wizytówka stron

szukaj stron WWWMedycyna

strony eu

zakładanie stron » Medycyna

stron 7

http://www.pzh.gov.pl/medycyna/indexpl.html

adres: http://www.pzh.gov.pl/medycyna/indexpl.html

tytuł: http://www.pzh.gov.pl/medycyna/indexpl.html

opis: Kwartalnik Państwowego Zakładu Higieny i Polskiego Towarzystwa Mikrbiologów; redakcja, instrukcja, bieżący numer, archiwum.

Medycyna estetyczna Wrocław Chiroplastica

adres: http://chiroplastica.pl

tytuł: Medycyna estetyczna Wrocław Chiroplastica

opis: Doktor Ahmed Elsaftawy oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości z dziedziny dermatochirurgii estetycznej w Wrocławiu. Ponadto doktor proponuje usługi z zakresu mikrochirurgii. Lata doświadczenia podczas działań w szpitalu w Trzebnicy pozwoliło na perfekcyjną biegłość w tego typu działaniach. Wszystkie operacje przeprowadzone są w innowacyjnym gabinecie. Daty zabiegów wyznaczany jest wspólnie z pacjentem w najbardziej pasującym terminie.

http://www.bipa.gda.pl

adres: http://www.bipa.gda.pl

tytuł: http://www.bipa.gda.pl

opis: Psychoogia, parapsychologia, medycyna naturalna, numerologia, astrologia, nlp, feng-shui.

http://www.polatom.pl

adres: http://www.polatom.pl

tytuł: http://www.polatom.pl

opis: Informacje o działalności i produktach firmy. Izotopy, promieniotwórczość, medycyna nuklearna.

http://crossdressing.pl/

adres: http://crossdressing.pl/

tytuł: http://crossdressing.pl/

opis: Portal poruszający tematykę transwestytyzmu i crossdressingu. Medycyna, aktualności, porady, pomoc, forum dyskusyjne.

http://ultrasonograf.przekazy.pl/

adres: http://ultrasonograf.przekazy.pl/

tytuł: http://ultrasonograf.przekazy.pl/

opis: Ultrasonograf, to aparat, który w zależności od modelu i rodzaju może być w wersji stacjonarnej bądź też przenośnej. W szczególności to drugie rozwiązanie jest bardzo ciekawe, albowiem umożliwia wykonanie diagnostyki na miejscu w domu pacjenta. Jest to szalenie duże uproszczenie w przypadku, gdy mamy kontakt z obłożnie chorym. Zapraszamy do robienia badań usg w naszym gabinecie.

Salon kosmetyczny Wrocław

adres: http://www.pracownia-piekna.pl

tytuł: Salon kosmetyczny Wrocław

opis: Zakład urody oferuje medycyna estetyczna. W swojej ofercie proponuje zabiegi pielęgnacyjne i różne usługi mające na celu ulepszenie urody. Rolą gabinetu są metody opierające się różnymi metodami. W skład pakietu wchodzą zarówno zabiegi dotyczące ciała z których wyróżniamy zabiegi poprawiające wyglądm.in. liposukcja, masaże i inne odnoszące się do modelowanie ciała. Oprócz estetyki ciała gabinet pełni usługi poprawiające wygląd twarzy przykładowo mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi kawitacyjne i zabiegi medycyny estetycznej, z których wyróżniamy przede wszystkim metody oparte na kwas hialuronowy, który koryguje nie tylko zmarszczki, ale również poprawia nawilżenie skóry.

Szukaj Medycyna w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu