wizytówka stron

szukaj stron WWWSprzęt medyczny

strony eu

zakładanie stron » Medycyna » Sprzęt medyczny

 

stron 8

http://www.sterigat.pl

adres: http://www.sterigat.pl

tytuł: http://www.sterigat.pl

opis: Firma Sterigat sp. z o.o. oferuje produkty do dekontaminacji na najwyższym światowym poziomie. Doskonała znajomość materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach dekontaminacji pozwala nam na wybór najlepszych dostawców oraz współpracę z firmami należącymi do czołówki światowej w tej branży. Oferujemy miedzy innymi opakowania firmy WIPAK, czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING ® oraz innych znanych producentów.

 

http://www.audiomed.com.pl

adres: http://www.audiomed.com.pl

tytuł: http://www.audiomed.com.pl

opis: Audio-Med w Warszawie oferujemy bezpłatne badanie słuchu, największy w Warszawie dobór wysokiej jakości aparatów słuchowych - aparaty słuchowe i sprzęt medyczny najlepszych firm m. in. Siemens, Bernafon, Oticon, Phonak, generatory szumów, wzmacniacze słuchu. Leczymy choroby słuchu i niedosłuch od 1997 roku. Refundacja kosztów - umowa z Narodowym Funduszem. Do dyspozycji pacjentów mamy 7 gabinetów rozmieszczonych w dogodnych miejscach w Warszawie - Praga, Śródmieście, Bródno, Żoliborz, Służew, Ochota, Mokotów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość usług i sprzętu. Serdecznie zapraszamy - www.audiomed.com.pl.

http://www.primako24.pl

adres: http://www.primako24.pl

tytuł: http://www.primako24.pl

opis: Jako hurtownia medyczna z wyjątkiem wszelkiego typu elektronicznych i nie tylko ciśnieniomierzy Omron proponujemy Państwu meble medyczne, materiały opatrunkowe czy wszelkiego rodzaju lampy do naświetlania. Jako dystrybutor aparatury medycznej zapewniamy przeszkolenia sprzętowe poruszające problemy związane z instalacją i korzystaniem z kupionego oprzyrządowania.

http://www.securanova.com.pl

adres: http://www.securanova.com.pl

tytuł: http://www.securanova.com.pl

opis: Na choroby dróg oddechowych zapadają w podobnym zakresie dorośli jak i dzieci. W związku z tym na rynku sprzedażowym osiągalne są specjalne inhalatory dla dzieci. Właściwie te urządzenia mało się różnią między sobą, jedna jedyna różnica polega na tym, że inhalator dla dzieci podaje mniejsze dawki leku lub też preparatu, niż w wersji dla starszych. Producenci sprzętu medycznego prześcigają się w pomysłach jak ulżyć pacjentom, którzy walczą z bólem i cierpieniem powiązanym z chorobami dróg oddechowych. W tym celu na ogólny rynek trafiają różnego rodzaju super nowoczesne nebulizatory czy komory inhalacyjne. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą handlową sklepu.

http://ultrasonograf.przekazy.pl/

adres: http://ultrasonograf.przekazy.pl/

tytuł: http://ultrasonograf.przekazy.pl/

opis: Ultrasonograf, to aparat, który w zależności od modelu i rodzaju może być w wersji stacjonarnej bądź też przenośnej. W szczególności to drugie rozwiązanie jest bardzo ciekawe, albowiem umożliwia wykonanie diagnostyki na miejscu w domu pacjenta. Jest to szalenie duże uproszczenie w przypadku, gdy mamy kontakt z obłożnie chorym. Zapraszamy do robienia badań usg w naszym gabinecie.

http://www.nebulizator.biz

adres: http://www.nebulizator.biz

tytuł: http://www.nebulizator.biz

opis: Możemy rzec, że dużej wielkości nebulizator to nic innego jak duży inhalator. Jednakże ma on trochę odmienne funkcje jak również zastosowanie, albowiem możemy w nim zastosować różnego rodzaju środki lecznicze jak i olejki, które pomagają polepszyć górne drogi oddechowe. Coraz częstej nebulizatory są celowane zarówno dla osób młodszych jak również i trochę starszych. Spora różnorodność środków leczniczych a także eterycznych powoduje, że specjalista może choremu przepisać rozmaite mieszanki poprawiające oddech oraz zwalczające określone choroby a także problemy z oddechem.

http://stetoskopy.tdnet.com.pl/

adres: http://stetoskopy.tdnet.com.pl/

tytuł: http://stetoskopy.tdnet.com.pl/

opis: Nowej technologii sprzęt medyczny powoduje, że leczenie pacjentów przebiega bardzo pewnie oraz w komfortowych warunkach. Szanse na wydanie nieodpowiedniej diagnozy o wiele maleją, co sprawia, że możemy mieć gwarancję, że znajdujemy się w pewnych rękach. Odpowiedniej jakości ultrasonografy wyróżniają się tym, że mogą dać lekarzom specjalistom gwarancję, co do diagnozy, która bez przeprowadzenia USG byłaby bardzo niepewna. Wysokiej klasy ultrasonograf jest więc znakomitym urządzeniem, które niebywale przydaje się w diagnozie skomplikowanych przypadków. Niemal wszystko o tych aparatach na witrynie stetoskopy.tdnet.com.pl. W codziennej pracy lekarza bardzo istotnym elementem jest profesjonalny sprzęt, który posiada on do swojej dyspozycji. Stetoskopy są podstawowymi atrybutami każdego lekarza. Dzięki nim zbadanie pacjenta jest o wiele prostsze i znacznie bardziej efektywne. To z całą pewnością główne atuty.

http://inhalator.nebulizator.biz

adres: http://inhalator.nebulizator.biz

tytuł: http://inhalator.nebulizator.biz

opis: Pod adresem inhalator. nebulizator. biz odnajdziesz wiele ciekawych informacji o inhalatorach, a także tym, czym jest i jak działa komora inhalacyjna. Dzięki takim nowoczesnym i niezwykle skutecznym rozwiązaniom możliwe jest pomaganie osobom z chorobami układu oddechowego, w tym z astmą. Świetnym rozwiązaniem w sytuacji choroby lub problemów z oddechem jest nebulizator. Ma on podobne działanie do inhalatora, lecz może być stosowany przez znacznie większą ilość osób. Pomaga zarówno przy większych jak i mniejszych problemach z oddechem oraz poprawia ogólne samopoczucie, kondycję zdrowotną. Więcej informacji pod adresem. Nie należy zapominać, że układ oddechowy to niebywale istotna sprawa dla organizmu i najmniejsze kłopoty z nim, powiązane mogą być w efekcie bardzo ciężkie do rozwiązania. Stąd też bezwzględnie troszcz się o swojej zdrowie, wykonuj badania, konsultuj się z lekarzem, jak również korzystaj w przypadku kłopotów z medykamentów a także specjalistycznych aparatów takich jak nebulizatory czy inhalatory. Przez długie lata klasyczny inhalator kojarzył się tylko z osobami chorującymi na astmę bądź mającymi duże problemy z drogami oddechowymi. Natomiast jest to specjalne urządzenie, które w zdecydowany sposób wspomaga również przy nieco mniejszych dolegliwościach a także działa profilaktycznie dla osób narażonych na choroby. Dowiedz się więcej na ModMedik.

Urządzenia EKG - kompedium wiedzy.

adres: http://holter.cdd.com.pl

tytuł: Urządzenia EKG - kompedium wiedzy.

opis: Jak wiemy, to serce oraz jego prawidłowa praca są najistotniejsze, stad też każdy współczesny aparat bądź urządzenie lekarskie zajmujące się diagnozowaniem jak również obserwacją pracy serca jest bardzo potrzebne. Dobrym przykładem tego są chociażby specjalistyczne apadaty ekg ascard. To dzięki nim wszelkie pomiary są dokładne oraz niezmiernie precyzyjne. Wraz ze specjalistycznym Holterem możliwe jest diagnozowanie mniej znanych i rzadziej wykrywalnych chorób związanych z ciśnieniem oraz sercem. To bardzo nowoczesne i pionierskie rozwiązanie, które jest łatwe w obsłudze, a do tego nie kosztuje zbyt wiele. Każdy szpital i klinika powinny mieć tego rodzaju urządzenia. Jeśli pacjent posiada problemy z sercem lub ciśnieniem, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest wysłanie go na badania EKG. Najnowocześniejsze elektrokardiografy Ascard są w stanie zadbać o niezwykle precyzyjny wynik pomiaru, dzięki któremu można wykryć wszelkie możliwe nieprawidłowości związane z sercem. Bez wątpienia zarówno Holtery jak i różne urządzenia służące do pomiaru EKG są niezwykle ważne dla każdego szpitala, czy prywatnej kliniki. Bez nich znacznie trudniej jest diagnozować wszelkie problemy związane z sercem oraz ciśnieniem. Już wiele osób zawdzięcza zdrowie i życie takim nowoczesnym urządzeniom.

łóżko rehabilitacyjne bielsko

adres: http://fhurekon.pl

tytuł: łóżko rehabilitacyjne bielsko

opis: Firma Handlowo-Usługowa REKON jest bezpośrednim importerem sprzętu rehabilitacyjno-medycznego. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego, który jest produkowany przez najlepszych producentów w Europie. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów i wychodząc im naprzeciw oferujemy sprzedaż i możliwość wypożyczenia naszych sprzętów w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy dostawę i montaż wypożyczanego sprzętu, np. [url=http://fhurekon.pl/kontakt]łóżek rehabilitacyjnych[/url] pod wskazanym przez Państwa adresem na terenie Bielska-Białej.

Szukaj Sprzęt medyczny w zasobach serwisu zakladanie.pl

stronywww.eu