wizytówka stron

szukaj stron WWWKursy językowe

strony eu

zakładanie stron » Kursy » Kursy językowe

 

stron 5

http://www.lsc.edu.pl

adres: http://www.lsc.edu.pl

tytuł: http://www.lsc.edu.pl

opis: Wiele osób wybiera kursy językowe na których siedzą i mówią. My zaproponujemy trochę inne rozwiązanie. Obok mówienia nasze kursy angielskiego uzupełnione są o kurs audio oraz kursy językowe przez Internet. Kursy audio i online są za darmo. Wszystko po to byś mówił po angielsku

http://www.ef.pl

adres: http://www.ef.pl

tytuł: http://www.ef.pl

opis: EF to największa na świecie instytucja zajmująca się edukację językową. Przy tworzeniu programów nauczania współpracujemy z najważniejszymi instytucjami międzynarodowymi w tym z Uniwersytetem w Cambridge. Oferujemy kursy językowe za granicą na wszystkich poziomach, dla każdej grupy wiekowej, gwarantujemy szybkie postępy, posiadamy szkoły EF na całym świecie, akredytacje i świadectwa najwyższej jakości. Kursy językowe za granicą z EF to przede wszystkim ciekawe podróże, wyjazdy połaczone z nauką ulubionego języka w ponad 50 krajach na świecie. Kursy angielskiego w Anglii, studia za granicą, kursy angielskiego w usa, sam wybierz miejsce i rodzaj kursu!

http://www.podrozejezykowe.pl

adres: http://www.podrozejezykowe.pl

tytuł: http://www.podrozejezykowe.pl

opis: Proponujemy naukę 11 języków, w ponad 120 szkołach współpracujących z naszą firmą, zlokalizowanych w różnych stronach świata. Przygotowujemy także młodzież do zdobycia międzynarodowo uznanych certyfikatów i egzaminów. Oferujemy kursy językowe dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania uczestników oraz indywidualnie preferowanej intensywności. Kursy Językowe za Granicą Jeśli chciałabyś szybko i skutecznie nauczyć się swobodnie komunikować w innym języku, poznawać nowych ludzi z różnych stron świata, podróżować i gromadzić miłe doświadczenia, ale nie wiesz jak się do tego przełamać, bo brak Ci odwagi, to LISA! Podróże Językowe wraz ze swoimi pracownikami pomoże Ci w tym. Razem z Tobą zaplanujemy niezapomniany wyjazd dokąd chcesz, gdzie w krótkim czasie nauczysz się płynnie mówić i spotkasz wiele ciekawych osób! Kursy językowe za granicą to nie tylko kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin nauki języka na zajęciach. Na kursie za granicą uczysz się cały czas – obracasz się w międzynarodowej grupie zarówno w szkole, jak i po południu. Razem z innymi uczestnikami wyjeżdżasz na wspólne wycieczki, chodzisz z nimi do kin, teatrów – zwiedzasz miasto i okolice, które sam wybierasz, cały czas ucząc się i rozmawiając w języku, który przyswajasz! Twój kurs możesz wybrać według własnych preferencji i potrzeb. Sam decydujesz dokąd chcesz pojechać, by uczyć się wybranego języka i w na jakim poziomie intensywności. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób dorosłych, posiadamy także pakiet wyjazdów na kursy językowe organizowane specjalnie z myślą o młodszych. LISA! Podróże Językowe już od ponad 20 lat organizuje obozy językowe dedykowane uczestnikom w wieku od 8 do 18 lat.

http://po-polsku.eu

adres: http://po-polsku.eu

tytuł: http://po-polsku.eu

opis: Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.

Angielski Świdnica

adres: http://www.ppractical.pl/

tytuł: Angielski Świdnica

opis: Szkoła Perfect And Practical na ternie Świdnicy działa już od 6 lat. Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska - to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Program nauczania obejmuje dzieci w wieku wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, młodzież oraz dorosłych . Zajęcia oparte są na metodzie bezpośredniej- Direct Method for English. Szczegóły oferty znajdują się w zakładkach.

Szukaj Kursy językowe w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu