wizytówka stron

szukaj stron WWWPsychoterapeuta

strony eu

zakładanie stron » Medycyna » Psychoterapeuta

 

stron 8

http://mnesis.pl

adres: http://mnesis.pl

tytuł: http://mnesis.pl

opis: Profesjonalna pomoc w rehabilitacji neurologicznej dorosłych i dzieci: Stany po urazach i udarach mózgu Skutki padaczki i innych chorób neurologicznych Choroby degeneracyjne mózgu Przewlekłe choroby psychiczne Zaburzenia mowy, myślenia, uwagi, pamięci Wspomaganie rehabilitacji społecznej Dziecięce porażenie mózgowe Nadpobudliwość, ADHD Problemy szkolne i wychowawcze Pomoc w rehabilitacji schorzeń neurologicznych: - rehabilitacji ruchowej - rehabilitacji neuropsychologicznej - rehabilitacji społecznej - praca nad usprawnianiem funkcji psychicznych (mowy, pamięci, uwagi) - relaksacja, wizualizacja, ćwiczenia wyciszające - nadrabianie zaległości szkolnych - edukacja psychologiczna rodziny i chorego

http://www.mozliwosci.com.pl

adres: http://www.mozliwosci.com.pl

tytuł: http://www.mozliwosci.com.pl

opis: W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

http://www.przemiany.org

adres: http://www.przemiany.org

tytuł: http://www.przemiany.org

opis: Przykre zdarzenia przydarzają się w życiu każdej rodziny. Nieszczęśliwie, niektóre są na tyle wielkie, że członek rodziny bez pomocy wykwalifikowanej osoby nie potrafi poprawnie żyć. Jednocześnie jego zachowanie ujemnie wpływa na całą rodzinę. W takim przypadku należy zwrócić się o pomoc do p. Przemienieckiego. Siedziba punktu przyjęć zlokalizowana jest na ul. Tamy Pomorzańskiej 12 w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Dodatkowo nawiązać kontakt można telefonując pod numer 505 890 660 lub mailowo: przemieniecki@przemiany.org

http://www.gabinetpsychoterapii.info

adres: http://www.gabinetpsychoterapii.info

tytuł: http://www.gabinetpsychoterapii.info

opis: Rozwiązywanie trudności mentalnych to skomplikowane zajęcie, które wymaga ogromnej wiedzy. Dobry Psycholog Poznań – oddając się pod opiekę psychoterapeuty dobrze jest jego skontrolować kompetencje. Psycholog Poznań – we współpracy z dyplomowanymi psychologami rozwiązuję różnego typu problemy o podłoży psychicznym. Spektrum problemów, którymi się zajmuję, przedstawiam na swojej stronie firmowej. Warto tylko wspomnieć, że pomagam osobom, które chcą poznać źródła swojego cierpienia. Psychoterapeuta Poznań – osobom odpowiedzialnym gwarantuję profesjonalnie grupy rozwoju osobistego, podczas których pacjenci mogą lepiej zrozumieć siebie. Psychoterapia Poznań – dyplomowany terapeuta nurtu Gestalt zapewnia wysoki standard leczenia. Zapraszam!

http://www.psycholog-wroclaw.info.pl

adres: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl

tytuł: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl

opis: Polecany dobry psycholog Wrocław oferuje swoje rzetelne usługi. Na pewno warto odwiedzić Gabinet Psychologiczny Wrocław, głównie w razie trudności z samopoczuciem. Psychoterapia Wrocław reprezentująca jest w stanie pomóc w budowaniu korzystnych relacji z najbliższym otoczeniem. W obecnym czasie psycholog Wrocław obejmujący prowadzi terapie w Środowiskowym Domu Samopomocy we Wrocławiu. Tam zajmuje stanowisko terapeuty. Ta praca podlega regularnej kontroli. Psychoterapia bazuje na cotygodniowych spotkaniach prowadzonych w gabinecie.

www.psychologsport.pl psycholog dla sportowców

adres: http://www.psychologsport.pl

tytuł: www.psychologsport.pl psycholog dla sportowców

opis: Dosięgnął cię stres, potrzebne jest wsparcie psychologa. Nie obawiaj się skorzystać z pomocy, takie problemy to we współczesnych czasach częsty przypadek, a jeśli zwlekasz problem może się zwiększyć. Aleksandra Adamiec - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesami sesje dla sportowców przeróżnych dyscyplin sportowych. De facto w sporcie jak i w różnych sferach życia, niezależnie od techniki potrzebna jest umiejętność zdobycia powodzenia. Instruktaż mentalny jest celowy w różnych zawodach, sytuacjach jak również problemach osobistych.

 

Masz problemy – pomoże Pracownia Horyzont

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: Masz problemy – pomoże Pracownia Horyzont

opis: Kłopoty normalnego człowieka czasem stają się nadmiernie przytłaczające, przerastające jego możliwości samodzielnego wyjścia z opresji. Wówczas pomocna dłoń psychoterapeuty okazuje się niezwykle cenna. Psychoterapia ISTDP - Intensive Short-Therm Dynamic Psychotherapy - to nowy, efektywny rodzaj rozwiązania problemów dla osób gotowych na aktywną współpracę i ceniących własny czas. Depresja, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w którym winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Taka pomoc to praca nad rozwikłaniem zgłaszanych trudności w postaci ewidentnego wytłumaczenia źródła tejże sprawy. Pracownia Psychoterapii i Treningu ISTDP jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim i angielskim. Pracownia mieści się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

 

Pomoc dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych

adres: http://www.talkandsolve.pl

tytuł: Pomoc dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych

opis: Zespół terapeutów Talk & Solve to olbrzymie doświadczenie jak również zespół najlepszych profesjonalistów. Proponuje rozwiązanie zagrożeń życiowych w związkach par, w interakcjach rodzinnych, pomoc dla młodzieży. Pomagamy ludziom mającym problemy depresyjne, zaburzenia odżywiania, nałogi, lęki itp. Wspieramy rodziny alkoholików jak również rodziny dysfunkcyjne. Staramy się określić Pacjentowi kierunek w jego samodzielnym wyszukaniu wyjścia z nurtujących go zagrożeń. Praca to nasza pasja, celem efektywna pomoc. Stosujemy styl Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, jaki jest funkcjonalny i nieinwazyjny. Jeżeli potrzebujesz pomocy dla siebie czy też dla swych bliskich, zapraszamy. Udzielamy także konsultacji w języku angielskim.

 

Formy adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych

adres: https://www.przedszkoletiktak.pl

tytuł: Formy adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych

opis: Nasz punkt przedszkolny adresowany jest na rzecz jednostek z diagnozą autyzmu a także Zespołu Aspergera w wieku od dwóch, pięciu aż do 7 lat. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny pomaga w Warszawie na ul. Radziwie 7 lok. U04. W naszym Punkcie Przedszkolnym dziećmi zajmuje się w wykwalifikowana a także kompetentna kadra, m.in.: psycholog, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej jak również pedagodzy, fizjoterapeutka, arteterapeuta. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny TIK TAK prosi na spotkanie i dyskusję o ofercie naszego przedszkola, jaka pomoże w podjęciu decyzji o doborze przedszkola. TIK TAK zaprasza także do wizyty na naszej witrynie internetowej https://www.przedszkoletiktak.pl, gdzie państwo znajdziecie więcej informacji o naszej działalności.

 

Szukaj Psychoterapeuta w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu