wizytówka stron

szukaj stron WWWBudowlane

strony eu

zakładanie stron » Budowlane

 

stron 8

http://www.sadywilanowskie.pl/

adres: http://www.sadywilanowskie.pl/

tytuł: http://www.sadywilanowskie.pl/

opis: Osiedle Sady Wilanowskie łączy w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem malowniczych terenów. Apartamenty Wilanów w Warszawie. Osiedle strzeżone, łatwy dojazd do centrum, zieleń. Strzeżone osiedle proponuje domy i mieszkania. Lokalizacja osiedla sprawia, że można tu odpoczywać od pośpiechu. Osiedle Wilanów to miejsce gdzie na pewno poczujesz się u siebie. Domy jednorodzinne na Wilanowie. Oferujemy sprzedaż domów na Wilanowie. Apartamenty i domy Wilanów.

 

http://www.plotybetonowe.pl

adres: http://www.plotybetonowe.pl

tytuł: http://www.plotybetonowe.pl

opis: Produkcja i montaż płotów betonowych.

http://www.zakladbetoniarski.pl

adres: http://www.zakladbetoniarski.pl

tytuł: http://www.zakladbetoniarski.pl

opis: Produkcja i montaż płotów betonowych.

http://www.balticon.com.pl

adres: http://www.balticon.com.pl

tytuł: http://www.balticon.com.pl

opis: Balticon Sp. z o.o. to przemyślane rozwiązania na bazie wieloletnich doświadczeń, sprzedaż oraz serwis kontenerów. W ofercie: kontenery magazynowe, socjalne, chłodnicze. Gwarantujemy także profesjonalny depot na zapleczu wszystkich polskich terminali kontenerowych.

http://www.123kontenery.pl

adres: http://www.123kontenery.pl

tytuł: http://www.123kontenery.pl

opis: Balticon Sp. z o.o. to przemyślane rozwiązania na bazie wieloletnich doświadczeń, sprzedaż oraz serwis kontenerów. W ofercie: kontenery magazynowe, socjalne, chłodnicze. Gwarantujemy także profesjonalny depot na zapleczu wszystkich polskich terminali kontenerowych.

http://ikpd.pl

adres: http://ikpd.pl

tytuł: http://ikpd.pl

opis: Internetowy Katalog Projekty Domów oferuje swoim klientom projekty domów z różnych pracowni architektonicznych. To pomoc dla każdego planującego budowę domu. Poza licznymi projektami budowlanymi na ikpd.pl znajdują się również przydatne przy budowie własnego domu informacje.

http://izbudr.pl

adres: http://izbudr.pl

tytuł: http://izbudr.pl

opis: Z lastrykapłukanego wykonujemy schody zewnętrzne oraz cokoły a z lastryka szlifowanego robimy schody wewnętrzne, podesty oraz tarasy. Od roku 1992 roku montujemy gotowe elementy terrazo. Układamy je na schodach zewnętrznych i wewnętrznych, klatkach schodowych, korytarzach, tarasach, na placach zabaw, w ogrodach. Uczestniczymy w największych projektach budowlanych współpracując z takimi firmami jak: Mostostal SA, Erbud, Budimex -Dromex, Hochtief, Strabag, Tulcon, Bud Baum SA, Warbud. Długoletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

http//www.granitypolskie.pl

adres: http//www.granitypolskie.pl

tytuł: http//www.granitypolskie.pl

opis: Partnerami serwisu są przede wszystkim firmy prowadzące swą działalność w polskim zagłębiu granitu – Strzegomiu i Borowiu. Wytwarzane przez nich produkty to: kostka granitowa, bruk, granitowy krawężnik, granitowe płyty chodnikowe, nagrobki granitowe i wiele innych wyrobów mających zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Są one od kilkudziesięciu lat znane i cenione w kraju i za granicą.

 

http//www.granitteam.pl

adres: http//www.granitteam.pl

tytuł: http//www.granitteam.pl

opis: „Granit Team” jest producentem wyrobów z granitu mających szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Głównymi produktami firmy są Kostka granitowa, bruk granitowy, opornik granitowy (krawężnik surowo łupany), granitowe płyty chodnikowe, granitowe elementy budowlane (parapety, schody, płytki posadzkowe i elewacyjne), kamień murowy, kruszywa granitowe, grys, tłuczeń, mieszanki mineralne. W ubiegłym roku rozszerzyliśmy swoją działalność o kompleksowe usługi brukarskie.

 

http://Domin-Bud.eu

adres: http://Domin-Bud.eu

tytuł: http://Domin-Bud.eu

opis: adaptacje poddaszy,zabudowy z płyt g-k,szpachlowanie,malowanie,kładzenie płytek,prace budowlane,inst.elekt.i sanitarne,montaż stolarki drzwiowej i okiennej,szeroki zakres usług brukarskich,kamieniarskich.

Szukaj Budowlane w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu