wizytówka stron

szukaj stron WWWDieta i odżywianie

strony eu

zakładanie stron » Medycyna » Dieta i odżywianie

 

stron 5

http://skuteczne-odchudzanie.tdnet.com.pl/

adres: http://skuteczne-odchudzanie.tdnet.com.pl/

tytuł: http://skuteczne-odchudzanie.tdnet.com.pl/

opis: Wyszukujesz metody na skuteczne odchudzanie? Dietetycy z zespołu SubSport pomogą Ci wypracować właściwy plan treningowy (pasujący dla Twojej siły), zredagować zalecenia dietetyczne (pod kątem liczby lat, kondycji i płci) oraz zalecenia zalecanego stylu życia. Zapraszamy na stronę internetową SubSport. Sub Sport to zespół profesjonalistów oraz specjalistów. Do naszego składu zaliczają się trenerzy, dietetycy, instruktorzy fitness oraz inni specjaliści. Projektujemy profesjonalne plany treningowe, pomagające w lekkim i skutecznym odchudzaniu. Dzięki naszym wytycznym schudło już setki osób, przyłącz się do nich również Ty. Zapraszamy na naszą stronę www.

http://www.ranczozdrowia.pl

adres: http://www.ranczozdrowia.pl

tytuł: http://www.ranczozdrowia.pl

opis: Ranczo Zdrowia Sp. z o.o. powstało w 2006 roku we Wrocławiu. Firmę tworzy zespół pasjonatów od lat zainteresowanych tematyką prozdrowotną, zmotywowanych by stworzyć ofertę, której w Polsce do tej pory nie było. Od początku działalności poszukujemy dla naszych klientów najnowszych trendów z zakresu ekologii, zdrowego odżywiania, kosmetyki naturalnej i innych rozwiązań koncentrujących się na popularyzowaniu idei zdrowego stylu życia. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem najwyższej klasy urządzeń i akcesoriów dla osób dbających o urodę i zdrowie - swoje i swoich bliskich.

Odchudzanie wrocław

adres: http://www.joyfit.pl

tytuł: Odchudzanie wrocław

opis: Misją naszej firmy jest promocja zdrowia, głoszenie zasad zdrowego odżywiania i pomoc w doborze programów żywieniowych. Indywidualne podejście do każdego klienta, duże doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług pomaga nam w tworzeniu efektywnych i spersonalizowanych planów żywieniowych. Dzięki współpracy z trenerami personalnymi i klubami sportowymi oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie żywienia oraz rekreacji ruchowej.

Dermedik

adres: http://www.dermedik.pl

tytuł: Dermedik

opis: W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy użyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami.

Super food czy junk food, a Ty co wybierasz?

adres: https://www.mkdietcoaching.pl

tytuł: Super food czy junk food, a Ty co wybierasz?

opis: Marta Kawińska, coach żywieniowy, zachęca wszystkich pragnących modyfikacji własnych nawyków żywieniowych, umocnienia wytrzymałości organizmu a także poznania zalet zdrowego odżywiania do kontaktu ze mną w jednym spośród punktów wymienionych w zakładce - kontakty. Oferuję pakiety spotkań celowych w uzyskaniu celów wymienionych wyżej, wsparcia w męczących momentach w drodze do wytyczonego celu a także wzmożenia motywacji. Ponadto organizuję szkolenia zdrowego dożywiania dla szkół podstawowych. Na portalu online https://www.mkdietcoaching.pl/ przykłady takich warsztatów w szkołach na terenie Otwocka, Józefowa a także w Wawrze, dzielnicy Warszawy. Zachęcam do kontaktu!

 

Szukaj Dieta i odżywianie w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu