wizytówka stron

szukaj stron WWWDomki nad morzem

strony eu

zakładanie stron » Wakacje » Domki nad morzem

 

stron 2

Pokoje Darłowo

adres: http://www.pensjonatdarlowo.eu/

tytuł: Pokoje Darłowo

opis: Pokoje gościnne pod Strzechą oferuje wygodne pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym, lodówką, TV SAT. Każdy pokój posiada balkon z widokiem na morze lub okolicę. Pokoje mieszczą się w dwóch budynkach pensjonatowych (A i B), krytych prawdziwą ekologiczną strzechą. Przygotowaliśmy również zadaszone miejsce do grillowania. Samochód można zaparkować na ogrodzonym terenie posesji. Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.pensjonatdarlowo.eu

apartament hiszpania

adres: http://apartamentwhiszpanii.pl

tytuł: apartament hiszpania

opis: Zapraszamy Państwa do luksusowego apartamentu na południu Hiszpanii. Słońce, którego nie zabraknie podczas waszego pobytu pozwoli wam przeżyć prawdziwe, niezapomniane, wakacyjne chwile.Do Państwa dyspozycji oddajemy 90 metrowy apartament na 2 piętrze, z dużym przestronnym salonem i tarasem, z którego roztacza się widok na piękny basen.Piękny klimat przyczyni się to tego aby pobyt był w pełni satysfakcjonujący.

obóz konny Active camp

adres: http://www.active-camp.pl/

tytuł: obóz konny Active camp

opis: Strona active-camp.pl przedstawia szeroki bagaż ofert wyjazdów wakacyjnych dla najmłodszych i młodzieży, a także wyjazdy klasowe i szkoleniowe dla starszych. Strona zawiera propozycje obozów dopasowanych do różnych wymagań i chęci. Począwszy od 3 dniowych imprez integracyjnych, poprzez obozy zimowe i kolonie przetrwania, skończywszy na obozach windsurfingowych nad morzem. Witryna active-camp.pl jest obficie okraszona w fotografię z organizowanych wyjazdów oraz przedstawia zespół specjalistów działających na takich wyjazdach, których zadaniem jest zapewnienie komfortu dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Domki parterowe typu holenderskiego 900m od morza

adres: https://www.karwiaostrowo.pl

tytuł: Domki parterowe typu holenderskiego 900m od morza

opis: Apartamenty nad morzem w Karwii wyczekują na urlopowiczów i turystów. Rezerwację domków i apartamentów można przeprowadzić przez Internet bądź poprzez telefon, dane kontaktowe na naszej firmowej stronie www. Apartamenty umiejscowione są w odległości mniej więcej 200m od brzegu morza, dwa pokoje z w pełni zaopatrzonym aneksem kuchennym, gwoli 4-6 osób, wykonane stanowiska parkingowe. Natomiast domki różnych typów, dla czterech do ośmiu osób, położone są w odległości od brzegu morza od 500 do 900 metrów, mają charakter wolnostojący, jest też plac zabaw dla dziatwy, obszar jest ogrodzony zapewniający prywatność. Ciepło zapraszamy wszystkich chętnych i spragnionych noclegu nad polskim morzem.

 

Szukaj Domki nad morzem w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu