wizytówka stron

szukaj stron WWWFirmy

strony eu

zakładanie stron » Firmy

stron 7

CRM firmy more7 Polska

adres: http://crm7.pl

tytuł: CRM firmy more7 Polska

opis: Obecnie satysfakcja klienta jest warunkiem powodzenia w biznesie, dlatego niezwykle ważnym elementem jest skuteczna komunikacja z odbiorcą. CRM7 dla logistyki od more7 Polska ułatwia osiągnięcie tego celu. Unikalna aplikacja firmy more7 Polska, działającej na rynku informatycznym od 1999 roku, jest nowatorskim i bezpiecznym systemem zarządzania relacjami z klientem. Został doceniony przez profesjonalistów z branży IT, przynosząc zarazem firmie wiele nagród. CRM7 usprawnia pracę firmy podczas etapu planowania i zarządzania. Podstawową zaletą pracy z systemem jest jego prosta obsługa, a także pomoc specjalistów IT. Można go ponadto zintegrować z dowolnym klientem pocztowym i pozostałymi stosowanymi w firmie aplikacjami oraz dostosować indywidualnie do potrzeb konkretnej branży.

Reklama firmy na długopisach

adres: https://www.dlugopis.com.pl

tytuł: Reklama firmy na długopisach

opis: Firma SJ jest od ponad dwudziestu lat producentem długopisów promocyjnych z nadrukiem. Jest to najczęściej wybierany gadżet reklamowy przez setki odbiorców. Proponujemy obszerny wybór symboli, typów i materiałów. Nasza propozycja zawsze jest dostosowywana do poszczególnych potrzeb spółek i korporacji wedłóg życzenia klienta. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół, a własna wzorcownia umożliwia nam na błyskawiczną realizację każdego zamówienia. Oprócz oferty realizujemy dodatkowo nietypowe pomysły, mogą to być przykładowo długopisy z klipami 3D, z banerem albo długopisy z kryształkami Svarowskiego, a także nadruki na zapalniczki, breloczki itp. Zapraszamy ewentualnych odbiorców do kontaktu z nami.

Baza firm Szczecin

adres: http://firmy-szczecin.pl

tytuł: Baza firm Szczecin

opis: To firmy z różnych stref przemysłu wykonujące usługi dla klientów indywidualnych. Ta witryna jest funkcjonalnym sposobem żeby wynaleźć słuszną grupę, jaka wypełni oczekiwania interesantów. Na stronie wyszukacie podstawowe wiadomości o aktywności a także specyfice wykonywanych zadań konkretnej firmy. Zwięzłe publikacje pozwolą poznać tę spółkę, której szukacie. W tekstach podane są poza tym fakty odnośnie adresu biura oraz zespołu i ich uprawnień, jeżeli jest to ważne.

http://education.drq.pl

adres: http://education.drq.pl

tytuł: http://education.drq.pl

opis: Autoryzowane centrum edukacyjne firmy Lotus (LAEC), prowadzące szkolenia z technologii Lotus Notes/Domino objęte oficjalnym programem firmy Lotus. [Kraków]

Druk pcv InOut Print

adres: http://www.inoutprint.com

tytuł: Druk pcv InOut Print

opis: Witryna przedstawia nietypowe usługi firmy Inout Print. Spółka trudni się przenoszeniem wszystkich wybranych grafik na nadające się do tego powierzchnie, dzięki czemu potencjalni klienci firmy mogą wydrukować piękne obrazy na różnych rzeczach. Inout Print oferuje wiele rodzajów druku, między innymi druk solventowy, czy druk uv. Poza tym konsumenci skorzystać mogą z innowacyjnej metody drukowania na szkle, co wyglądem przypominać może witraż. Ludzie od grafik mogą również obmyślić wystrój wnętrza, które dostosowane ma być pod specjalnie nałożony druk na różnych obiektach. Właściwie niemal każda wolna przestrzeń w danym miejscu lub na zewnątrz może zostać ulepszona dzięki niesamowitym technikom, na których zna się firma Inout Print.

http://www.salklim.pl

adres: http://www.salklim.pl

tytuł: http://www.salklim.pl

opis: Witamy na stronie firmy instalacyjno handlowej Podstawowa działalność naszej firmy to wykonywanie instalacji elektrycznych wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem. Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin.

http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

opis: Warszawska firma IMPA DYSTRYBUCJA posiada autoryzację polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. Oferujemy szeroki asortyment farb przeciwpożarowych, do zabezpieczeń antykorozyjnych oraz farb dekoracyjnych do wnętrz. Oprócz tego jednocześnie oferujemy doradztwo techniczne, serwis oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. Prowadzimy także szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Prowadzimy współpracę z profesjonalnymi firmami.

Szukaj Firmy w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu