wizytówka stron

szukaj stron WWWNieruchomości

strony eu

zakładanie stron » Firmy » Nieruchomości

stron: 1 z 2  następna »

stron 14

http://www.investkomfort.tm.pl/

adres: http://www.investkomfort.tm.pl/

tytuł: http://www.investkomfort.tm.pl/

opis: Świetnym sposobem zarabiania jest inwestowanie w posiadłości i ich wynajmowanie. Od dłuższego czasy widzimy, że ludzie, mieszkający w mieście, budują domy na wsi i tam się przesiedlają. Inni mając już mieszkanie kupują następne z zamiarem jego odnajmowania. Deweloper mieszkaniowy jest inwestorem i stroną pośredniczącą w sprzedaży określonej nieruchomości. Bieżące inwestycje firm deweloperskich zwykle polegają na budowie wielokondygnacyjnych budynków mieszkaniowych tzw. apartamentowców. Dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego ma znaczący wpływ na tworzenie nowych miejsc pracy dla inżynierów w tej specjalizacji. W ten sposób w biznes budowlany inwestują najpierw firmy deweloperskie lub jednostki samorządowe, a następnie nabywcy domów jednorodzinnych lub trochę mniejszych mieszkań.

http://prk7nieruchomosci.org.pl/

adres: http://prk7nieruchomosci.org.pl/

tytuł: http://prk7nieruchomosci.org.pl/

opis: Blog PRK 7 nieruchomości zawiera dane na temat przyszłych i przeprowadzanych aktualnie przedsięwzięć. Jako firma deweloperska PRK 7 Nieruchomości istnieje już od 2003 r. Wraz z kolejnymi projektami firma zdobywała coraz większe doświadczenie i umiejętności. Współpracujemy z armią fachowców z dziedziny elektryki, hydrauliki czy kładzenia tynków i gładzi na ścianach oraz z innymi przedstawicielami budownictwa. Jest to gwarantem na to, że do użytku zostanie oddane dom o niezwykle wysokim standardzie.

http://www.sdom.pl

adres: http://www.sdom.pl

tytuł: http://www.sdom.pl

opis: Jesteśmy firmą deweloperską, działającą na terenie Wrocławia i okolic. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Zrealizowane przez nas inwestycje to Osiedle Słonecznikowe przy ul. Bzowej w Smolcu oraz domy - bliźniaki w Mokronosie Górnym i we Wrocławiu przy ul. Czerwonych Maków (Kłokoczyce). Aktualnie realizujemy kolejną inwestycję - Osiedle Wiosenne w Kiełczowie, przy ul. Bukowej.

http://grechbadowsky.com

adres: http://grechbadowsky.com

tytuł: http://grechbadowsky.com

opis: Firma Grech & Badowsky S.L. zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości na terenie południowej Hiszpanii, a w szczególności na wybrzeżu Costa Blanca. Jesteśmy w trakcie przygotowywania serwisu Internetowego na którym będziecie mogli przeglądać aktualne oferty jeszcze zanim podejmiecie decyzje o kupnie bądź najmie mieszkania. Wybrzeże Costa Blanca jest co roku odwiedzane przez miliony turystów z całej Europy. To właśnie w tym rejonie ma posiadłości wiele gwiazd z Polski. Najczystsze plaże w Europie i 320 dni słonecznych powoduje, że zawsze chce się tutaj wracać.

http://www.trust.pl

adres: http://www.trust.pl

tytuł: http://www.trust.pl

opis: Lokale mieszkaniowe oferowane przez naszą spółkę – Trust Mieszanie Na Sprzedaż Poznań charakteryzują się wysokim standardem. Są wspaniałym miejscem, aby w nich zamieszkać wraz z rodziną. Naszą propozycję adresujemy przede wszystkim do osób doceniających bezpieczeństwo, jak również luksus. W naszej propozycji są nowe mieszkania w Poznaniu, położone w ciekawym sąsiedztwie. Nasza firma Trust Deweloper Poznań bez ustanku bierze udział w różnego rodzaju działalności społecznej. Nasza spółka ciągle prężnie się rozwija, uzyskujemy spore nagrody. Trust.pl – tu znajdują się bliższe informacje.

http://www.lubczykowagora.pl

adres: http://www.lubczykowagora.pl

tytuł: http://www.lubczykowagora.pl

opis: Lubczykowa Góra to estetyczne osiedle. Gwarantowane są interesujące warunki kredytowe. Opłaca się zaznajomić się z cenami, które posiadają nowoczesne domy. Zajrzyj na stronę, aby zobaczyć wizualizacje. Firma Deweloper Trust otrzymała sporo cennych nagród. Domy jednorodzinne posiadają pomocne garaże. Atrakcyjna funkcja to sposobność sterowania temperaturą w danych pomieszczeniach. Jeśli chodzi o nowe domy, można zamieszczać w nich kominki. Domy na sprzedaż Poznań to pojęcie kojarzone z tą firmą. Lubczykowagora.pl – tu zdobędziesz pomocne info.

http://www.asma.com.pl

adres: http://www.asma.com.pl

tytuł: http://www.asma.com.pl

opis: Nadrzędnym zadaniem naszego biura jest sprzedaż mieszkań w Poznaniu. Przystąpiliśmy do programu oszczędnościowego Home Profit, którego nadrzędnym założeniem jest spore pomniejszenie kosztów związanych z urządzeniem mieszkania. Jako zarządca nieruchomości Poznań gwarantujemy nieruchomościom wszystkie usługi związane z funkcjonowaniem jej skojarzonych części. Nasze biuro obrotu nieruchomościami Poznań to szczególnie właściwie przygotowani ludzie pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Celem naszego funkcjonowania jest realizacja potrzeb właścicieli nieruchomości m. in. w sprawie bezpieczeństwa.

http://www.wasz-dom.com/

adres: http://www.wasz-dom.com/

tytuł: http://www.wasz-dom.com/

opis: Biuro nieruchomości w Bydgoszczy Wasz-dom oferuje nieruchomości na sprzedaż, wynajem. Wybór nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym jest bardzo trudną decyzją.  Dlatego wybór ten musi być przemyślany i pozbawiony emocji.  Przed zakupem i podpisaniem umowy przedwstępnej koniecznie sprawdź księgę wieczystą mieszkania. Poproś aktualnego właściciela o podanie nr księgi, a następnie samodzielnie przejrzyj jej treść na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Umowę przedwstępną kupna mieszkania powinniśmy zawrzeć u notariusza, jednak nie jest to prawnie wymagane. Umowa przedwstępna spisana ze sprzedającym bez udziału notariusza jest oczywiście tak samo ważna. Umowa sprzedaży nieruchomości polega na tym, że Sprzedający zobowiązuje się przenieść na Kupującego własność nieruchomości i wydać mu ją, a Kupujący zobowiązuje się nieruchomość odebrać i zapłacić Sprzedawcy określoną cenę.

http://www.grechinvest.com

adres: http://www.grechinvest.com

tytuł: http://www.grechinvest.com

opis: Nasze biuro powstało z myślą o osobach, którym zależy na szczerej, sympatycznej współpracy. Jako, że mieszkamy i prowadzimy interesy w Hiszpanii od wielu lat wierzymy, że nasza pomoc dzięki dużej znajomości południowego wybrzeża Hiszpanii okaże się bardzo przydatna. Współpracujemy z wieloma miejscowymi biurami nieruchomości, dzięki temu nasza oferta jest bardzo bogata i praktycznie nie ma nieruchomości, której nie moglibyśmy dla Państwa znaleźć.

Nieruchomości Jelenia Góra

adres: http://goldnieruchomosci.gao.pl

tytuł: Nieruchomości Jelenia Góra

opis: Jeżeli chcesz sprzedać swoje mieszkanie czy dom musisz zastanowić się nad tym w jaki sposób chcesz to zrobić, oraz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, dlatego jesteśmy po to aby pomóc Ci zaoszczędzić twój cenny czas.

Szukaj Nieruchomości w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu