wizytówka stron

szukaj stron WWWBudowlane

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Budowlane

stron: 1 z 8  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8]  następna »

stron 77

http://dom-szkieletowy.wrotapolski.pl/

adres: http://dom-szkieletowy.wrotapolski.pl/

tytuł: http://dom-szkieletowy.wrotapolski.pl/

opis: Domatorzy to blog o tematyce budowlanej. Dowiedz się wszystkiego na temat budowy domów szkieletowych oraz prefabrykowanych. Domy kanadyjskie, w inny sposób zwane szkieletowymi czy prefabrykowanymi, swoją nazwę zaczerpnęły ze sposobu budowania budynków w Kanadzie. Stawianie budynków z gotowych komponentów bardzo dobrze sprawdza się szczególnie w tych miejscach na świecie, gdzie uwarunkowania atmosferyczne bardzo zakłócają wybudowanie domu techniką konwencjonalną. Mam tu na myśli w szczególności ujemne temperatury, które znacznie przedłużają czas schnięcia cementu, a czasem potęgują nawet jego nasilone kruszenie się. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na mój blog o domach prefabrykowanych!

http://www.ferno-okna.pl

adres: http://www.ferno-okna.pl

tytuł: http://www.ferno-okna.pl

opis: W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór okien drewnianych, okien PCV, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, roletek, żaluzji oraz bram garażowych. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo, wykonawstwo, montaż, a także krótkie terminy realizacji i możliwość negocjacji cen. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą – FERNO B&T okna drzwi Wrocław. Nasze okna wykonane są z drewna klejonego warstwowo.

http://drzwi-stalowe.portabilo.pl

adres: http://drzwi-stalowe.portabilo.pl

tytuł: http://drzwi-stalowe.portabilo.pl

opis: Sprzedajemy pełną gamę drzwi. Produkujemy i dystrybuujemy nie tylko drzwi stalowe, ale także wewnętrzne i zewnętrzne drzwi drewniane. Surowce wykorzystywane przez nas są najlepszej jakości. Dodatkową opcją wzbogacającą drzwi są zamki i wzmocnienia antywłamaniowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szczegółową naszej firmy.

http://www.royalaudit.com

adres: http://www.royalaudit.com

tytuł: http://www.royalaudit.com

opis: Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością. Naszą misją jest propagowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz wsparcie transferu wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe.

http://uslugi-dzwigowe.wrotapolski.pl/

adres: http://uslugi-dzwigowe.wrotapolski.pl/

tytuł: http://uslugi-dzwigowe.wrotapolski.pl/

opis: Potrzebujesz maszyn budowlanych? Nie stać cię na ich zakup? A może potrzebujesz kompetentnej ekipy, która wesprze cię obsługiwać maszyny i przyspieszy proces budowy. Paramy się wynajmowaniem maszyn budowlanych na obszarze województwa łódzkiego oraz stołecznego. W swojej ofercie mamy: żurawie, dźwigi, podnośniki oraz podesty ruchome. Zachęcamy do współdziałania osoby fizyczne oraz firmy budowlane.

http://www.domino-bramy.pl

adres: http://www.domino-bramy.pl

tytuł: http://www.domino-bramy.pl

opis: W odpowiedzi na wymagania konsumentów, marka Domino wychodzi na przeciw wymaganiom klienta wdrażając bogatą ofertę bram, rolet, okien oraz innych podzespołów niezbędnych do zamknięcia budowanego obiektu.porządne bramy wjazdowe z pełną automatyką prestiżowej marki Somfy, ocynkowane zagrodzenia w wielu dogodnych projektach i rozmiarach, to ledwo parę pozycji z obszernej oferty.Firma posiada dodatkowo certyfikat autoryzowanego serwisu artykułów marki Krispol oraz Somfy, za pomocą czego mamy przywilej wydłużenia gwarancji.

http://www.pspkielce.pl

adres: http://www.pspkielce.pl

tytuł: http://www.pspkielce.pl

opis: Politechniczna Spółdzielnia Pracy świadczy usługi o szerokim zakresie działań. Biorąc pod uwagę potrzeby przedsiębiorców i właścicieli mieszkań, wyspecjalizowaliśmy profesjonalne załogi, które działają w swojej profesji. Sprzątanie terenów zielonych to usługa, do wykonania której niezbędna jest wiedza o pielęgnacji roślin. Oprócz usuwania chwastów, koszenia trawników i zbierania liści, zajmujemy się również prześwietlaniem drzew i krzewów. Ponadto porządkujemy parkingi, place i chodniki. Realizujemy na zlecenia klientów usługi tj. sprzątanie biur, hal i pomieszczeń technicznych oraz mieszkań i domów. Firma sprzątająca to fachowi ludzie, którzy wprowadzą ład i porządek w domu, biurze i wszelkich innych instytucjach. Ochrona mienia to usługa, którą wykonujemy dla wszystkich, którzy takiej usługi potrzebują. Zakładamy alarmy i prowadzimy całodobowy nadzór. W sezonie grzewczym zajmujemy się obsługą kotłowni i urządzeń wodnych. Nasza spółdzielnia zatrudniając profesjonalistów świadczy zlecenia rzetelnie i fachowo. Sumiennie wykonywana praca przekłada się na nowe zlecenia, a klienci naszej firmy wystawiają nam pozytywne referencje. Zapraszamy do współpracy.

http://www.zutec.com.pl

adres: http://www.zutec.com.pl

tytuł: http://www.zutec.com.pl

opis: Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. działa na rynku radomskim od wielu lat. Założycielem był mgr inż. Marek Witek. Kilkanaście lat obecności na rynku pozwoliło nam na wypracowanie stabilnej pozycji w branży ciepłowniczej na rynku radomskim i poza nim. Zajmujemy się projektowaniem i budową preizolowanych sieci cieplnych, węzłów wymiennikowych, węzłów kompaktowych, kotłowni gazowych, olejowych i na paliwa stałe, instalacji przemysłowych, wentylacji i klimatyzacji. Prowadzimy stałą i sezonową obsługę, serwis i konserwację: kotłowni gazowych i olejowych, węzłów wymiennikowych oraz sieci ciepłowniczych min. w Radomiu, Warszawie, Lublinie, Skierniewicach, Opocznie. Dodatkowym atutem jest nasza własna baza sprzętowa, która pozwala na prowadzenie usług dźwigowych, koparkami, spychaczami, ładowarkami oraz samochodami ciężarowymi. Dzięki temu zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w opał i nawęglaniem Ciepłowni Północ i Południe w Radomiu. Zapraszamy do współpracy.

http://www.malowaniepixel.pl

adres: http://www.malowaniepixel.pl

tytuł: http://www.malowaniepixel.pl

opis: Wykonujemy usługi remontowe domów, biur, lokali i mieszkań. Każde zlecenie wykonujemy solidnie i szybko. Zakres świadczonych przez nas usług to między innymi: usługi remontowe, profesjonalne malowanie, malowanie natryskowe, gładzie, szpachlowanie, sufity podwieszane i wiele innych. Wykonamy właściwie każde zlecenie powierzone nam przez naszych klinetów. Nasze doświadczenie to setki wykonanych remontów przez okres wielu lat. Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to nasze referencje, które ciągle się zwiększają. Zlecając nam remont dołączysz do grona zadowolonych klientów. Więc jeżeli remontujesz miejszkanie, szukasz solidnej ekipy remontowej i chcesz szybko i profesjonalnie zakończyć remont - dzwoń już teraz!

http://www.solbet.pl

adres: http://www.solbet.pl

tytuł: http://www.solbet.pl

opis: W naszej przebogatej ofercie kompozytów budowlanych mamy obok bloczków suporeksu, stropy gęstożebrowe Teriva, betonowe nadproża oraz kształtki U z betonu komórkowego. Wszystkie nasze materiały wyróżniają się świetnymi parametrami oszczędności energii a także są artykułami budowlanymi najlepszej jakości. Nasza grupa kapitałowa Solbet wytworzyła również całościowy system budowy obiektów mieszkalnych i użytkowych, ze ścian jednowarstwowych postawionych z bloczków z betonu komórkowego. Z tej przyczyny obok rzeczonych bloczków paramy się produkcją klejów do glazury oraz do systemów dociepleń, tynków i wylewek na podłogę. Wszystko po to, żeby budowany z naszych wyrobów gmach był oszczędny i niebanalny architektonicznie.

Szukaj Budowlane w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu