wizytówka stron

szukaj stron WWWDoradztwo

strony eu

zakładanie stron » Kursy » Doradztwo

 

stron 7

http://www.domywww.pl/

adres: http://www.domywww.pl/

tytuł: http://www.domywww.pl/

opis: Internetowy Poradnik Domowy stworzony został aby pomagać i doradzać w sprawach związanych z prowadzeniem i remontem domu na własną rękę. Staramy się doradzać naszym czytelnikom i rozwiązywać ich problemy powstały w czasie remontowania domu we własnym zakresie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zmianą czy remontem wnętrza bądź całego domu.

 

http://www.imagoconsulting.eu

adres: http://www.imagoconsulting.eu

tytuł: http://www.imagoconsulting.eu

opis: Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto świadczymy indywidualne usługi takie jak pomoc psychologiczna, diagnoza, coaching czy jobcoaching. Działamy pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferując pomoc osobom, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Zapraszamy osoby, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, czują się zagubione i osamotnione, są zainteresowane samorozwojem. Firma Imago Consulting prowadzi także warsztaty dla kobiet, których misją jest zwiększenie pewności i wiary w siebie. Warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

http://www.renatatomaszczyk.pl/

adres: http://www.renatatomaszczyk.pl/

tytuł: http://www.renatatomaszczyk.pl/

opis: Duże doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, szkoleniach i treningach z zakresu: rekrutacja agentów, realizacja szkoleń produktowych, wprowadzenie nowych agentów do pracy, rozwój kompetencji menedżerskich i kierowniczych, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, obsługa klienta, kierowanie i motywowanie, prowadzenie narad i zebrań, funkcja komunikacji wewnętrznej, telemarketing.

http://www.narzeczeni.kursfilip.pl

adres: http://www.narzeczeni.kursfilip.pl

tytuł: http://www.narzeczeni.kursfilip.pl

opis: Dla osób, które nie mają w ciągu tygodnia czasu na kursy stworzono specjalny weekendowy kurs przedmałżeński. W ciągu praktycznie jednego weekendu możemy przebyć cały kurs przedmałżeński, dzięki któremu bez przeszkód można przystąpić do sakramentu ślubu. Więcej informacji na narzeczeni.kursfilip.pl. W wielu momentach, kiedy para narzeczonych chce wziąć ślub kościelny, konieczne są jej specjalne nauki przedmałżeńskie. Są to nauki, które mają za zadanie przygotować narzeczonych do życia razem. Nauki dla narzeczonych nie kończą się żadnym egzaminem czy testem. To zwyczajne wykłady oraz dyskusje

Testy na prawo jazdy

adres: http://zdamyto.com

tytuł: Testy na prawo jazdy

opis: Serwis internetowy poświęcony nauce jazdy i zdaniu na prawo jazdy. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie testy na prawo jazdy. Znajdziesz u nas wszystkie informacje dotyczące szkół jazdy, nowych zasad egzaminowania kursantów, ciekawostki motoryzacyjne i inne. Nauka jazdy i prawo jazdy oraz trasy egzaminacyjne w jednym miejscu. Poznaj znaki drogowe i zdaj na prawo jazdy. Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.zdamyto.com Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkolenia dla pracowników 4x4

adres: http://www.4x4biznes.pl/

tytuł: Szkolenia dla pracowników 4x4

opis: Działająca na obszarze pomorza jednostka Najda Consulting trudni się przede wszystkim w przeprowadzaniu programów szkoleniowych dla innych firm. Konsulting dla petentów udostępniane bywa poprzez biegły zespół, jaki zna realia rynku i ma możliwość zagwarantować atrakcyjne szkolenia lub pomoc w zbieraniu na nie pieniędzy. Jednostka zna świetnie charakterystykę rodzimego rynku co przekłada się na sprawne funkcjonowanie a wiele uskutecznionych projektów świadczy o klasie usług. Najda Consulting chętnie popiera inicjatywy dobroczynne i udziela im wsparcia na trasie do implementowania planów.

Pomoc drogowa Wroclaw EON

adres: http://www.pomoc-drogowa.net.pl

tytuł: Pomoc drogowa Wroclaw EON

opis: Pomoc drogowa EON to przedsiębiorstwo ze sporym doświadczeniem oraz dodatkowo dużym przeglądem kontrahentów, jakich oddanie zdobywała poprzez wiele miesięcy. Dzięki własnej gwarancji , a dodatkowo ogromnym możliwością niesienia pomocy bywa to wspaniała przedsiębiorstwo na terenie Dolnego Sląska. EON zajmuje się w takich zadaniach jak transport wozu, niewielkie reperacje czy usługi naprawy opon. W razie błędu lub innego zdarzenia drogowego pojazd pomocy drogowej zjawi się w przeciągu kilkunastu minut i bez zwłoki zreperuje auto oraz dodatkowo pozwoli dalszą przewóz. Pomoc drogowa EON to pewność udanych wycieczek.

Coaching Club - szkolenia i doradztwo

adres: http://www.coaching-club.eu

tytuł: Coaching Club - szkolenia i doradztwo

opis: Sporządzony przez nas scenariusz kształcenia obejmuje obszar ćwiczeń i teorii, które między innymi bazują przeanalizowaniu danych przypadków. Dzięki temu szkolenia coaching świetnie wprowadzają do indywidualnej aktywności. Kadrę doradców naszej placówki tworzą specjaliści, których kompetencje i znajomość branży ułatwia zaproponowanie odpowiednich narzędzi dla danej firmy. Na co dzień działamy w myśl idei że dobry coach jest nastawiony na porozumienie z zainteresowanym i razem z nim projektuje konspekt działania.

Szukaj Doradztwo w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu