wizytówka stron

szukaj stron WWWBudowlane

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Budowlane

stron: 1 z 8  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8]

stron 77

Remonty Gdańsk

adres: http://remont-gdansk.pl

tytuł: Remonty Gdańsk

opis: Błyskawicznie i co najistotniejsze z wyśmienitym wynikiem - tak remonty wykonuje przedsiębiorstwo remonty-gdansk.pl. Zespół dobrych architektów ekspresowo zabierze się do roboty stosując przy tym dzisiejsze metody i surowce. Wszystko po to aby wynik końcowy był zjawiskowy. Wszelkie zlecenie jest rzetelnie konsultowane z klientem a po pewnym czasie ustalany jest dogodny termin jego realizacji. W związku z tym petenci chwalą sobie profesję tej jednostki i polecają ja znajomym. Na wszelkie usługi dawana jest rękojmia.

Jk-Projekt Świadectwa Energetyczne Wrocław

adres: http://jk-projekt.pl

tytuł: Jk-Projekt Świadectwa Energetyczne Wrocław

opis: JK-Projekt jest firmą, która jest fachowcem w kreowaniu realizacji nieruchomości a także wykonywaniu usług powiązanych z wypisywaniem dokumentów o poziomie energetyczności budynków. Przywołana dziedzina, w jakiej na co dzień działa spółka obejmuje całościowe kreślenie konceptów: architektonicznych, sieci. Spółka trudni się też obsługą inwestycyjną, prowadzi nadzór inwestycyjny, może również być inwestorem alternatywnym. JK-Projekt po pełnym audycie może wystawić dokumenty energrtyczne.

pompy ciepła małopolska

adres: http://studniepolskie.pl

tytuł: pompy ciepła małopolska

opis: Proponujemy Państwu biegłe, błyskawiczne i trwałe wywiercenie studni głębinowych, jak również zrealizowanie przyłączy do wywierconych studni. Dodatkowo realizujemy także montaż pomp ciepła i usługi geologiczne. Przyjdź na naszą stronę internetową i zaznajom się z naszymi usługami.

Inteligentny apartament B2B

adres: http://www.inteligentneapartamenty.pl

tytuł: Inteligentny apartament B2B

opis: Ostatnio wzięte manifestują się opcje posiadające na względzie ułatwianie życia poprzez automatyzację systemów, jakie do niedawna sterowane były osobiście. Wobec tego firma ta oferuje cykl opcji pozwalających na kierowanie niektórymi systemami praktycznie i na odległość. Przykładem może zostać mechaniczna korekta temperatury w domu gdy jego właściciel bywa poza nim. Takich pomysłów jest mnóstwo a szczegółowo o nich przeczytać można na witrynie.

PTB Nickel

adres: http://www.ptbnickel.pl

tytuł: PTB Nickel

opis: Firma zajmuje się przede wszystkim realizacją projektów komercyjnych na każdym poziomie wykonania – od biura projektowego po oddanie budynku do użytku. Ptb Nickel ma na swoim koncie realizację zarówno hali magazynowych, galerii handlowych, jak i boisk sportowych, jak także budynków o specjalnych wymaganiach – banków i siedzib zagranicznych koncernów. Poza obiektami użytkowymi firma realizuje również budowę dróg. W PTB Nickel jest możliwość zamówienia realizacji projektów „pod klucz”, co znacznie skraca czas i koszt wykonania. Podwykonawcy natomiast mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty na stolarkę aluminiową. Szerokie portfolio klientów świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług budowlanych i projektowych.

Szlabany Bramtech Lublin

adres: http://www.bramtech.lublin.pl

tytuł: Szlabany Bramtech Lublin

opis: Każdy doktor musi mieć najbardziej przyszłościowy oraz dodatkowo zaawansowany osprzęt do badania pacjentów. Okuliści odnajdą tego typu urządzenia na stronie autorefraktometr.eu, która okazuje się w całości dedykowana sprzętowi gabinetu okulistycznego. Profesjonaliści potrafią na niej odkryć takie sprzęty jak foropter bądź unit okulistyczny. Wszelkie proponowane towary są zbudowane z najwyższej klasy materiałów, co zapewnia pacjentom pełnie bezpieczeństwa a lekarzom komfortową pracę.

Cyklinowanie Wrocław- 5parkiet.pl

adres: http://5parkiet.pl

tytuł: Cyklinowanie Wrocław- 5parkiet.pl

opis: Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług cyklinowania oraz układania podłóg drewnianych. Od lat 70-tych ubiegłego wieku, pracownicy naszej firmy specjalizują się we wszystkich pracach związanych z cyklinowaniem i renowacją parkietów. Dzięki temu mogą Państwo być spokojni o jakość świadczonych przez 5parkiet usług. Cyklinowanie we Wrocławiu w najniższych cenach jesteśmy w stanie zaoferować dzięki nieustannie rozwijanemu parkowi nowoczesnych maszyn oraz wykwalifikowanej kadrze.

Profesjonalne uszczelnianie komina

adres: http://komin-ms.com.pl

tytuł: Profesjonalne uszczelnianie komina

opis: Przedsiębiorstwo Komin-MS ma zaawansowaną ekipę znającą się poprawnie na kominach oraz dodatkowo drogach wentylacyjnych. Dzięki temu Komin-MS ma możliwość zaproponować swoim klientom dość szybkie i bezbłędne czyszczenie przewodów wentylacyjnych niemniej jednak głównie uszczelnianie komina nowoczesnymi metodami. Momentami wielka ilość spalin wdziera się do mieszkania co może doprowadzić do zatrucia bądź brzydki zapach. Dlatego procentuje się przeanalizować możliwość uszczelnienia komina z spółką, ponieważ ma ona w tym wieloletnia praktykę. Generalnie można stwierdzić, że Komin-MS zajmuje się serwisem kominów.

Gont bitumiczny cena Dach-Bud

adres: http://www.dach-bud.com.pl/gont-bitumiczny/

tytuł: Gont bitumiczny cena Dach-Bud

opis: Opieka przed złymi warunkami pogody, stanowi wierzchnią powłokę gmachu. Ażeby dach był w pełni użyteczny, a równocześnie estetyczny, jego wykonanie trzeba zlecić zawodowcom. Jakościowe materiały, i równocześnie grupa specjalistów zajmujących się całościowym wykonaniem dachów to droga do sukcesu. Najlepszej kategorii materiały do wybudowania dachu a także doświadczenie oraz wiedza, jak to stworzyć zapewnią efekt w postaci ładnego, a jednocześnie stabilnego pokrycia dachowego. Odrębną, podobnie korzystną pracą związaną z architekturą jest malowanie proszkowe Poznań. Dzięki najnowszym technologiom a także zespołowi złożonemu z najlepiej wykwalifikowanych specjalistów pokrycia detali z metalu jest błyskawiczne, a malowane powierzchnie jednolite gładkie.

Bezpieczeństwo maszyn

adres: http://www.24volt.pl

tytuł: Bezpieczeństwo maszyn

opis: Sklep internetowy 24volt.pl to największa oferta czujników zbliżeniowych w Polsce. W naszym sklepie znajdziecie Państwo czujniki indukcyjne, czujniki optyczne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki magnetyczne, czujniki wizyjne czołowych producentów na świecie takich jak: Turck, Banner, Sick, Telemecanique, IFM Electronic, Siemens, Infra , Balluff, Pepperl+Fuchs i wielu innych. Nasza specjalizacja to Automatyka Przemysłowa. Niskie ceny, profesjonalna obsługa. Zapraszamy.

Szukaj Budowlane w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu