wizytówka stron

szukaj stron WWWPrawnicy

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Prawnicy

stron: 1 z 2  następna »

stron 19

http://www.d-w-k.pl

adres: http://www.d-w-k.pl

tytuł: http://www.d-w-k.pl

opis: Prowadzimy sprawy gospodarcze pracownicze rozwodowe o zapłatę upadłościowe

http://www.gomulkiewicz.pl

adres: http://www.gomulkiewicz.pl

tytuł: http://www.gomulkiewicz.pl

opis: *obsługa prawna * windykacja * podatki * rejestracja, przejęcia i przekształcenia spółek * spory sądowe gospodarcze, cywilne i karne *prawo budowlane i obrotu nieruchomościami *odszkodowania *pozwy grupowe * prawo rodzinne i spadkowe *nieruchomości

http://www.adwigaroj.republika.pl

adres: http://www.adwigaroj.republika.pl

tytuł: http://www.adwigaroj.republika.pl

opis: Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznch i prawnych w sprawach z zakresu: -prawa cywinego; -prawa rodzinnego i opiekuńczego; -prawa spadkowego; -prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; -prawa karnego i prawa wykroczeń; -prawa UE, -prawa administracyjnego. W przedmiotowych dziedzinach prawa Kancelaria sporządza opinie prawne, udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, przygotowuje projekty pism procesowych. Kancelaria zajmuje się nadto reprezentacją klientów przed sądami, organami administracji i innymi instytucjami. Niezależnie od powyższego istnieje możliwość zlecenia Kancelarii przeprowadzenia szkoleń z wybranego przez klienta zagadnienia prawnego.

http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/

adres: http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/

tytuł: http://www.prawoochronysrodowiska.com.pl/

opis: Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody. Już od ponad 10 lat doradzamy firmom i i osobom prywatnym. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwa w trakcie swej działalności wielokrotnie napotykają na przepisy i ograniczenia związane z ochroną przyrody i środowiska. Nieświadomość i niestosowanie się do tych praw może powodować poważne konsekwencje finansowe.

http://www.prawotransportowe.pl

adres: http://www.prawotransportowe.pl

tytuł: http://www.prawotransportowe.pl

opis: Dziedziną działań Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest społeczny transport zbiorowy. Świadczymy usługi prawne m.in. dla zarządów transportu miejskiego, urzędów miejskich oraz prywatnych przewoźników. Zakres pomocy prawnej to m.in.: prawo społecznego transportu zbiorowego, prawo przewozowe, usługi publiczne w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte nieodzownym doświadczeniem.

http://prawosmieciowe.pl

adres: http://prawosmieciowe.pl

tytuł: http://prawosmieciowe.pl

opis: Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach tzw. prawo śmieciowe. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Samorządy oraz przedsiębiorstwa w trakcie swej działalności wielokrotnie napotykają na przepisy i ograniczenia związane z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Nieświadomości i niestosowanie się do tych praw może powodować poważne konsekwencje. Dlatego lepiej zawczasu zabezpieczyć swoje interesy korzystając z pomocy profesjonalistów. Zakres pomocy prawnej obejmuje ustawy: • o utrzymaniu czystości i porządku w gminach • o odpadach • o samorządzie gminnym • o partnerstwie publiczno-prywatnym

http://www.kancelariamistewicz.pl

adres: http://www.kancelariamistewicz.pl

tytuł: http://www.kancelariamistewicz.pl

opis: Obszar działalności naszej Kancelarii Windykacja Warszawa to wiele dziedzin prawa – pragniemy zapewnić klientowi pomoc prawną w każdym problemie. Są tutaj zaangażowani profesjonaliści, których specjalizacją są sprawy karne oraz cywilne (takie jak np. podział majątku, korzystne umowy deweloperskie itp.). Zajmujemy się oprócz tego obsługiwaniem podmiotów gospodarczych. Strategie Kancelarii szczegółowo opisano na stronie. By zapewnić klientom wsparcie w wysokim standardzie, stale doskonalimy naszą wiedzę. Zachęcamy do kontaktu – radca prawny, Warszawa, kancelaria@kancelariamistewicz.pl.

http://www.krajowagieldadlugow.pl

adres: http://www.krajowagieldadlugow.pl

tytuł: http://www.krajowagieldadlugow.pl

opis: WYSTAWIASZ, SPRZEDAJESZ, ODZYSKUJESZ! Krajowa Giełda Długów to nowoczesne narzędzie internetowe stworzone do samodzielnego zarządzenia wierzytelnościami. Opublikowanie długu wraz z informacjami o dłużniku jest skuteczną metodą motywującą do spłaty należności, bowiem wpis szybko staje się widoczny w wynikach wyszukiwania Google. Serwis pozwala także sprzedaż dług za część wartości. Korzystając z Krajowej Giełdy Długów oszczędzasz czas i pieniądze.

kancelaria prawna czechowice

adres: http://opakancelarie.pl

tytuł: kancelaria prawna czechowice

opis: Prawnicy wchodzący w skład Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk znajdującej się w Czechowicach-Dziedzicach posiadają szeroką, solidną i popartą doświadczeniem wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, cywilnego, karnego, prawa pracy, rodzinnego i konsumenckiego. Z ich usług korzystają klienci z całej kraju. Zapraszamy do korzystania z wiedzy naszych [url=http://opakancelarie.pl/e-porady]adwokatów[/url] i radców prawnych.

Radcy prawni Łódź

adres: http://prawnyradca.biz.pl

tytuł: Radcy prawni Łódź

opis: Cenne porady prawne Łódź można otrzymać od osób, które zatrudnione są w godnej zaufania kancelarii. W takich miejscach pracują fachowcy, którzy charakteryzują się ogromną wiedzą z dziedziny prawa, którą chętnie dzielą się ze swoimi usługobiorcami, wspomagając ich w trudnych sytuacjach.

Szukaj Prawnicy w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu