wizytówka stron

szukaj stron WWWOprogramowanie

strony eu

zakładanie stron » Informatyka » Oprogramowanie

stron: 1 z 3  « poprzednia  [1,2,3]

stron 25

http://moja.stona.xp.pl

adres: http://moja.stona.xp.pl

tytuł: http://moja.stona.xp.pl

opis: brak

http://www.anteeo.com.pl

adres: http://www.anteeo.com.pl

tytuł: http://www.anteeo.com.pl

opis: Anteeo - firma z województwa Kujawsko-Pomorskiego zajmująca się oprogramowanie oraz telemetrią.

http://www.kosztorysowe.pl

adres: http://www.kosztorysowe.pl

tytuł: http://www.kosztorysowe.pl

opis: Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.

http://www.certs.pl/

adres: http://www.certs.pl/

tytuł: http://www.certs.pl/

opis: Certyfikaty SSL służą do szyfrowania wszelkiej transmisji danych, jaka zachodzi pomiędzy przeglądarką internetową odwiedzającego daną stronę a serwerem, który tę stronę obsługuje. Innymi słowy, wszystkie dane które przesylamy i odbieramy są zaszyfrowane. Oznacza to, że żadna osoba trzecia nie jest w stanie ich rozszyfrować. Ma to szczególne znaczenie w przypadku komercyjnych stron internetowych, na których przesyłane są dane osobowe, hasła czy też numery kart płatniczych. Jeśli posiadasz stronę internetową, która takie dane przetwarza (np. sklep internetowy), posiadanie certyfikatu SSL staje się koniecznością.

http://www.mserwis.pl

adres: http://www.mserwis.pl

tytuł: http://www.mserwis.pl

opis: Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz zaistnieć w sieci czy też rozwijasz już swoją działalność, dostarczymy Ci usługi i produkty, które pozwolą Ci znacznie zwiększyć skuteczność Twojej oferty oraz jej zasięg. Certyfikaty SSL, oferujemy certyfikaty SSL wydawane wyłącznie przez renomowanych wystawców i w pełni rozpoznawalne przez najpopularniejsze przeglądarki. Certyfikat SSL zapewnia szyfrowaną transmisję pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem. Dzięki temu wszystkie ważne dane podawane przez klientów (dane osobowe, numery kart płatniczych) są przesyłane w bezpieczny sposób.

http://Kosztorysowe.komako.pl

adres: http://Kosztorysowe.komako.pl

tytuł: http://Kosztorysowe.komako.pl

opis: Oferta nasza tyczy się oprogramowania kosztorysowego znanej i cenionej, polskiej firmy z branży IT. Jesteśmy od lat dystrybutorem produktów Athenasoft i z powodzeniem sprzedajemy ich rozwiązania firmą budowlanym. Doświadczenie naszych handlowców pozwala na optymalny wybór narzędzi dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

http://sony-vegas.cdd.com.pl

adres: http://sony-vegas.cdd.com.pl

tytuł: http://sony-vegas.cdd.com.pl

opis: Sony Vegas Movie Studio to, co najpełniej wyróżnia owy program to prosta a także intuicyjna obsługa, doskonale połączona z wielkimi możliwościami edytowania video. Dodajmy, że edycji znacznej grupy funkcjonujących formatów m.in. HDV, AVCHD czy 3D MVC. Sony Vegas Movie Studio opinia o tymże programie może być jedynie jedna – super narzędzie do edytowania video plików pozwalające na przykład na uzyskiwanie przez użytkownika wyśmienitych oraz zaskakujących efektów specjalnych.

System do zarządzania nieruchomościami

adres: http://www.coldis.pl

tytuł: System do zarządzania nieruchomościami

opis: Coldis to nowoczesny program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Składa się on z rodziny modułowych technologii internetowych oraz mobilnych. Jest to system łatwy w użyciu i tani w utrzymaniu. Coldis wspiera w administrowaniu procesami najmu jak i również w obsłudze technicznej obiektów komercyjnych. Co więcej, system Coldis uprości zarządcy nieruchomości kontrole jej wydatków i pozwoli pewnie i płynnie rozliczać się z najemcami. To nowoczesne narzędzie ma również dodatkowe funkcjonalności jak a analityka, rachunkowość czy obsługa klientów. Coldis stanowi prawdziwe osiągnięcie w sekcji automatyzacji procesów biznesowych.

Szukaj Oprogramowanie w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu