wizytówka stron

szukaj stron WWWMasaże

strony eu

zakładanie stron » Medycyna » Masaże

 

stron 4

http://konferencje-spa.wrotapolski.pl/

adres: http://konferencje-spa.wrotapolski.pl/

tytuł: http://konferencje-spa.wrotapolski.pl/

opis: Nasz ośrodek spa i wellness to jeden z najbardziej popularnych hoteli - spa w Polsce, a pobyty w spa cieszą się ogromną renomą już od samego początku naszej działalności. W zawartość naszej oferty wellness wchodzą takie atrakcje jak sale odnowy biologicznej, łaźnie rzymskie, ogrody medytacji, basen oraz mnóstwo innych atrakcji. Nasz hotel to także bardzo dobre miejsce na konferencje w spa – niezwykle chwalone przez firmy międzynarodowe.

http://kcr.cdd.com.pl/

adres: http://kcr.cdd.com.pl/

tytuł: http://kcr.cdd.com.pl/

opis: Chcąc skorzystać z specjalistycznej pomocy najwyższej klasy fizjoterapeutów, trzeba tylko dodać w przeglądarkę www np. słowa – ''rehabilitacja Kraków'', a bez najmniejszej wątpliwości trafimy na Krakowskie Centrum Rehabilitacji działające przy ulicy Karmelickiej. Fachowe ugniatanie, walcowanie, gładzenie, rozcieranie, roztrząsanie, oklepywanie, wyciskanie, to tylko niektóre techniki wdrażane przez doświadczonych fizjoterapeutów, gdy wykonują masaż klasyczny. Na stronie internetowej kcr.cdd.com.pl odnajdziemy wszystkie wskazówki jak również i fachowe porady tyczące tego zagadnienia. Masaż klasyczny może być wykonywany na bardzo wiele sposobów, oraz przy zastosowaniu rozmaitych technik. Krakowskie Centrum Rehabilitacji świadczy zabiegi przeprowadzane przez najwyższej klasy fizjoterapeutów, a wszystko to w przyjemnej atmosferze jak i zawsze dogodnej cenach. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

http://rehabilitacja-vita.eu/

adres: http://rehabilitacja-vita.eu/

tytuł: http://rehabilitacja-vita.eu/

opis: Od lat mamy świadomość, iż zdrowy kręgosłup to niemal podstawa. W chwili, gdy jesteśmy zaraz po urazie, kontuzji i mamy duże problemy z kręgosłupem, to potrzebna nam wówczas będzie specjalistyczna rehabilitacja, która pomoże w wyzdrowieniu. Jednym z ważnych etapów powrotu pacjentów do zdrowia po urazach, stłuczeniach czy też operacjach operacyjnych jest leczenie rehabilitacyjne. Ten szczególny typ leczenia umożliwia relatywnie szybki powrót do dobrej sprawności, wspiera leczenie różnego typu ran, stłuczeń. Niewątpliwie warto stawiać na fachowców z Vita-Fit!

Refleksologia Kraków - leczniczy masaż stóp

adres: http://acapiteadcalcem.pl/

tytuł: Refleksologia Kraków - leczniczy masaż stóp

opis: Leczniczy masaż stóp: • Stymuluje krążenie, • Stymuluje mechanizmy samouzdrawiania organizmu, • Usuwa blokady i zastoje energetyczne, Refleksologię zaleca się profilaktycznie dla utrzymania zdrowia i jako uzupełnienie konwencjonalnych metod leczenia. Ciało naturalnie dąży do zdrowia a refleksologia tylko wspiera ten proces. Poznaj szczegóły zabiegów refleksologicznych w Krakowie i zarezerwuj spotkanie.

Szukaj Masaże w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu