wizytówka stron

szukaj stron WWWFirmy

strony eu

zakładanie stron » Kursy » Firmy

 

stron 5

http://www.fajny-hip-hop.pl.tl

adres: http://www.fajny-hip-hop.pl.tl

tytuł: http://www.fajny-hip-hop.pl.tl

opis: ELO WAM

http://www.aston.waw.pl

adres: http://www.aston.waw.pl

tytuł: http://www.aston.waw.pl

opis: Firma ASTON organizuje szkolenia dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych. Oferta kierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy kursy na prawo jazdy oraz szkolenia obsługi HDS'a, kos spalinowych, pił mechanicznych.

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: http://www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Firma prowadzi szkolenia dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych. Wydawane przez Almat uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków widłowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Uni Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na suwnice, wciągarki, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe i HDS'y oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

http://siddha.pl

adres: http://siddha.pl

tytuł: http://siddha.pl

opis: Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem najlepszej szkoły nauki jazdy polecamy zapoznanie się z OSK Siddha, która mieści się w samym centrum Lublina. Gwarantujemy najwyższy stopień szkolenia kierowców na kategorię A, A1 i B. Nauka jazdy odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, gdzie nasi instruktorzy z cierpliwością podejdą do każdego kursanta. Oprócz standardowych kursów na prawo jazdy oferujemy także dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające, które pomogą lepiej przygotować się do egzaminu lub też nabrać pewności w ruchu miejskim, tak by jazda samochodem stała się bezpieczna i przyjemna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo potrzebne informacje o wszystkich kursach prowadzonych w naszej szkole kierowców.

Kurier Wrocław Compass

adres: http://compasskurier.pl/

tytuł: Kurier Wrocław Compass

opis: Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem paczek, listów i innych form przesyłek w obrębie granic państwa. Usługi kurierskie dostępne są dla klientów z całej Polski, a oddziały firmy mają swoje miejsce w trzech polskich dużych miastach – we Wrocławiu, w Radomiu oraz w Lublinie. Odbiorcy firmy mogą skorzystać z usług za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail albo w punkcie w wymienionych miastach. Paczka, która zostanie nadana może być śledzona w Internecie za pomocą specjalnie stworzonego systemu. Compass jest firmą, która chce zadbać o osoby, które chcą znaleźć niedrogich możliwości związanych z transportem paczek. Firma zapewnia wygodną i solidną realizację zleceń, merytotyczną obsługę oraz mocno konkurencyjne ceny.

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania dla dzieci i niemowląt

adres: http://www.babelkiplywaja.pl

tytuł: BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania dla dzieci i niemowląt

opis: W ofercie naszej Szkoły znajdują się: nauka pływania dla niemowląt i dzieci, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapia i rehabilitacja w wodzie, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach AQUASFERA - Olsztyn, Pływalnia Uniwersytecka - Olsztyn, Pływalnia Polonez – Warszawa Targówek, Pływalnia Nowa Fala - Warszawa Wola. Na naszej stronie www.babelkiplywaja.pl znajdziecie Państwo informacje o prowadzonych przez nas zajęciach oraz korzyściach jakie maluchy odniosą dzięki pływaniu i zabawom w wodzie.

Zapisz się na kurs na prawo jazdy kat B

adres: https://www.szkolajazdykoala.pl

tytuł: Zapisz się na kurs na prawo jazdy kat B

opis: Szkoła Nauki Jazdy KOALA w stolicy polski na ulicy Radarowej nr 52 organizuje zapisy na kursy prawa jazdy kategorii B. Przyszli kursanci mają do wybrania tok bazowy ewentualnie poszerzony a także tok przyspieszony. Szkoła nauki jazdy KOALA zaprasza dodatkowo na jazdy doszkalające na terenie manewrowym WORD Radarowa. Kursanci otrzymują materiały pomocnicze a także kompakt CD z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Zapraszamy kursantów z Ursynowa, Woli, Ochoty, Włoch, a także z dalszych dzielnic stolicy kraju. Zapraszamy w podobny sposób do wizyty na naszej firmowej stronie www https://www.szkolajazdykoala.pl

 

Szukaj Firmy w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu