dóbr prywatnych, rozwiązywaniem ustaleń o pracę itp. Kancelaria specjalizuje się także windykacją długów, ochroną autorskich praw osobistych i majątkowych oraz obsługą prawną korporacji.

 

Szukaj Kancelaria prawna w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu