wizytówka stron

szukaj stron WWWHotele

strony eu

zakładanie stron » Wakacje » Hotele

 

stron 7

http://zakopane.poduszka.pl

adres: http://zakopane.poduszka.pl

tytuł: http://zakopane.poduszka.pl

opis: Zakopane znane jest jako zimowa stolica Polski. To w tym mieście w zimę skupia się sportowe, towarzyskie i biznesowe życie naszego kraju. Pełni rolę miasta typowo turystycznego, oraz ośrodka sportów zimowych, z licznymi skoczniami narciarskimi i stokami. Zakopane jest atrakcyjnym miejscem także ze względu na swoje położenie geograficzne – znajduje się w Rowie Podtatrzańskim, jest to doskonały punkt wypadowy na Gubałówkę, Tatry oraz ich największy szczyt na tym terenie – Świnicę.

http://wisla.poduszka.pl

adres: http://wisla.poduszka.pl

tytuł: http://wisla.poduszka.pl

opis: Wisła to malownicza miejscowość położona w Beskidzie Śląskim. Uroku temu miejscu dodaje jego położenie- graniczy z pasmem Wielkiej Czantorii i Stożka, a od strony wschodniej - Równicą oraz pasmem Baraniej Góry. Jest to doskonała baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki. Liczne szlaki turystyczne umożliwiają zwiedzanie okolicy i podziwianie urzekających widoków. Duża ilość wyciągów i tras narciarskich sprawia, że Wisła jest prawdziwym rajem dla narciarzy i snowboardzistów. W Wiśle urodził się Adam Małysz, najpopularniejszy polski skoczek narciarski.

http://sopot.poduszka.pl

adres: http://sopot.poduszka.pl

tytuł: http://sopot.poduszka.pl

opis: Sopot jest popularnym kurortem nadmorskim, miastem uzdrowiskowym, znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Sopot jest bardzo popularną miejscowością wśród polskich turystów - bliska obecność Gdyni oraz Gdańska są bardzo dużymi atutami. W Sopocie możemy również spotkać bardzo wiele polskich gwiazd sportu oraz kina.

http://wroclaw.poduszka.pl

adres: http://wroclaw.poduszka.pl

tytuł: http://wroclaw.poduszka.pl

opis: Wrocław – miasto spotkań. Zdanie to najlepiej charakteryzuje to piękne miejsce, stolicę Dolnego Śląska. Miasto o bogatej przeszłości, historii, wielowiekowej tradycji i niecodziennym klimacie. Czasem zwane polską Wenecją, ze względu na rozmieszczenie na wysepkach i obu brzegach Odry, jest miejscem, które urzeka. Jest to miasto o silnej tożsamości akademickiej -to tutaj co roku nowe rzesze studentów postanawiają kształcić się i spędzić jedne z najbardziej beztroskich lat swojego życia.

http://poland.konsorcjum.com.pl

adres: http://poland.konsorcjum.com.pl

tytuł: http://poland.konsorcjum.com.pl

opis: Kłodzko. Miejsce sporne, przez wieki pod kontrolą Niemiecką, z wyraźnym wpływem ich kultury. W dzisiejszych czasach jedna z atrakcji podróżniczych naszej ojczyzny. W samym Kłodzku wyniosły ratusz oraz most, nawiązujący do słynnego mostu Karola w Pradze. W okolicy Kłodzka noclegi oraz spora baza podróżnicza. Na horyzoncie majaczą piękne Góry Stołowe oraz Góry Sowie. Nieopodal linia demarkacyjna z Czechami. Na trasie zdołasz podziwiać nie tylko zabytkowe budowle, ale również dziką przyrodę i krajobrazy. Zobacz szczegóły wycieczek w rejony Kłodzka na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin.

Spa na weekend

adres: http://www.manorhouse.pl

tytuł: Spa na weekend

opis: Jeżeli marzy Ci się romantyczny weekend w spa, to Manor House jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasz zabytkowy hotel spa umożliwi Ci odprężający wypoczynek w sąsiedztwie cudownej przyrody i w odseparowaniu od obowiązków codzienności. Dla tych którzy lubią aktywny sposób spędzania wolnego czasu sugerujemy korzystanie z naszego ośrodka jeździeckiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zgierz hotel

adres: http://www.hotelnowagdynia.pl/

tytuł: Zgierz hotel

opis: Hotel Stacja Nowa Gdynia to wygodny pensjonat zlokalizowany w okolicy kompleksu leśnego z specjalną infrastrukturą sportową i rekreacyjną, umeblowany w brytyjskim klimacie lat dwudziestych. Hotel jest umiejscowiony na granicy Łodzi i Zgierza. Hotel jest złożony z 18 pokoi i 1 apartamentu. Jest doskonałym miejscem na konferencję firmową czy imprezę integracyjną. Dla wszystkich, którzy potrzebują dogłębnego wypoczynku, Hotel Stacja Nowa Gdynia proponuje centrum sportowe, kręgle, Gabinet SPA, Park Wodny oraz świetną restaurację Dzika Kaczka. Na obszarze hotelu jest strzeżony parking. Hotel oferuje także bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

SPA Vital Weekend

adres: http://hotel-spa.biz

tytuł: SPA Vital Weekend

opis: Jeśli poszukują Państwo hotelu połączonego z wypoczynkiem w ośrodku SPA, to znakomitym dla Państwa rozwiązaniem będzie Spa Vital Weekend. Jest to niezwykle komfortowy i nowoczesny hotel spa, w którym można nie tylko znakomicie wypocząć, lecz także zregenerować organizm, zadbać o swe zdrowie, urodę. Coraz częściej warto decydować się na taki wypoczynek, albowiem dzięki niemu można idealnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki bardzo dogodnemu położeniu można postawić na zwiedzanie i relaks w okolicy, podziwianie widoków, cieszenie się ciszą i spokojem.

Apartamenty Silva

adres: http://apartamentysilva.pl

tytuł: Apartamenty Silva

opis: Silva to eleganckie apartamenty będące do użytkowania przyjezdnych nie tylko z Polski ale i spoza granic. Zaplanowany układ pomieszczeń oraz zabieganie właściciela o szczegóły to gwarancja owocnego urlopu. W otoczeniu czystej natury wolno wyciszyć myśli a należyte połączenia ze liniami turystycznymi sprawiają, że ten pensjonat to wyborna oferta dla osób kochających ożywiony relaks. Pomieszczenia są całkowicie urządzone a na pragnienie ewentualna jest celebracja różnorodnych potańcówek. Silva to posesja dla wędrowców kochających przyrodę.

Sala weselna Ostrów Mazowiecka - dworeknadstawem.eu

adres: http://www.dworeknadstawem.eu

tytuł: Sala weselna Ostrów Mazowiecka - dworeknadstawem.eu

opis: Piękne miejsce usytuowane w otoczeniu zadziwiającej przyrody proponuje wszystkim gościom doskonałe okoliczności do pobytu , a oprócz tego zaplanowaniu wesela. Kadra stoi tu na bardzo wysokim stopniu i gwarantuje adekwatny klimat. Wyborna jadłodajnia prowadzona poprzez doświadczonego kucharza gwarantuje zbilansowane dania w urządzonym zaciszu. Dworek Nad Stawem zaprasza do zaznajomienia się z pełną propozycją firmy na serwisie. Polecana okazuje się wcześniejsza rezerwacja albowiem priorytetowo w sezonie letnim możemy uskarżać się na brak wolnych apartamentów.

Szukaj Hotele w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu